Która mimośrodowa najlepsza

G
gość 2009-09-13 00:00

Re:Która mimośrodowa najlepsza

Jak zawsze zero umiejętności czytania;]
Z góry przepraszam wszystkich użytkowników tego forum za to, co za chwilę napiszę...
JK - jesteś bezczelnym gnojkiem. Nie masz za grosz wstydu. Jak możesz zarzucić komuś przespanie kilku lat w szkole, brak umiejętności czytania, skoro piszesz takie rzeczy? Najpierw twierdzisz, że nie masz doświadczenia w używaniu narzędzi, a później temu zaprzeczasz...Zresztą, po co ja tracę czas. Przecież inni też to czytają. Celowo cytowałem Twoje wypowiedzi, ale dla Ciebie to oczywiście niewystarczające...Jest takie powiedzenie: "Nie gadaj z głupkiem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem". Niepotrzebnie dałem się wciągnąć w dyskusję z Tobą; przyznaję - doświadczenie masz dużo większe i pokonałeś mnie. Gratuluję.

G
JK 2009-09-15 00:00

Re:Która mimośrodowa najlepsza

Tracissz owszem mój i swój, a gnojkiem to jesteś ty, mam troche za dużo lat byś tak sobie mówił. To ty wyskoczyłeś pierwszy z obraźliwymi tekstami, to ty pierwszy mnie obraziłeś. Dziwisz się że zarzucam ci brak szkoły? BO nie przeczytałeś moich postów dokładnie, więc albo zrobiłeś to specjalnie(czyli ignorancja którą ci już wypomniałem), albo nie zrozumiałeś tekstu(brak szkoły), albo wszystko zrozumiałeś tylko udajesz że to co napisałem jest jest dla ciebie jak woda! To znaczyłoby że po prostu masz gdzieś to co pisałem, bo przecież i tak wiesz swoje. Więc po co ta dyskusja? Bo wszedzie chcesz udowodnić jaki to sprzedawca jest głupi itp... Jak sklepy okradają klientów i jak dużo wiesz o narzędziach i ich jakości jakbyś używał ich masowo na codzień.
A zarzut że skoro rzadko używam swoich narzędzi, to znaczy że się nie znam na ich, jest głupszy niż ta dyskusja. Znam kolego gościu jakość tych narzędzi które sprzedaje, bo wiem ile z nich wraca do serwisu lubb idzie na złom! Czego ty nawet jako "profesjonalista" w użytkowaniu nie masz pojęcia.
Ale skoro i tak wiesz lepiej to po co piszesz do mnie i mnie co chwile obrażasz? Jeśli sprawiło ci to radoche, to masz fajny sposób rozrywki.

G
Hopzen 2021-11-21 13:32

Re: Która mimośrodowa najlepsza

Część z tego co napisałeś to prawda... Prawdą jest ze większość podzespołów (zwłaszcza elektrycznych) to części z Chin... I co z tego wynika? ... Nic! Gdyż oni mają kontrolę surowców i towarów marek dla których je wykonują? Nikt w ciemno nie bierze do swoich fabryk towaru bez kontroli jakości ( u producenta oraz u odbiorcy). Wiadomo, że podczas produkcji masz produkt z wykonany w wysokiej jakości lub nowej technologii a część jest robiona metodami za króla Świeczka. Często coś co nie wyjdzie w produkcji lub odbiega od norm jakościowych jest wykorzystywane przez inne firmy kosztem końcowej ceny got. produktu. A to ze ktoś kupuje markowe narzędzia to nie snobizm bo nie płaci sie za znaczek np Makity ale za kontrolę towaru na każdym etapie produkcji. Przez 8 lat pracowalem w automotive i wiem że najdroższy jest tzw Tj (jednostkowy czas wytworzenia produktu) a nie surowiec (tam nie ma metali szlachetnych a przynajmniej nie w takich ilościach aby koszt surowca przewyższał koszt pracy ludzkiej). I zmierzając do konca mojej wypowiedzi to płacimy nie za nazwę firmy ale za (mnoga) kontrolę jakości (występująca w kilku a nawet w kilkunastu miejscach w karcie produkcyjnej) oraz dodatkowe operacje postprodukcyjne lub naprawcze ktore maja zapewnic wymaganą jakość. Ja robiłem zarządzałem procesem produktów dla USA, DE, UK oraz RU... Każdy kraj ma swoje normy ktore mówią o wszystkich przypadkach wad akceptowalnych bądź nieakceptowanych... Podsumowując płaci sie za gwarancję/jakość dlatego tzw PR może pozwolić sobie na gwarancje 3 letnia jak wie z dokumentacji ze to wystarczy bo zna jakość towaru ktory sprzedaje.

1 2