Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Do ostatniej strony »
G
teodor2424 2008-08-06 00:00

Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Witam.
Chciałbym nabyć dobra szlifierkę kątową do pracy przy płytkach jak i również przy szlifowaniu i cięciu profili stalowych.
Do tej pory miałem makitę 9542 900W działała do dziś przez 6 lat. Ale dzisiaj wyzionęła ducha i trzeba zaopatrzyć się w nowy sprzęt.
moje pytanko:
Czy zostać przy makicie? np: 9558NB a może lepiej 9565H?
Czy warto się rozejrzeć za: Bosch GWS 11-125CI lub Metabo WE 9-125 Q??
Poradźcie chłopaki co tu wybrać :)
No i serwis dłuższy tez by się przydał chociaż makita nie dała ciała ani razu:)

G
kenzi 2008-08-06 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

co do makity to 9558NB to niezla ale moze byc troche slaba. metabo to super sprzet rownie mocny co niezawodny. ja bym ci proponowal jednak cos takiego : dewalt 28133, w tym sklepie do kupienia za 450zl, jak zalozysz sobie konto na ich stronie dodatkowo masz rabat i mozna ja kupic za 435zl. sklep sprawdzony, ostatnio kupowalem tam taka wlasnie szlifierke a jeszcze wczesniej wkretarke aku makita i polecam sklep - ceny niskie, towar oryginalny, wszystkie dokumenty, gwarancje i instrukcje dostaniesz w ciagu kilku dni do domu-ja czekalem tydzien ( papiery dostarcza im hurtownia z ktorej kupuja sprzet ). no i fajny bajer to ten kufer oraz tarcza diamentowa, na sam poczatek masz czym ciac a inne tarcze schowac do kuferka i z glowy. sprzet na prawde mocny i wyposarzony w sporo zabezpieczen przeciw pylowi, przeciazeniu itd

G
teodor2424 2008-08-06 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

jakoś nie przepadam za DeWalt-em miałem swego czasu wyrzynarkę i padła mi po 2 latach a teraz mam makitę i daje radę już 3 lata.
Co do tarcz to i tak mam swoje ulubione i nie robi mi czy dostanę jakąś gratis.
Tak się zapatrzyłem na tego Bosch 11-125 CIE w tym sklepie http://www.meganarzedzia.pl/pl/productDetails/?id_variant=2405&&&ceneo=1
Chyba na niego postawię. Miał ktoś już do czynienia z tym sklepem i z artykułami od nich??
A co do typu maszyny do ten Bosch jest lżejszy od DeWalta o 0,3kg i nie ma regulacji obrotów.
Ale dzięki za sugestie

G
mexyk 2008-08-08 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Moi klienci bardzo sobie chwalą AG 9-125 QXC Milwaukee. Katalogowo stoi ona prawie sześć stów, no ale rabaty robią swoje.Pozdrawiam

G
ADARKAR 2008-08-19 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Buduje swoj dom i bawie sie w prace wykonczeniowe. Po przeczytaniu wielu postow na tym forum podpalilem sie i kupilem sobie mlotowiertarke markowa f-my Hitachi. Padl w niej udar i jestem zmuszony oddac do serwisu (nie mam drugiej i robota lezy na nie wiadomo jak dlugo). Poniewaz byl to moj pierwszy profi sprzet to dbalem o nia. Kupilem na Allegro bruzdownice f-my Matrix do hydrauliki i troche elektryki (bruzda: glebokosc 30 szerokosc max 32 cena 1/2 ceny najtanszej z hipermarketu ktora miala mniejsza szerokosc i glebokosc czyli 26)i do dzisiaj dziala choc robilem z nia rozne rzeczy od wycinania bruzd w ceramice po robienie bruzd w styropianie. Musialem sobie kupic szlifierke katowa 125 i pomimo sugestii z forum zakupilem urzadzenie w hipermarkecie f-my Skil (700W bez zadnych bajerow) za 70 zl. Ze wzgledu na cene nie oszczedzalem jej i robie nia wszystko co tylko sie da. Nie zakladam do niej zadnych super profi tarcz lecz najbardziej badziewne tarcze z hipermarketu. Pracuje w pyle i tne nia drut i blache. Gwarancja 2 lata. Jak zdechnie to oddam i dostane nowa. A jak wysiadzie po 2 latach to wyrzuce i kupie nowa taka sama. Za 500 zl moge miec 7 szt. x 2 lata = 14 lat uzytkowania. Acha jak bym pracowal profi do bym sobie dokupil druga niech lezy na wszelki wypadek.

G
mexyk 2008-08-19 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Nie da się ukryć :) Jest trochę firm, które działają własnie w podobny sposób jak ty ADARKAR. Jest to fajne rozwiązanie bo dostaniesz nowy sprzęt w przypadku uszkodzenia. Minusem, może być czas oczekiwania, ale zawsze można się zabezpieczyć w sprzęt na zapas.

G
Jagoda 2008-08-22 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Czy ktos mógłby mi pomóc w znalezieniu rączki spustowej do szlifierki kątowej HILTI WS 180. Blagam...mąz mnie zabije jak zobaczy, ze mu sprzet zepsułam.

G
Jagoda 2008-08-23 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Juz dziekuje, znalazłam świetny zakład i mam juz sprzet naprawiony. szukalam po całej Polsce a znalazłam kilka ulic od domu - nie wychodzac z domu. Pozdrawiam panów z Głogowskiej 6.

G
Justyna 2009-01-28 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Mój mąż kupił makite i jest takze z niej zadowolony działa bardzo długo juz ok 5 lat. Polecam sklep www.boschmakita.pl

G
M 2009-01-28 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

dewalt d28133 z dwoma wentylatorami

G
P 2009-01-28 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

dewalt ma jedna wadę plastikowe szczotko trzymacze które się topią i wirniki się szybko palą te szlifierki są wyżyłowane na max ;/
proponował bym Boscha GWS 14 płynny start regulacja obrotów

G
krzysiek 2009-01-31 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

a ja naprawde polecam metabo sprzęt nie do zajechania 700watowym sprzetem szlifowalem zbiorniki komin ciecie blach i wszystkiegoco mozna ciac sluzy mi juz dlugo i nastepnym razem stawiam na metabo. jedna wada mogłby byc troche lżejszy:)

G
Rufus 2009-02-01 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Metabo to tak naprawdę w 80 % ARG.
Owszem sprzęt dobry ale bywa zawodny.
Ja postawiłbym jednak na orginalnego AEG albo na Milwaukee które tez wywodzi sie ze stajni AEG-jedyna wada Milwaukee to bardzo wysoka cena.
Bardzo dobre kątówki robi Kress -świetnie nadają sie do pracy w zapylonym środowisku-fabrycznie mają zastosowaną powłokę która chroni silnik przed pyłem -w niektórych OBI można dostać model 1000 watowy z tarcza 125 mm za ok 350 zł

G
Rufus 2009-02-01 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Metabo to tak naprawdę w 80 % ARG.
Oczywiście miało być AEG :)

G
Tomek stocznia 2009-03-19 00:00

Re:Jaka szlifierka kątowa 125mm do 500zł prace ciężkie w pyle i w metalu.

Witam jeśli myślicie o kupnie szlifierki, stanowczo odradzam nowe nibieskie BOSCH GWS przekładnie strasznie w nich padaja, natomiast ta cała 3 letnia gwarancja to sciema i tak za wiekszość napraw się płaci.
Ja osobiscie polecał bym chyba jednak De Walt
pozdrawiam

1 2

Producenci :

Kategorie :