Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

G
Andy 2018-05-20 21:16

Re: Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

witam.Kolego mam problem z końcówką do karczera .Nie wiruje i pracuje pulsacyjnie.Czy to co wstawiłes na koniec dyszy obrotowej z mosiężnej rurki sprawdziło się.

G
Andy 2018-05-20 21:21

Re: Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

Mam problem z końcówką do karczera .Nie obraca się i pracuje pulsacyjnie .Czy można to naprawić lub dokupić częśći.Pozdrawiam

G
Pomocny 2019-05-17 14:54

Re: Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

Trzeba wymienić stożkowe plastikowe obudowę dyszy .gdyż to rozgrzewa i wyrabia się po dłuższej pracy(karcher zastrzega że można pracować do 20min)koszt części 30 zł w karcher

G
adamek 2019-06-15 15:34

Re: Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

Odkamienianie może pomóc na krótką metę, najlepiej pracujące części takiej dyszy po prostu wypolerować, a gdy są widoczne wżery użyć na początek grubszego papieru ściernego aby się ich pozbyć

G
Adam 2020-06-19 14:52

Re: Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

Mi równie pomogło udrożnienie otworu dyszy. Dzięki za post i rade.

G
Zbigu 2021-04-20 17:48

Re: Karcher - dysza rotacyjna problem!Pomocy

Moi drodzy, przeczytałem wszystkie rady i powiem tak. Znalazłem sposób na uruchomienie dyszy bez rozkładania. Wystarczy wpsiknąć do środka dyszy od strony wylotu smar litowy w sprayu. Takie nasmarowanie nawet mokrej dyszy powoduje, że chodzi jak nowa prze ok 20min. Potem trzeba powtórzyć i czas pracy się wydłuża. Bajka. Polecam. Ja użyłem smary CX80 Litowego.

1 2