Jaka Wiertarka Udarowa za okolo 400 złotych

G
Marcin 2007-09-04 00:00

Re:Jaka Wiertarka Udarowa za okolo 400 złotych

zgadzam się, prawidłowy dobór narzędzia adekwatny do jego obłożenia i częstotliwości pracy to jedno, ale....
wielu klientów nie zdaje sobie w momencie zakupu sprawy co tak naprawdę przyjdzie mu robić, a niejednokrotnie celowo pomniejsza zakres planowanych prac/obłożenia narzędzia w obawie, by sprzedający nie wcisnął mu automatycznie najmocniejszej maszyny w ofercie, z czym niejednokrotnie się już spotkałem.
A to są dodatkowe nieprzewidziane koszta niejednokrotnie znacznie przekraczające zarezerwowany na taki zakup budżet.
więc ludzie często sami wprowadzają sprzedawcę w błąd przemilczając pewne sprawy, a potem mają pretensje, że sprzęt szybko padł lub czeto się psuł.
Często gdyby klient rzetelnie zadał sam sobie pytanie co będzie robił (zamiast kupować najtańsze dostępne urządzenie na półce) naświetlił klarownie i szczerze temat sprzedawcy dostałby dokładnie to co potrzebuje.
Niekoniecznie przepłacając lub kupując narzędzie zdecydowanie niedostosowane do zakresu planowanych prac.
Z tym że aby ten system zadziałał, wymaga zarówno profesjonalnego obiektywizmu ze strony sprzedawcy jak i szczerego wyrażenia swoich potrzeb przez klienta.
pzodro

G
Michał 2007-09-05 00:00

Re:Jaka Wiertarka Udarowa za okolo 400 złotych

no tak. i ja się z tym spotkałem. typowy budowlaniec (z wygladu) muwi mi że potrzebuje wiertarki do domu:)
pozdro

G
Jakub Mazurkiewicz 2007-09-05 00:00

Re:Jaka Wiertarka Udarowa za okolo 400 złotych

Dzieki za wszystko ;]
Wczoraj zamowiłem ta Hitachi, teraz czekam, i zaczynam wiercić ;] Jeszcze raz wielkie dzięki ;]

G
kali 2007-10-03 00:00

Re:Jaka Wiertarka Udarowa za okolo 400 złotych

Dzieki za wszystko ;]
Wczoraj zamowiłem ta Hitachi, teraz czekam, i zaczynam wiercić ;] Jeszcze raz wielkie dzięki ;]
kup 10 blaugowien, t.j. blaucraft szmelc - moze jedna sztuczka dociagniesz 0,5 roku ???

1 2