Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

G
misia 2011-05-14 20:19

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

W mojej kosiarce już dwa razy padło to łozysko ( średnio co 2 lata ). Cżęść - bo to cały moduł po wytargowaniu u przedstawiciela generalnego firmy na Polskę ( + naprawa - około 150 zł ) Nie wymieniam tej kosiarki, bo jak mi się zepsuła 2 raz to się wściekłam i kupiłam innej firmy , niby taka sama moc, obroty, ale kosi się nią 2 razy wolniej - więc naprawiam tego rotaka , bo tak w ogóle to jest super

G
rotak40 2011-08-07 22:38

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

mam rotak 40 od pól roku, bez awarii, tnę co 2-3 tygodnie 700m2, jeśli nie przeraża cie uważanie żeby nie przeciąć tego pieprzonego długieeeeeego kabla za sobą to sprzęt jak narazie okey, polecam a za tysiąć zł to kupisz już naprawde mocnego (jak na elektryczną) boscha (pewnie rotaka 43 albo i większy) i z naprawde dużymi nożami i dużym koszem na trawe. Ogólnie rotak 40 leciutki i super sie kosi, żeby nie ten pierdzielony kabel za plecami... p.s. dołóż nawet jeszcze kilka stówek aby mieć jak największe noże i duuuuży kosz na trawe

G
janusz 2011-10-06 01:18

Bez wzgledu na to co kupisz,a na tej wielkosci trawnik elektryczna to raczej

nietrafiony pomysl trzymaj sie z dala od Husqvqrny,a szczegolnie jej wyrobow o nazwie Partner,to szmelc niewiarygodny chyba jakis pijany Chinol to projektowal bo konstrukcja fatalna,zas praca z nia to udręka.

G
Praktyczny 2011-10-11 19:28

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

Zapytaj ile będą chcieli jak się szczotki silnika wypracują po 4-5 latach, gdzie kupić czy naprawić, gdzie pisze w instrukcji?

G
srubokret 2012-03-28 11:49

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

jeśli chodzi o kosiarki to moim zdaniem bardzo dobre są kosiarki al-ko ja mam taką i bardzo dobrze się sprawuje od dwóch lat. Fajnie się ją prowadzi, daje radę nawet z dużym zielskiem więc spełnia wszystkie moje wymagania,

G
JK. 2012-03-28 15:12

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

Nie kupujcie Rotaków boscha!

G
marek 2012-04-04 09:51

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

za tą kosiarkę to nobla powinien dostać jakiś Chińczyk hehe,silnik komutatorowy niewiele wiekszy jak w podkaszarce,łożyska często do wymiany,napęd na pasek klinowy,cena wysoka,Chińska tandeta to samo ma Gardena,ogólnie jednorazówka

G
ZBENIEK 2012-07-12 21:13

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

Po 4-ch latach eksploatacji muszę kupić nową kosiarkę, w centrum serwisowym BOSCH brak części zamiennych, w mojej 2-gi raz złamał się przegub zmiany wysokości koszenia. Kosiarka na śmietnik. Zdecydowanie nie polecam!

G
faraway 2012-09-10 15:07

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

oj niestety zbyt dużo nie mogę powiedzieć na temat tej kosiarki, bo nie miałem z nią do czynienia, ale ja sobie bardzo chwalę alko. Moim zdaniem jedna z lepszych kosiarek, z którymi miałem do czynienia.

G
Robert 2013-03-01 15:42

Re: Jaką kosiarkę kupić?

Planuję zakup kosiarki na wiosnę, bo stara jest już wysłużona. Czytałem, że dobre są kosiarki Stiga i lepiej kupić spalinową, niż elektryczną.
Którą byście mi polecali, bo sam już nie wiem którą wybrać?

G
Grygory 2013-03-07 09:49

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

Robert, jak masz więcej gotówki to ja radziłbym Ci kupić kosiarkę spalinową Stiga Excel 50 SQ B, jak chcesz przeznaczyć mniej to możesz Combi 48 B. Nie mniej jednak, jak wydasz więcej to masz lepszy sprzęt. Pomyśl.

G
marcin303 2013-05-14 08:36

Re: Jaką kosiarkę kupić - (Bosch Rotak 40 ?)

Dobrze się sprawdzają kosiarki spalinowe od Stigi, sam posiadam model Combi 48 SQ B już drugi sezon. Bezawaryjna, solidna no i z dużą mocą.

1 2