Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
To są narzędzia jednorazowe po gwarancji można wyrzucić na śmietnik
Kolega polecił mi to forum, więc piszę - mam spory problem, bo potrzebuję kupić nowy kocioł - stary, brzydko mówiąc, szlag trafił. Kocioł ma być wydajny, oszczędny, żeby można w nim było spalać i węgiel, i drewno, i pellet itd. Nieduża moc i nieduże rozmiary (aby ogrzać 70m2). Jaki więc wybrać - model, firma. Myślałem o takiej firmie, jak Kotły Witkowski, bo mam ją tutaj w pobliżu (mieszkam w Brzeźnicy), więc nie musiałbym daleko jechać (na czym także mi zależy), ale żadnych opinii o niej nie słyszałem. Może ktoś miał z nią do czynienia? Jak tak, to bardzo proszę o opinie co do jakości kotłów, obsługi klienta, montażu itd. Bardzo proszę o rady, bo niestety lato chłodne, więc czas nagli. :)
też szukam podobnego, lato chłodne, jesień i zima tuż-tuż ,może znajdzie się ktoś pomocny? Pozdrawiam
jeżeli chciałbyc mieć uniwersalke to polecam kocioł Żubr. Doskonale się sprawdzi i jest bardzo uniwersalny, nie posiada przesadzonej automatyki polecam zamontować zawór 3 lub 4 drogowy. Sterownik jest prosty w obsłudze kocioł ma duzy zasyp, ważny przy paleniu drewnem trocinami peletem itd. Ewentualnie Viadrusa ma nowy model na drewno można go w układzie zamkniętym montować, bo reszta to raczej na węgiel. Jednak ja mieszkam w świętokrzyskim więc moje propozycje mogą Ci nic nie mówić, bo co region to inne kotły. Twój STARY kocioł padł pewnie przez brak zaworu 3 drogowego, nie zawsze suchy opał i przede wszystkim zbyt niskie temperatury w instalacji, jak będziesz palił poniżej 60 stopni to kocioł wytrzyma max 3 lata.
Marcin28, mnie też wysiadł kocioł, koło 5 miechów temu. Mieszkam w Wadowicach, a więc niedaleko. Właśnie nowy kocioł zamówiłem z tej firmy, o której piszesz - Witkowski. Powiem ci, że sprawdza się bardzo dobrze, nie kopci mi - nie wiem, czy to zależy od pieca, ale spalam także mniej węgla. Obsługa także bardzo dobra - przyjechali, wymierzyli, pogadaliśmy, pojechali, nowy kocioł był po krótkim czasie. :) No i cieszę się, że piec porządnie wykonany - tamten, który miałem wcześniej, to była jakaś porażka - tutaj za to z solidnej, grubej blachy. Dla mnie firma na +++++. Jak masz blisko, to się nie zastanawiaj nawet.
Z kotłami jest tak, że większość tych będących na rynku jest dobrych, różnią się tylko dodatkami i bajerami. Na to patrzy przeciętny klient. A najważniejsze jest odpowiedni montaż (o co trudno tak naprawdę), odpowiednia eksploatacja i opał, wtedy ciężko jest znaleźć różnicę miedzy kotłem za 2900 a takim za 4000
O Witkowskim nic Ci nie powiem .Natomiast mogę powiedzieć ,że dobre są kotły Ekowitt .Ja akurat mam z podajnikiem tłokowym Hades Lux . Pozwala spalać eko-groszek, miał węglowy, pellety oraz owies . Jest super .
Robert, a jaki masz konkretnie model? I z czego kocioł jest wykonany? Mówisz, że nie fuszerka? Bo boją się natknąć na nieuczciwą firmę - jak coś kupić, to na lata. I jaką masz moc tego kotła i jaka powierzchnia domu?
Paw-Therm - zgadzam się, montaż to większa część sukcesu, u mnie na szczęście nie było problemu z dobrym montażem, wszystko perfect. :) Marcin28 - ja mam uniwersalny kociołek, UKS - M. powierzchnia to 83mkw, moc to 11kW - daje sobie radę spokojnie, posiada miarkownik ciągu. Kocioł jest ze specjalnej blachy kotłowej - gwarancja na jego działanie to 5 lat.
Z tego, co piszesz, to firma całkiem ok wygląda, także chyba sobie tam podjadę i pogadam na żywo. Byłem na ich stronie, poczytałem o tym twoim kotle i myślę, że chyba sprawdzi się u mnie dobrze, mocniejszego raczej nie potrzebuję. Dzięki jeszcze raz!
Zajrzyj na stronę http://www.makroterm.pl/. Jest tam spory wybór kotłów i innych systemów ogrzewania. Kotły na ekogroszek czy pellet nie są zbyt wygodne, może znajdziesz jakieś lepsze rozwiązanie.
Ja już jestem po zakupie kotła - odebrałem go naprawdę solidnie zrobionego. Model, jaki wybrałem to UKS - M, panowie z firmy Witkowski też potwierdzili mój wybór. Przepalałem już parę razy w nim i nie żałuję zakupu, jestem bardzo zadowolony tak z jakości kotła, jak i z obsługi w firmie.
A może miał/ma ktoś do czynienia z kotłem od firmy PIECBUD? zastanawiam się nad zakupem pieca z tej firmy, bo wszystkie parametry z tego, co czytałem, to mi odpowiadają. ale jak z wykonaniem, w praktyce? bo na stronie to można napisać wszystko.
Ja kupiłem od nich kocioł ponad rok temu, model KJ G z podajnikiem ślimakowym, działa bez zarzutu, wykonany jest bardzo solidnie, żadna fuszerka. Także z zakupu jestem jak do tej pory jak najbardziej zadowolony.
mam piec tej firmy /Piecbud/ od 5 lat, szczerzę mogę napisać, że żadnych niespodzianek z nim nie było do tej pory, z użytkowaniem żadnych problemów, piec jest wykonany naprawdę solidnie.
ludzie tak naprawde na trwałość kotła ma wpływ głownie poprawnosć montażu i eksploatacji a nie solidność wykonania
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.