Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

G
Maariusz 2010-12-21 19:44

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

Dobrze, że forum elektroda jest wolne od wypowiedzi debili. Wracając do tematu dzisiaj sprzedawca w sklepie polecał mi młotowiertarkę Stayer.

G
Slawek1 2010-12-22 09:59

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

Maariusz, a jak wrażenie po obejrzeniu tych narzędzi ( Stayer)???
Slawek

G
Łukasz 2010-12-22 17:57

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

konkretna gejowizna to zdjęcie.

G
Łukasz 2010-12-22 18:39

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

musze sie zarejestrować żeby takie kwiatki jak ten wyżej nie szły na moje konto. :/

G
Maariusz 2010-12-22 18:43

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

Elektronarzędzia Stayer są podobne do Perlesa. Szlifierki kątowe 125mm mają sporo centymetrów w obwodzie mimo nie największej mocy. Młotowiertarka wyglądała najlepiej, ale do Makity HR2470 dużo jej brakuje.

G
Łukasz_ 2010-12-22 18:52

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

i mam konto.

G
Slawek1 2010-12-23 10:11

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

Nie znam się na tyle postawić tezę , ale mogę mieć zdanie, ze te wszystkie narzędzia są produkowane przez jednego producenta wg jednego projektu i logowane nazwami firm je rozprowadzających na rynku. Stayer to pewnie tez jakieś nie wiadomo co .... swą uznaną nazwą producenta maszyn z Austrii pozwalający na windowanie ceny . Chłir mankeringowy nie mający nic wspólnego z jakością????
pozdrawiam Slawek

G
Maariusz 2010-12-23 19:25

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

Najnowsza młotowiertarka Sds Max Celmy różni się tylko kolorem od Stayer-a. Nie sprawdzałem jak to wygląda cenowo. Moim zdaniem to wszystko produkuje jedna fabryka co widać na przykładzie wkrętarek.

G
JK. 2010-12-23 22:09

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

Bo to w zasadzie;) nie celma tylko Kress, najnowszy model kressa 1100 BMH - Celma "kupiła" go, Stayer też. Proste skoro Kress robi młoty dla Hilti to czemu nie dla Stayera czy Celmy?

Sławku - tylko tak dla ciekawosci pokazłem, że narzędzia róznej klasy są robione z różną jakością. Pewnie Taki Stayer ma kilka trybików mocniejszych, dokładniejszych niz taki Einhell. Choć przy takich akurat narzędziach róznica w cenie do jakości nie musi być prawidłowa.

G
marjan 2020-09-23 22:10

Re: Którą młotowiertarkę? BOSCH, MAKITA, MILWAUKEE?

od paru tygodni jestem posiadaczem swojego pierwszego sprzetu milwaukee, mam zakrętarkę udarową fuel, działa świetnie, jest nieduża i mocna, uzywam jej przy pracach dekarskich, na pewno jest wygodniej ną pracować niż moim wcześniejszym sprzetem

1 ... 3 4