HILTI prosze o pomoc :(

G
darek 2005-05-24 00:00

HILTI prosze o pomoc :(

mam wiertarke hilti i jak mozna spr.czy nie jest podrubą sruby imbuksy konkretnie zrobiona tylko ma nalepke hilti gdzie w sklepie widziałem nadruk hilti

Re:HILTI prosze o pomoc :(

Cześć. A jaki masz typ tej wiertarki? TE-2,TE-5,czy inną?Miałem dość dużo doczynienia z tą marką, Choć nigdy nie miałem problemów z autentycznością tych narzędzi to w miarę możliwości postaram ci się pomóc.Z tego co wiem to każdy sprzęt tej firmy jest czerwony, ma białe logo wraz z typem, no i oczywiście tak jak inne - tabliczkę znamionową, oprócz tego każde narzędzie sprzedawane jest w systenerze koloru czerwonego z wyraźnym dużym logo firmowym.

G
chris70 2005-05-24 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

Przepraszam nie przedstawiłem się. Jestem chris70. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum.

G
skulpczyk 2005-05-25 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

Witaj. Na Allegro widziałem wiele bezczelnych podróbek.Znajomi pracujący w Hilti kiedyś sami pokazywali mi taki okaz-gość przyniósł do naprawy...:)))))))) Poznasz po wyglądzie:jeżeli taki sam jak popexy itp,tylko czerwone i z napisem Hilti toś frajer...aha i cena"nowa wiertarka ,oryginał Hilti-500 zł"hahaha. Pozdrawiam-skulpczyk

G
chris70 2005-05-26 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

Witam. Masz rację, po jakości montażu przeważnie poznaje się podróbki, choć widziałem takie że cieżko było je odróznić od autentyka. Mam też znajomego w hilti, ale o podróbach nic mi nie wspominał.Co do ceny nowego sprzętu, to jak pamietam HILTI z serii TE jakieś pięc lat temu kosztował 2000złotych z rabatem.Narazie trzymajcie się.

G
pop 2005-08-10 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

ile kosztuje wiertarka HILTI TE-2

G
kubapstrag 2005-08-12 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

A ciekawi mnie ile ty za tą wiertarke zapłaciles :).Oryginały Hilti są sporo droższe od Bocha, Metabo, Celmy, itp.

G
QUBANOS 2006-01-10 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

A ciekawi mnie ile ty za tą wiertarke zapłaciles :).Oryginały Hilti są sporo droższe od Bocha, Metabo, Celmy, itp.
Zgadza się ..... to HILTI każe sobie płacić a tak na prawdę nie jest tak dobre jak kosztuje....... jada na swoim profesjonalnym podejściu do klienta .... jak masz firmę i coś u nich kupiłeś to już Ci ich marketingowy nie odpuszczą .... będą cię nękać jak akwizytorzy .....

G
bratek 2006-01-10 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(


Kup BLAUCRAFT, to inaczej "PODROBA BOSCHA", JAK MOŻNA WYWNIOSKOWAĆ Z POSTÓW...

G
GALILEUSZ 2006-11-22 00:00

Re:HILTI prosze o pomoc :(

HILTI może i jest najlepsze wśród elektronarzędzi, ale ceny są chore !

1

Kategorie :