Zgłoszenie do moderacji

Re:HILTI prosze o pomoc :(

Witaj. Na Allegro widziałem wiele bezczelnych podróbek.Znajomi pracujący w Hilti kiedyś sami pokazywali mi taki okaz-gość przyniósł do naprawy...:)))))))) Poznasz po wyglądzie:jeżeli taki sam jak popexy itp,tylko czerwone i z napisem Hilti toś frajer...aha i cena"nowa wiertarka ,oryginał Hilti-500 zł"hahaha. Pozdrawiam-skulpczyk