Graphite opinie - co to zam marka ??

Do ostatniej strony »
Tomasz 2019-01-24 18:13

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Loniev 2019-03-21 20:04

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

To nie tak że Verto jest własnością Topexa. Jest akurat na odwrót.
Verto to producent jakich wielu: przekazuje specyfikację, otrzymuje odpowiedź z ceną i zleca produkcję lub nie.
Do Verto należy np Graphite, Neo Tools czy Topex. Więc te narzędzia to po prostu loteria.

G
Mirek 2019-04-16 22:14

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

polecam narzędzia Graphite, żywotnością przetrzymują Makitę. Mam firmę hydrauliczną, od 20 lat "jadę na Makicie". Cztery lata temu kupiłem wkrętarkę i..cały czas pracuje przy wentylacji- czasami ponad 1000 wkrętów miesięcznie, akumulator jeszcze wytrzymuje 3-4 godz. pracy.A cena narzędzia trzykrotnie niżższa.W makicie po 2 latach musiałem wymieniać akumulatory, a po 3-4 wyrzucałem wkrętarkę.
od 3 lat stopniowo przechodzę z na wiertarki i młotowiertarki firmy Graphite

G
mebel 2019-04-30 17:58

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

To ja napisze konkretnie. Robie meble. Na koncowym etapie skladam. Potrzebuje do produkcji i montazu m.in. wiertarki oraz wkretarki. Najtansze narzedzia spisuja sie idealnie. Wkretarka typu chinol jest slaba i nie przeciaga konfirmatow. Poprostu staje. Makita ktora mam sie do tej pracy nie nadaje poniewaz przeciagajac konfirmaty niszczac plyty lub drewno sosnowe (miekkie). Ustawienia sprzegla na nic sie zdaja poniewaz plyta ma wypelnienie roznej gestosci w roznym miejscu. Wiertarka chinol Dexter z Leroy przy wierceniu otworow otwornica rowniez staje. Bosch Profesjonal juz raz wyrwal mi sie z reki i uszkodzil sciane jak zablokowalo otwornice. Poprostu nie ma dobrych lub zlych narzedzi tylko trzeba sobie dopasowac do tego co sie robi. Wada np taniej wkretarki to marna jakosc akumulatorow. Tyle ze jak padna a wkretarka nawet jeszcze dziala to oplaca sie kupic nowa wkretarke bo jest tania. Jezeli robisz np. przy dachach to wogole zapomnij o taniej wkretarce typu Graphite i innych i od razu kup Makite. Ja mam droga dobra Makite i tania wkretarke jakas Bavarie i meble wole robic tania. Wymienilem juz trzecia i nadal to 1/4 ceny Makity. Inna sprawa ze Makita zrobie to czym Bavaria nawet bym nie pomyslal ze moge. Tyle ze nie przy meblach.

G
ja 2019-10-04 20:46

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Co do markowych sprzetów. kupiłem wkrętarke metabo bo przede mna był remont całego domu i się popsuła 3 razy, wziałem kase bo lipa straszna to metabo i kupilem celme narazie chodzi używam prawie codziennie. Czy warta swojej ceny 500+ to sie okaże. ale ogolnie marka metabo jestem negatywnie zaskoczony. teraz kupilem graphite młotowiertarke bo matrix padł po 2 latach chociaż wierciłem otwory po 60 cm długie 22 mm średnicy w kamieniu i kułem w kamieniu ale nie znowu aż tak dużo pare razy w sumie ogólnie matrix to lipa straszna

G
lewiatan 2020-01-06 10:43

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

moja opinia o graphite jest raczej pozytywna - pierwszy raz spotkalem sie z tom marka na praktykach w technikum -wczesniej nigdy nie sluszalem .. dobrze sie mi sie pracowalo ale warzna uwaga my mielismy graphite pro a jest chyba jeszcze taki bez pro to tej nie znam za dobze

G
Marek 2020-01-21 13:18

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Moja opinia o Graphite, a dokładniej Graphite Pro jest najbardziej pozytywna. Pracuję w pracy szlifierką kątową i młotowiertarką z serii 59. Jest ok, a wytrzymałość potwierdza 5letnia gwarancja. Mój sprzęt ma 3 lata, ale nie ma z nim problemów. Oczywiście z dobrą konserwacją, bo mam wrażenie, że większość tu narzekających nie dba o sprzęt, przechowuje byle jak, w kurzu i syfie. A potem płacz, że nie działa. No dziwne, naprawdę.

G
Józek 2020-01-24 11:46

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Baju baju, będziesz w raju. Skoro tak, to wskaż dane rejestracyjne spółki Verto :-D
Marki Graphite, Verto, NEO są własnością spółki Grupa Topex

J
Janek 2020-02-18 14:42

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Firma produkuje budżetowe elektronarzędzia. Design mają ładny, ale czy idzie to w parze z jakością - nie wiem, bo nie używałem.

G
majsterkowicz_tester 2020-03-05 13:44

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Używam kilku elekronarzędzi graphite i jest OK. Młotowiertarka, strug elektryczny, wyrzynarka, kątówka, piła ukosowa. Jedyna rzecz na któej się zawiodłem to frezarka górnowrzecionowa 59G717. Wszystko OK oprócz dużych luzów na prowadnicach. Były nie do przejścia i zwróciłem sprzęt. Do tego Głębokość opuszczania ograniczona przez gumy na prowadnicach i frez ledwo nurkuję poniżej stopy...

G
Romek 2020-03-30 17:05

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Mam dwie i pracuje juz nimi dwa lata...mega sprzet

G
MS 2020-05-14 07:53

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

PRZYZWOITA MARKA ...

G
mocker 2020-05-31 20:33

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Fachowca rozpoznaje się po wykonanej przez niego 'robocie'. Liczy się efekt a nie logo na sprzęcie.

G
Gaweł 2020-06-01 13:57

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

na chwilę obecną stwierdzam że graphite to szajs chiński jak parkside

G
Roninn 2020-09-19 17:22

Re: Graphite opinie - co to zam marka ??

Topex kiedys polska firma

1 ... 6 7 8