KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Do ostatniej strony »
G
Student1982 2007-01-22 00:00

KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Witam, zastanawiam się nad kupnem kosiarki spalinowej PARTNER 5553 (5,5KM ,silnik HONDY)+napęd
Moja prośba jest taka, czy ktoś miał do czynienia z kosiarkami tej firmy,(opinie o pilarkach nie są zbyt dobre ponoć)a wydatek 1600 zł....nie zamierzam bubla kupić,więc wszystkie opinie się przydają.(kosiarka ta będzie miała do koszenia ok 800m2(chyba))

G
Student1982 2007-01-22 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

A i mam pytanko może ktoś wie dlaczego nie ma informacji na polskich stronach ? za to na stronach rosyjskich jest ich multum?

G
Darek 2007-03-19 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Witam, ciekaw jestem czy kupiłeś PARTNERA 5553? Ja też jestem chętny ją kupić, w dwóch sklepach mi ją polecano. Najtaniej znalazłem za 1500 PLN. Napewno nie będzie problemów z serwisem. W przeciwieństwie do tych z marketów. Ja mam trochę większą powierzchnię do koszenia ok. 2000 m. Do tej pory miałem MTD 3,5 KM, ale nie dawała sobie rady przy większej trawie i jednak bez napędu po kilkugodzinnym "pchaniu" miałem dość.

G
Student1982 2007-03-24 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Kosiarka kupiona (ale jak sie sprawuje to dopiero na wiosnę powiem)

G
bartosz 2007-04-19 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

zapraszam na moja strone tam powolutku staram sie opisywac co tylko moge i na ile mi czasu starcza

G
Darek 2007-04-22 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Witam.
Dzięki Bartosz,za udostępnienie danych odnośnie kosiarek Partner. Czytałem informacje na wskazanej stronce przez Ciebie. Jednak czuję pewien niedosyt. Interesuje mnie model 553 3 in 1. Jak zdążyłem się zorientować w kilku sklepach, to ten sam model, ale jednak: z 2006 roku ma kółka różnej wielkości i podwóne łożyska, zaś model z 2007 roku ma kółka jednakowej wielkości i tylko na jednym łożysku (moim zdaniem są mniej stabilne). Sprzedawca nie potrafił mi sensoewnie tego wytłumaczyć, które są lepsze. Jeżeli masz jakieś informacje na ten temat to proszę o informację.

G
bartosz 2007-04-23 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Tak to niestety prawda, w tym roku posiadaja juz tylko po 1 lozysku na kolo co faktycznie moze zmniejszyc ich zywotnosc ;/ jezeli jednak ma pan rowna dzialke nie powinno to byc tak bardzo odczuwalne. W tamtym roku byly satosowane kola bardzo podobne do modelu Royal 52s niestety w tym jak mozna zauwazyc sa juz stosowane inne, ale przynajmniej jest tansza o 100 zl. w porownaniu do tamtego sezonu ;] taka mala pociecha ^^

G
nikt wazny 2008-02-28 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

witam, jestem posiadaczem tej kosiarki 3 w 1 firmy partner. Kosiarka ma 2 sezony za soba i zostala zakupiona w autoryzowanym salonie husqvarny /bo to wszystko i tak jest elektrolux/. Pierwszy sezon miala bardzo ciezki bo byly chaszcze, grube lodygi i do tego teren nie rowny, acha i jeszcze tu i owdzie kamienie. Teraz juz nie jest tak obciazana bo powstal trawnik, a pracuje dalej pieknie, silnik Brigs @ Stratton QUANTUM, pali od "kopa". Jest tez minus - plastikowe kolpaki na kolach pekaja w brzydkim terenie to teraz chyba dorobie metalowe bo szkoda lozysk chociaz ich nie widac i sa zakryte! Podsumowujac - gdybym mial jeszcze raz kupic to bez wachania ta kosiarke i ten model "3w1" 53cm srednica koszenia. kosze okolo 2600m /2 dni przez ok 4 godz/ co srednio 2 tygodnie /.

G
Marat 2008-07-02 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Witam serdecznie.
Jakiś czas temu również stawałem przed dylematem jaki sprzęt wybrać...a kupowałem dokładnie jakieś pór roku temu, myślałem,że poza sezonem będzie odrobinę taniej, nie było :P hehe
ale ogólnie z wyboru jestem bardzo zadowolony...wyśmienicie pracujący silnik, aluminiowa podstawa, funkcja siekania trawy, kosiareczka z napędem...a moja działka ma ok 1200m2, wiec jest co kosić...ogólnie polecam ten sprzęt...bardzo solidny i wg mnie nie do zdarcia...warto się zastanowić...
Pozdrawiam.

G
Arkadiusz 2008-09-10 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Jestem, podobnie jak Panowie, w trakcie wyboru kosiarki dla siebie. Mam działkę o powierzchni 2700m, teren dość mocno zadrzeiwony. Dotychczas miałem Vikinga MB3R (silnik B&S 6KM), bez napędu, bez kosza. Przez cztery lata sporo się namęczyłem, by skosić działkę - z grabieniemtrwało to do 5 godzin. Ale do rzeczy, zdecydowałem się na zakup hondy HRX 537C HXE. Dlaczego?, bo ma silnik 6,5KM, napęd hydrostatyczny, system Versamow - jedną dźwignią reguluje się stosunek ile trawy do kosza ile do mulczowania, kosz 88l, obudowa plastikowa, sprzęgło noża. Jedyna wada to cena - 3100 PLN. Jednak kosiarki kupuje się na parę lat, więc może warto.
Pozdrawiam.

G
zibi 2009-07-21 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

WITAM .W 2008r. kupiłem kosiarkę Partner P53-550 SMDW ,napęd na przód ,mulczowanie ,wyrzut boczny silnik Briggsa 4,5 kM Quantum 4,5 w Husqvarnie za 1199 zł,pierwszego sezonu miałem ją 3 razy w naprawie , strzelała w tłumik , pojedyńcze strzały nie były groźne ale seria strzałów a bywały i takie zwalniały silnik do tego stopnia ,że niedokaszała w tych momentach.Serwis przyjmował i niby coś tam robił efekty jednak były żadne ,ostatecznie zwróciłem się o poradę do oficjalnego serwisu Briggsa firmy Habin serwis w Osielsku k. Bydgoszczy I OTO OKAZAŁO SIĘ ŻE ten typ silnika strzela bo ma bardzo krótki układ wydechowy dostałem nawet oficjalne pismo sygnowane przez Briggsa oprawie je i dam tym baranom z serwisu w moim mieście .Podsumowując silnik Quantum 4,5 jest do du...y!!!! JEDNAK kosiarka P 53 - 625 D jest super kupił ją kolega kilka dni po mnie SILNI jest OK. OK.OK.OK.OK.OK napęd ,kosz,mulczowanie,wyrzut boczny -super a cena to 1499 zł. PAMIĘTAJCIE silnik Quantum 4,5 (4,5 kM)jest!do! du..y!reszta kosiarki to tylko blacha sercem jest silnik. Obecnie gromadzę fundusze na Partnera P 53 - 675 DWA , 6,5 kM ,kosz ,napęd,wyrzut boczny ,mulczowanie koszt ok. 1750 zł. Pozdrawiam i niech moc (6,5kM)będzie z WAMI !!!

G
zibi 2009-07-21 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Planuję kupić jak się wydaje bardzo popularną i bardzo chętnie kupowaną kosiarę PARTNER P 53 - 675 DWA jeżeli macie ją i wiecie jak to chodzi i czym się różni od ,,DWAR,,to proszę o odpowiedz.Wyżej podzieliłem się własnymi doświadczeniami na temat P 53-550 SMDW i P 53 - 625 D symbol ,,DE,, przy P 53- 625 oznacza rozruch elektryczny konieczny jest wtedy akumulator .Niech moc będzie z wami kosiarzami, dosiadajcie swoje kosiary i piękne kobiety które operują waszym sprzętem ha ha ha.

G
Karol 2009-12-10 00:00

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Ja mam kosiarkę partner 53-675 dwar i jest super polecam ją gorąco

G
Darek 2010-03-08 23:07

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Chyba już się zdecydowałem na kosiarkę Partner jednak mam dylemat - silnik Honda 5,5 KM czy B&S 675 6 KM?
Słyszałem opinię, że silniki Hondy są trwalsze 2-3 krotnie, cichsze i mniej zużywają paliwa.
Czy ktoś może potwierdzić tą opinię?
Będę wdzięczny.

G
Makita.Sklep 2010-04-01 13:54

Re:KOSIARKA SPALINOWA PARTNER ?

Zdecydowanie silnik Hondy,ma właśnie takie zalety jak wymieniłeś,czyli: cichy tryb pracy oraz niskie spalanie. Napisz potem jak Twoje wrażenia po zakupie.

1 2 ... 8

Kategorie :