Jaki kocioł na eko groszek ?

Do ostatniej strony »
G
Krzysiek47 2013-06-01 18:37

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

Mam ten kociołek Ekowittu od zeszłej wiosny i działa bez zarzutu powiem szczerze. Na szczęście jeszcze żadnych problemów z nim nie było, i mam nadzieję, że nie będzie.

G
Arek80 2013-07-14 10:11

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

U mnie już od kilku lat działa piec od firmy Witkowski. Wszystko bezproblemowo chodzi, a do tego jeszcze rok temu dokupiłem w ich sklepie internetowym sterownik, więc o wiele łatwiej jest kontrolować temperaturę i spalanie.

G
Marcin80 2013-07-15 12:08

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

A gdzie dokupiłeś ten sterownik? Nie obawiałeś się, że nie będzie pasował do kotła, który masz? Sam się teraz zastanawiam nad kupnem nowego pieca i trochę dużo tych firm jest i ciężko jest się zdecydować, szczególnie, że wolę zawsze obejrzeć kocioł na żywo.

G
Arek80 2013-07-16 07:44

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

To w przypadku tych kotłów od Witkowski dobrze trafiłeś, bo tam można podjechać do firmy i zobaczyć jak wygląda i funkcjonuje kocioł. Do tego potrafią skonfigurować piec pod konkretne potrzeby i jeszcze pomogą w doborze sterownika. Wiadomo, zawsze lepiej jest mieć wszystko od jednego producenta, bo wtedy masz gwarancję, że będzie ze sobą dobrze działało.

G
karol999 2013-07-29 23:05

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

Ja obecnie zastanawiam się nad zakupem kotła KJ MP2 Piecbudu. Z tego co się orientuję to jest to jeden z ich nowszych kotłów, może ktoś go już ma i mógłby polecić / odradzić? Drugi mój typ to KJ G.

G
piotrm75 2013-07-30 22:54

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

KJ MP2 to faktycznie jeden z ich nowszych modeli, wypuścili go chyba w lutym. Kocioł mam u siebie zainstalowany od kwietnia, sprawdza się świetnie, dobrze spala nawet gorszej jakości paliwo (to chyba największa zaleta, przynajmniej dla mnie). Jeszcze nie było z nim żadnych technicznych problemów i mam nadzieję, że tak pozostanie.

G
Robert8 2013-10-30 11:54

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

Ja mam taki kocioł z podajnikiem http://kolton.pl/work/duox/
Na stronie jest szczegółowy opis i rysunek przekrojowy, można zobaczyć, jak wygląda i w co jest wyposażony.
Sprawuje się nieźle, nie mam z nim problemów.

G
Mefisto 2013-12-20 14:41

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

jesli masz problem z wyborem kotła to możesz zajrzec tu http://budownictwopolskie.pl/artykul/czym_sie_kierowac_przy_wyborze_kotla_na_paliwo_stale
- sam to znalazłem, szukając w necie jakiś uzytecznych porad

G
Roman 2014-02-20 21:02

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

Witam,
najlepiej popytaj kogoś kto handluje piecami

G
tomek32 2014-05-11 19:52

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

ja mam kocioł z Piecbudu, bo robią naprawdę solidne te piece, jest 5 lat gwarancji na szczelność wymiennika ciepła. mój kocioł ma 3 lata i jak na razie zero awarii.

G
donaldo 2014-12-07 21:23

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

A który masz kocioł z tych z Piecbudu? Bo mam kj-g od lipca i dotąd paliłem ekogroszkiem i orzechem ( nie narzekałem, było wręcz świetnie) ale mysle o paleniu pelletami ( bo mam namiar na tanie pellety )
Jak z efektywnością takiego kotła przy paleniu tylko pelletami ?
Jest w stanie mi ktoś napisać?

G
Paw-Therm 2014-12-07 22:03

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

a wy ludzie znacie inne firmy niz piecbud czy ekowit
jestem instalatorem mieszkam w świętokrzyskim dla mnie takie firmy to jakieś krzaki noname

G
1001narzedzi_pl 2014-12-09 14:37

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

Na Twoim miejscu poszukałbym w dobrych sklepach internetowych,oczywiście zależy to w dużej mierze od powierzchni którą masz do ogrzania,ale myślę że moc 15kw będzie odpowiednia.

G
noname 2015-02-05 12:38

Re: Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

a wy ludzie znacie inne firmy niz piecbud czy ekowit
jestem instalatorem mieszkam w świętokrzyskim dla mnie takie firmy to jakieś krzaki noname


Jak jesteś instalatorem w świętokrzyskim to Piecbud powinieneś znać
u nas w okolicy co trzeci dom jest grzany kotłem z Piecbudu, a mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim. Poza tym to stara sprawdzona na rynku firma kotlarska wiec dziwi mnie twoja niewiedza

P
PatrycjaO 2015-09-24 11:15

Re: Jaki kocioł na eko groszek ?

Ja znam Kotlobudosiek -> W razie czego można skontaktować się z firmą. Pomogą doradzić i wybrać odpowiedni do potrzeb.

1 2 3