kosa spalinowa firmy eurotec !

Do ostatniej strony »
G
Makita.Sklep 2010-04-01 13:48

Re:kosa spalinowa firmy eurotec !

Wydaje mi się,że ile firm tyle opinii i każdy mógłby sie do czegoś przyczepić. A to do awaryjności lub słabego serwisu. Podczas zakupu kierujmy się rozsądkiem oraz ceną.

G
kuba 2010-05-30 08:55

POMOC >>>>>?????

mam problem kosa pali wszystko ok po za tym ze gdy przełączę na pozycje ON i daje gazu kosa gaśnie a na OFF chodzi bez zażutu tylko paliwa pali trochę za dużo co mam zrobić .........??????????????

G
Makita.Sklep 2010-06-01 11:13

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

A od jak dawna posiadasz tą kosą spalinową i czy cokolwiek było w niej naprawiane?? Wcześniej działała bez zarzutu?

G
Lukka16 2010-09-23 22:37

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

Mam taką dwa lata.
Jest tania bardzo dobra gdy ktoś potrzebuję jej sporadycznie.
Części dokupuję na allegro np. bębenek (głowica żyłkowa)
Uszkodziłem bo chciałem skosić krzaki żyłką i głowica popękała.
Większość kos ma bardzo podobne lub takie same części które można wymieniać.

G
mireczek68 2011-06-07 07:21

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

mam ten sam problem czy udalo Ci sie naprawic

G
Arus007 2011-08-13 22:08

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

kolega podaje błędne informacje mówiąc że kosiarka eurotek są badziewiem mam z siasiadem te kosiari 5 lat i nic a nic się nie dzieje z nimi , smigają aż miło ale za to jeszcze inny znajomy posiadał STIHLA co wytrzymała mu 2 sezony koszt naprawy 800- 900 pln co kosztowała 1400 to wolę kupić 3 kosiarki eurotek i mam aż do śmierci i tego nie zajadę
Pozdrawiam.....

G
hektarowykosiarz 2012-09-18 09:51

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

Witam. sam mam kosę eurotec i 4 lata już nią wykaszam trzciny. żadnych usterek nie miała poza zerwanym sznurkiem od startera. używam często i w większości z tarczą i jestem bardzo zadowolony. jest mocna i nie do "zajechania". kosztowała jakieś grosze w porównaniu do markowych sprzętów. Pozdrawiam

G
lexik 2012-12-07 15:54

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

ja mam kose elektryczną eurotec , kupiłem ją na wiosnę , i co w sumie popracowałem nią ze 3 godziny , bo raz dostała takich wibracji że się rozpadła w połowie , a drugi raz poszła sprężyna w środku która aż się skreciła , jak dlamnie to totalne badziewie

G
lexik 2012-12-07 15:54

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

ja mam kose elektryczną eurotec , kupiłem ją na wiosnę , i co w sumie popracowałem nią ze 3 godziny , bo raz dostała takich wibracji że się rozpadła w połowie , a drugi raz poszła sprężyna w środku która aż się skreciła , jak dlamnie to totalne badziewie

G
lexik 2012-12-07 15:56

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

a jeszcze niech ktoś mi powie gdzie jest jakikolwiek serwis tej firmy gdzie naprawiają kosy ?, bede naprawde wdzięczny

G
wojtekp 2014-02-12 12:48

kosa spalinowa firmy eurotec !

Posiadam kosę eurotec GT110 i mam ją już 7 rok i mogę powiedzieć że ta kosa jest niezniszczalna kosiłem nią ponad 10 arów malin tarczą 12 zębną i tak przez siedem lat a oprócz tego 20 arów trawy co dwa tygodnie żyłką wymieniłem w niej wał napędzający, bo go ukręciło z mojej winy zaczepiłem o korzeń, starter, i osłonę bo tamta popękała od uderzeń kamieni
Zapłaciłem za nią 800zł i mogę powiedzieć że silnik jeśli się dba i stosuje właściwą mieszankę to nie da się go zatrzeć

G
janek janek 2015-03-02 17:35

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

Hej mam ta kose eurotec juz 8 l i nie na rzekam nic jej tylko raz urwalem linke i bez problemu smiga zakladam tarcze widjowa i ognia a sztila nie hce znac bo to to badziewie robilem na tym 7 miehy w interwecji zal pl

G
MARCIN 2015-05-14 18:12

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

Dokładnie ten model EUROTEC GT 110 nie do zajechania. Sąsiadom w koło popadały sthile a to śmiga jak głupie już 9 lat a koszę dość sporo.

G
wima 2016-01-28 20:23

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
użytkownik 2016-06-26 15:35

Re: kosa spalinowa firmy eurotec !

to jest dziadostwo jakiego nie ma strasznie slaba można nią kosić trawe w ogródku bo z większa sobie nie poradzi. producent zawyża moc żadna kosa tego typu nie ma więcej niz 3km a tej sie nie wiadomo z kąt wzielo w dodatku gaznik jest bez regulacj mieszanki i juz jej tam nie da sie nic podkręcic. ludzie nie kupijcie tego dziadostwa co na opakowaniu pisze ze niby mają po 5 albo i więcej koni

1 2 3