Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
plikus83 2009-01-29 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ja tez potwierdzam, mam i szkoda pieniędzy.

G
Rufus 2009-02-25 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

wiertarko-wkrętarka akumulatorowa le-as 18-2/1-h do niczego. Szkoda pieniędzy. Szybko bardzo wyładowuje się akumulator.

potwierdzam opinię o akumulatorach-bubel
Akurat ta linia narzedzi Eichellowi szczególnie nie wyszła wiec i szybko została wycofana -nazywało się to chyba "Ergoline"
W jej miejsce wprowadzono linię "RED" która prezentuje się o niebo lepiej.
Mam wkrętarke 18V z udarem z RED-a i działa bardzo fajnie wiec mogę polecić.

G
Łukasz 2009-04-16 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

mam pytanie do was:
Rozwaliła mi się myjka Einhell BHR 101 F, pękł plastik, do którego przykrecona jest lanca. Gdzie to można dostać? Ktoś robi zamienniki do Einhella?
PS.
Co do samej firmy to g@@@wno przez wielkie GGG:/ Myjka była uzyta 3 razy i się rozwaliła, puszcza wodę a że zgubiłem gwarancję to myjka jest na śmietnik bo już ich nie produkują.

G
Łukasz 2009-04-17 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

i co nikt nie pomoze?:(

G
Rufus 2009-04-29 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

A nie możesz skontaktowac sie z servisem Einhella ?
Ze strony Eihella:
-----------------------
Serwis
Jacek Sztorc - Menadżer serwisu
e-mail: jaceksz@einhell.pl
Tel. 071/ 360 30 77 Fax 071/ 360 30 66
Dominik Okręglicki - Dział obsługi klienta
e-mail: domino@einhell.pl
Tel. 071/ 334 65 01 Fax 071/ 360 30 66
Marek Iwaszkiewicz - Dział obsługi sieci i marketów
e-mail: mareki@einhell.pl
Tel. 071/ 360 30 85, Fax 071/ 360 30 66

G
Łukasz 2009-04-30 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

mówia ze ta myjka jest juz nie produkowana i nie maja i nigdy nie beda juz mieli do niej czesci:(

G
Rufus 2009-04-30 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Dlatego nie warto kupowac myjek (w szczególności) innych marek jak Karcher lub innego wiodącego producenta.
Sprawa jest prosta-chodzi właśnie o sevis.
Einhell zamawia swoje myjki u chińczyków ,ale nie tylko on-to samo robi Balack and Decker czy Bosch dla których myjki robi niby włoski Annovi ale tak naprawdę to i Annovi myjki zamawia na wschodzie.
Nawet Makita nie robi sama myjek tylko zamawia je u Annovi.
W takich sytacja często bywają problemy z sevisem pogwarancyjnym ale i z akcesoriami.
Karcher ma tą zaletę że w kazdym większym mieście jest serwis a części zamienne są dostępne przez lata po zakończeniu produkcji jakiegoś modelu.
Nawiasem mówiąc ten model o którym mowa jest nietypowy nawet dla Einhella -w pozostałych ich myjkach akcesoria są najczęściej wymienne miedzy modelami .

G
Krzysiek 2009-04-30 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Witam. Zastanawiam się nad zakupem szlifierki stołowej na warsztat - wykonuję raczej drobne, "nie-katorżnicze" prace. Pod lupę poleciał Einhell BT-BG200:
http://allegro.pl/item613243378_einhell_szlifierka_stolowa_400w_bt_bg_200.html
Moją uwagę zwróciły też takie narzędzia:
http://allegro.pl/item623296213_szlifierka_stolowa_700w_220v_2_x_kamien_gw.html
Wyglądem przypominające Einhella, tylko inny kolor i "moc inna" chociaż szczerze nie wierzę w te 700W, ale cena nieco niższa niż Einhell, z pewnością również robione u naszych kolegów na wchodzie.
Narzędzi typu Eurotec nie biorę pod uwagę - moce rzędu 1600W za 105 zł same mówią za siebie...
Z Einehlla mam wiertarkę stacjonarną SB401/1 - jak narazie spisuje sie Ok, 2 szlifierki kątowe - jedna duża (chyba 850W) i jedna wielka - modelu nie pampiętam, ojciec je dość intensywnie eksploatuje i nie ma z nimi żadnych problemów.
Nie wiem natomiast jak się sprawa ma ze szlifierkami stacjonarnymi/stołowymi - czy ktoś może coś doradzić ? Z góry zaznaczam, że nie mam profesjonalnego warsztatu, a raczej chodzi mi tutaj o niewielkie zaplecze do majsterkowania w piwnicy.

G
Rufus 2009-04-30 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Szlifierki stołowe mają dosyć solidne ,ale zalecam sprawdzenie w sklepie bo trafiają sie egzemplarze ze źle wyważonymi kamieniami.
Mam w garażu streńkiego Einhella którego przywiozłem z Niemiec-po za wymianą tarczy działa idealnie.
Mój znajomy kupował szlifierkę Einhella w markecie i dopiro trzecia pracowała tak jak trzeba ,ale mimo tego że ma ją w warsztacie sprawuje sie bardzo dobrze od dłuższego czasu.

G
Krzysiek 2009-05-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

A co mam zrobić w przypadku zamawiania z allegro ? Poprosić sprzedawcę o sprawdzenie czy jak ?

G
Rufus 2009-05-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

To już twoje ryzyko-kupując narzędzia przez internet zyskujesz często nieco niższą cenę ,natomiast ryzykujesz to że możesz kupić nie to co chciałbyś dostać.
Na Allegro pokazują się często podróby markowych elektronarzędzi,ale takie tanie rzeczy jak np wspomniana szlifierka raczej podróbami nie są.
W sytuacji kupowania na Allegro trzeba jakoś dogadać sie ze sprzedającym -lepiej kupić w legalnym sklepie internetowym bo tam masz oficjalną gwarancję.
Ja osobiście unikam kupowania narzędzi w internecie bo nie lubię kupować kota w worku-w sklepie mogę dotknąć ,potrzymać, sprawdzić i mam świadomość że jak coś będzie nie tak to będę miał kogo sie czepić- a nie bedę szukał wiatru w polu.
Uważam że za pare złotych różnicy nie ma co rezygnować z komfortu posiadania sprzętu na prawdziwej gwarancji.

G
Krzysiek 2009-05-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Rufus orieentujesz się może czy takie szlifierki mają w Castoramie ? Bo nie znam sklepu w okolicy, gdzie mógłbym nabyć taką, a castorame moge odwiedzić przy okazji wypadu do rodzinki

G
Rufus 2009-05-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Z tego co wiem to Castorama nie prowadzi sprzętu marki Einhell.
Z marketów to ich sprzęt jest rozprowadzany głównie przez OBI,czasem coś trafia się w NOMI i Brico Marche.
Teraz Einhell wyprzedaje stare linie [Bavaria i Global] nawet w Biedronkach-nowe linie Blue i Red dostępne są w zasadzie tylko w OBI i prywatnych sklepach.
Można jeszcze popytać w Makro .

G
Rufus 2009-05-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

....acha !
W Castoramie możesz dostać inne marki które nie będą pewnie mocno odbiegać od Einhella.
Jeśli idzie o tańsze marki to u nich wiodąca jest "Dedra"
Nie jest to szczyt jakoście [ja akuram mam o tej marce kiepskie zdanie] ale to podobny poziom do Topexa czy CMI.
Odpowiednikiem Einhella w Csto jest chyba MacAllister,ale nie wiem czy mają szlifierki tej marki.
Sama marka stoi na poziomie wyższych linii Einhella.

1 ... 4 5 6 ... 13

Producenci :