Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
Zwiesio 2007-09-06 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Czuję się wywołany do odpowiedzi, Szanowny Panie niech Pan sprawdzi ceny:wiertarka BMG 110 E, frezarka BOF 850 E, Wkrętarka 18 V(nie pamiętam typu)- i to wszystko ceny sklepowe!!! Firmy nie mam, narzędzia używam do prac przy domu, przy takich cenach np. wiertarka 289 zł powinno się czegoś wymagać, nawet jeżeli łożysko kosztuje 25 - 40 zł to powinno być dostępne, jeżeli tego sprzetu jest "od metra w sklepach" ale jak pisałem po okresie gwarancyjnym - na śmietnik. Kupując nawet używanego Boscha "zielonego", jeżeli jest oryginalny u każdego fachowca mamy pewność, że będziemy mieli dostęp do np. łożyska. Natomiast ta firma totalnie lekceważy klienta, a biorąc pod uwagę ile "tego ma w sklepach" powinna przynajmniej jasno powiedzieć - Panie po okresie gwarancyjnym,jak to było w pewnym starym skeczu "To Pan mnie możesz skoczyć na warstat".

G
Rafał 2007-09-06 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Nawiązując do poprzednika to sam sprzedaje eletronarzędzia i niech mi pan wierzy że zawsze uprzedzam że po okresie gwarancyjnym jest problem z częściami. Mówi pan że jest tego bardzo dużo w sklepach, ale trzeba zadać pytanie dlaczego jest tego dużo? Ponieważ ludzie to kupują. Niech mi pan wierzy jest naprawdę dużo klientów chwalących tą właśnie markę. Nie to żeby pan mnie zrozumiał w ten sposób że ja bronię lub nie daj boże zachwalam markę einhell. Sam osobiście polecałbym jeżeli ktoś już chce kupić tanie narzędzie to coś ze SKILA. Fakt że to też w głównej mierze chińczyk ( z tą różnicą ze na licencji Boscha a w chinach składany) ale przynajmniej przez dwa lata gwarancji obsługuje go serwis centralny Boscha ( moim zdaniem najlepszy i najszybszy w Polsce) a po okresie gwarancyjnym jest pełen dostęp do części. Reasumując dopóki ludźmi będzie kierować chęć nabycia "taniego" narzędzia i głównym kryterium będzie cena (choć einhell jak na chińczyka nie jest aż super tani) to do tej pory w sklepach będzie multum tego syfu. Ale upartego klienta nie przekonasz to jest najtańsze a wraz z tym według niego najlepsze.

G
Albert 2007-09-26 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ja kupilem einhella wiertarke bavaria 710 powiercilem ja pol godziny w metalu i poszedl smrod i tyle o firmie einhell mialem toye 4 lata i caly dom nia zrobilem a tu pol godziny i po wiertarce smiech

G
Piotr 2007-09-27 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Młoto-wiertarka BHG 726 - przez 2 lata pracowała bez zarzutu. Popsuł się przełącznik Młot/wiertarka - okazuje się, że nie do naprawienia!!!!! Brak części zamiennych. Firma Einhell nie poczuwa się, mechanicy każą wyrzucić, a ja się pytam - po co oszukują klientów? Einhell to złodziejska firma w moim przekonaniu! Sprzedają sprzęt i to wcale nie tak tanio (za młot zapłaciłem coś ok. 400 zł), a następnie mają wszystko i wszyskich w d....!
NIE POLECAM tej marki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
Paweł 2007-10-07 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Majsterkuję od kilku lat. 5 lat temu nie miałem wyboru. Albo einhell na moją kieszeń, albo nic. Sprzęt markowy był 2-3 razy droższy niż einhell. Od 4 lat mam frezarkę Global OF-G 1100 E. Pierwsza zaczęła przerywać. Silnik pracował kiedy chciał. Szukanie przyczyn na własna rękę nie dało rezultatów. Oddałem do serwisu i dostałem nową. Po 20 min. pracy spalił się komutator. Znów serwis wymienił na nową. Po kilku pracach zaczęła przerywać. Miałem dojść einhella i postanowiłem ustalić przyczynę. Po wielu trudach okazało się, że wyłącznik ulega zapyleniu. Założyłem polski od wiertarki. działa do dziś. Wkretarkę bavaria bas 14,4 mam od 5 lat. Działa do dziś. Oczywiście możliwości akumulatora znacznie spadły. jest to narzędzie które nie nadaje sie do ,,ciężkich prac". Płyty g/k, małe wkrety i nic więcej. Chociaż muszę przyznać, że kilka razy poszedł z niej dym i działa nadal. Pierwsza kątówka spaliła się po roku. Drugą bws 115-1 mam 3 lata. Nie sprawia problemów. Generalnie biorąc pod uwagę realia obecnego rynku nie poleca narzędzi einhell. Jeżeli ktoś pracuje od czasu do czasu to może znacznie taniej kupić obecnie narzędzia topex, nutool i inne. Tak samo jak einhell wyprodukowane w Chinach. Tym bardziej, że mają 2 lata gwarancji. Za cenę mojej frezarki dziś dostałbym boscha, skila, b&d. jesli ktoś pracuje dużo to musi się zastanowić czy kupić sprzęt markowy i jak sie popsuje to czekać na naprawę, czy kupić za tę samą cenę kilka narzędzi z Chin i nie mieć przestojów, a popsute oddać na złom. osobiście polecam markowe narzędzia jeśli wiem, że będę ich często używał. Używane sporadycznie kupuję te z Chin. Z moich doświadczeń wynika, że tanie produkty są niestabilne w jakości. Można trafić dobrze lub źle. Jak dostanę duży spadek to będę kupował tylko markowe. Tylko których firm ?

G
kris 2007-10-16 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Witam
Pisze z pytaniem o serwis pogwarancyjny narzędzi TOYA, albo jakiś namiar na części, poszukuję iskrownika do piły spalinowej, FLO 1800 KM,

G
tadziu 2007-10-17 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

przykro mi kolego. takiego sprzętu się nie naprawia tylko na złom i do sklepu po nowy! dobry serwis ma tylko stihl i husqwarna. musisz się z tym liczyć kupując nastepny sprzęt od skośnookich przyjaciół zza wielkiego muru

G
MARCIN 2007-11-23 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

mam wiertarkę Einhell już 4 lata i nic przy niej nie robiłem ma trochę słaby młotek ale za tą cenę warto.Jestem elektrykiem i robię instalacje w domach a więc kucie wiercenie cały czas tą jedną wiertarką i jej nie żałuje już 100 raz się zwróciła i wciąż działa bez zarzutu.Nawet bym powiedział lepsza od bosch bo działał tylko na jednym domku i się rozpadł[profesionalny]

G
ostry-arbud 2007-11-24 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Nawet bym powiedział lepsza od bosch bo działał tylko na jednym domku i się rozpadł[profesionalny]
No to gwarantuje tobie ze ten Bosch nie był oryginalny,ja tez kupilem kiedys cos takiego za 200zł i wytrzymal jedną robote.

G
Czak 2007-11-27 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ehhh.. Ludzie ale o co wam tak naprawde chodzi?? Ja uważam że firma Einhell może i nie jest super niezawodną marką choć mołoto-wiertarka i szlifierka chodzi u mnie już 4lata i ma sie dobrze jeśli tylko UMIE sie z nich korzystać!!! Nawet super profesjalnego kultowego tutaj Bosha można zajechać w jeden dzień. Czytał ktoś kiedyś jakiej poradniki jak używa sie np młoto-wiertarki?? mój sąsiad jak kupił sobie taką firmy nie pamiętam ale nie był to skill ani anihell tylko coś lepszego i chyba profesjonalnego... założył wiertło przycisnął ją do muru swoim ciałem i ogień... a czy nie chodzi o to żeby to udar kuł beton i kręcąc sie robił dziury w murze przy dość niewielkim nacisku?? i spalił ją po 2dniach oddając do serwisu i przeklinając że kupił g**no... Do elektronarzędzi trzeba podchodzić z głową zresztą jak do wszystkiego... a jak ktoś nie umie sie nimi posługiwać to i bosh i makita i wszsytkie elektronarządzia będzie palił... takie jest moje zdanie... choć oczywiscie nie wykluczam że może sie trafić jakiś felerny produkt i dlatego jest między innymi serwis gwarancyjny... Pozdrawiam wszsytkich mądrych majsterkowiczów i mądrych ludzów...

G
JK 2007-12-16 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Sam osobiście przedaje narzędzia różnych marek, Einhell Global jest naprawde wart tych pieniędzy. Jak ktoś umie z nich korzystać służą latami! A są na tyle mocne, że można je też zajechać i prawdopodonie podziałają dłużej niż zielony Bosch czy B&D. Nie ma się co łudzić, to jest też sprzet dla profesionalisty z ROZUMEM. A jeśli nawet nie to dla drobnych firm sprzęt idealny, nie muszą wydawać tysięcy złotych na Metabo, AEG czy Hilti, które nota bene "specjalista budowlaniec" po podstawówce zajedzie w kilka tygodni. Niestety co jakiś czas trafi się wadliwy model, ale to niestety specyfika taniego sprzetu. I to NIE prawda że Einhell wymienia na nowe narzędzia, naprawia 95% sprzętu nawet słabszą Bavarię czy serie szarą LE. Raz na jakiś czas wymienią na nowe jeśli usterka jest zbt poważna by naprawić a sprzęt był bardzo tani(Bavaria) ale to 1 na 50 przypadków i tak serwis idzie na ręke klientom, bo naprawia coś bo było nie właściwie używane, a tego Gwarancja nawet w Metabo czy Dewalt nie obejmuje.
A Ci którzy narzekają na Einhella, to albo mieli pecha, albo sami z swojej głupoty lub niewiedzy o sprzęcie, zepsuli narzędzie.

G
Zwiesio 2007-12-19 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Sam osobiście przedaje narzędzia różnych marek, Einhell Global jest naprawde wart tych pieniędzy.Gwarancja nawet w Metabo czy Dewalt nie obejmuje.
A Ci którzy narzekają na Einhella, to albo mieli pecha, albo sami z swojej głupoty lub niewiedzy o sprzęcie, zepsuli narzędzie.
Zaprawdę dobry sprzedawca, od kiedy narzędzia Einhell są "tanie", różnica między markowymi narzędziami np. Bosch polega na tym, że zapewniony jest również serwis pogwarancyjny, możliwa jest również naprawa w warsztatach naprawczych. Typowe podejście sprzedawcy - zwalic wszystko na klienta - totalna indolencja , oczywiście nawet narzędzia użytkowane domowo się nie psują . Nie ma kompletnie za (jednak wyskokiej ceny narzędzia, opisywałem to wyżej)żadnego dostępu do części zamiennych. Czy wiertarka Einhell BMG 1100 za prawie 300 zł jest tylko narzędziem jednorazowym, nawet nie ma dostępu by wymienic łożysko, a te jak wiadomo zapewne Panu sprzedawcy zużywają się np. wskutek tarcia lub zastosowanej zbyt słabej wytrzymałości konstrukcji łożyska wałeczkowego - w tej wiertarce. Przy takiej promocji sprzedawcy zapewne to forum dynamicznie będzie się rozwijac, ale proszę informowac klientów, że po okresie gwarancyjnym nie ma żadnej mozliwości naprawy oraz zupełnie jest brak części zamiennych. A firma Einhell ma całą korenspondencję "głeboko w poważaniu" (pisałem wiele razy i otrzymywałem wymijające odpowiedzi). Jest to nastawienie na zysk za wszelką cenę a nie jakakolwiek współpraca z klientem i widac to również po Pana wypowiedzi. Powiedz człowieku jak sprzedajesz ten sprzęt, że po okresie gwarancyjnym kliencie możesz się "bujac", to zobaczysz chętnych do kupna. Ps.(przepraszam ale nie wybija mi "c" "ci")

G
Grzegorz 2008-01-26 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Witam
Czytam sobie wasze opinie na temat marki Einhell.Pracuję aktualnie w firmie współpracującej z Einhell Polska.
Powiem tak. Wysłalismy już dziesiątki palet z reklamacjami do Einhell Polska. Przez 4 lata jak z nimi współpracujemy nie przypominam sobie, by cokolwiek serwis naprawił. Nawet jeśli w wiertarce uszkodzony był włącznik Einhell wymienia cała maszynę.Serwis jest więc iluzoryczny. Ale na szczescie maszyny wymieniają bez problemu lub wystawiają korekte.

G
Totom 2008-01-26 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Tak sie składa że i ja wspłópracuję z firmą Einhell i czasem wysyłam do nich reklamacje.
Zupełnie sie nie zgadzam z twierdzeniem ze maszyny nie sa naprawiane.
W ciągu ostatniego roku odesłano mi jedynie nową przecinarkę do glazury-wszystkie inne narzedzia były naprawione ,zarówno bavaria jak i global.
W sumie pracując w sklepie z narzedziami musze stwierdzić że klienci sami wybieraja Einhella kiedy decydują sie na tani sprzet bo maja do tej marki jakies zaufanie.Wielu klientów twierdzi że z tanich marek Einhell jest najlepszy i najbardziej wytrzymały.
Zgadzam sie z przemówcami którzy twierdzą że sprzęt jest zabijany przez ludzi którzy nie umieją sie nim posługiwać i dotyczy to tak tanich marek jaki tzw fimówek.
Widziałem np Makity "rozjechane" w trzy dni od daty kupna.
Wracając do Einhella chyba najbardziej godne polecaenia są ich młoty 1400 w zarówno te z Bavarii jak i Globala -prawie nie wracją do reklamacji a sprzedają sie bardzo dobrze !
I proszę nie mówić że Eihell jest drogi -odpowiednik markowy wspomnianego młota np z Makity kosztuje dziesięć razy więcej ,a wcale nie jestem pewny czy wytrzyma dziesiec razy wiecej czasu na budowie.

G
MIchał 2008-02-06 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Sprzęt Einhell sprzęt jest kiepski ale powiem coś innego.
Około roku 2005lub 06 w małej wiosce koło Świdnicy na Dolnym Śląsku było złomowisko.Tam wywożono kontenery z uszkodzonym sprzętem tej firmy.Był tam duży plac cały zawalony niesprawnym sprzętem.Potrzebowałem szlifierkę fi230 i kupiłem 3 uszkodzone około 5 zł/kilo i złożyłem sobie i mam także części zapasowe.Na ten szrot jak się ludzie dowiedzieli to tłumy waliły.Udało się wybrac jeszcze inne rzeczy. Były góry tego złomu ale głównie Einhell

1 ... 2 3 4 ... 13

Producenci :