Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
Marcin W 2006-10-22 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Kupiłem młotek einhell 726 koszt 300 zł do wymiany instalacji elektrycznej w bloku wykułem bruzdy pod około 100 mb przewodu +puszki i gniazda. 1 - osoba 4 dni kucia sprzet wytrzymał nawet za bardzo sie nie grzał. Po co wydawac ponad 1000 zł na sprzet do remontu 1-domu. (chyba ze ktos ma za duzo kasy)

G
Czak 2006-12-08 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ja mam Einhella młoto wiretarke BH-G 826/1 o mocy 1000W i jestem zadowolony z niej łądnie sie wierci kuć jeszcze nie kułem bo nie bardzo mam po co... oprócz tego mam jeszcze szlifierkę stołową DSC 20 o mocy 400W i jak na razie chodzi choc troszke przywolno sie rozpedza... może to być wina kamienia założonego dość dużego, ale oryginalnego.. Teraz planuje zakup piły łańcuchowej elektrycznej o mocy 2000W , jeśli ktoś ma taką tej firmy prosze o jakieś opinie na jej temat...

G
Jarek 2006-12-13 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Mylisz się kolego - NIE MA SPRZĘTU KTÓREGO ZARŻNĄĆ SIE NIE DA!!! TRWAŁOŚĆ SPRZĘTU ZALEŻY OD WIEDZY TEGO KTÓRY GO UŻYWA. SAM JESTEM INŻYNIEREM I KIEROWNIKIEM BUDOWY KIEDYŚ MIAŁEM LUDZI KTÓRZY SPRZĘT HILTI ZARŻYNALI REGULARNIE CO TYDZIEŃ (PALILI SILNIK)!!! SPRZĘT HITLI JEST BARDZO DOBRY ALE ÓW SRZĘT TANI UŻYWANY Z GŁOWĄ POSŁUŻY TYLE SAMO TYLE ŻE PRACA BĘDZIE WYKONYWANA DŁUŻEJ, CHYBA ŻE UŻYWA GO BEZMÓZGOWIEC CZYLI CAŁKOWITY LAIK TECHNICZNY!!! TAK NA KONIEC SZEF NIE ZAPŁACIŁ MI ZA 5 RAZEM ZA PRZEWIJANIE SILNIKA W HILTI WIĘC KUPIŁEM, SPRZĘT ZA 300 ZŁ I SAM WŁASNORĘCZNIE ZROBIŁEM NIM ROBOTĘ DO KOŃCA - CO LUDZI WPRAWIŁO W ZDUMIENIE BO BYŁ TO JAKIŚ TOPEX I WYTRZYMAŁ DO KOŃCA ROBOTY CZYLI KILKA RAZY DŁUŻEJ NIŻ HILTI, TYLE TYLKO ŻE HILTI UŻYWALI BEZMÓZGOWCY A OWEGO TOPEXA JA KTÓRY MA POJĘCIE O SPRZECIE, JEGO EKSPLOATACJI I JEGO CENIE. NA OGÓŁ MOŻNA RZEC IM SZYBCIEJ KTOŚ NISZCZY SPRZET profesjonalny TO TYM WIĘKSZYM JEST IGNORNARANTEM TECHNICZNYM CZYLI MÓWIĄC KRÓTKO BEZMÓZGOWCEM BO NA OGÓL JEST TAK ŻE ÓW CzŁEK ZROBI ROBOTY ZA 500 ZŁ A ZNISZCZY PRZY TEJ ROBOCIE SPRZET ZA KILKA TYSIĘCY. O Einhell mam dobre zdanie, firma naprawia często swój sprzęt (a nie wymienia non stop na nowy) i juz ten fakt świadczy że jest dobra - ŻADNA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA PRODUKUJĄCA DOBRY SPRZĘT NIE WYMIENIA OWEGO SPZRĘTU NA NOWY W RAZIE AWARI I JEŻELI MASZ SRZĘT KTÓRY CI SIĘ ZEPSUŁ I FIRMA WYMIENIA GO OD RAZU NA NOWY TO ZNACZY ŻEŚ KUPIŁ BADZIEWIE I NIC POZA TYM!!!! MAM KILKA NARZĘDZI EINHLA I PRACUJA ONE JUZ U MNIE W FIRMIE (OBECNIE MAM WŁASNĄ FIMRĘ) KILKA LAT - ALE OWYMI NARZĘDZIAMI PRACUJA JEDYNIE LUDZIE MYŚLĄCY KTÓRZY MAJA WIEDZĘ O TYM CO ROBIĄ I JAK UŻYWAĆ NARZĘDZIA. GDYBYS CHCIAŁ TO POKAZAŁBYM CI ŻE EINHEL WYTRZYMA DŁUŻEJ NIZ HILTI PROBLEM POLEGA JEDYNIE NA TYM, ŻE NALEŻY ODPOWIEDNIO "DOBRAĆ" LUDZI DO PRACY HILTI I DO PRACY EINHLEM I NIE ŚWIADCZY TO O JAKOŚCI SPRZĘTU ALE WIEDZY TEGO KTO GO OBŁUGUJĘ.

G
grzesio 2006-12-18 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

jedyny sprzęt [...] hilti za 4000pln, [...]
co ciekawe próbowalismy ja dorżnąc dla sprawdzenia,nie ma szans,
Typowo polskie buractwo... :(

G
Mirek 2007-01-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ja mam kilka elektronarzedzi tej firmy: strug BEH 900 (Bavaria), pilarke tarczową HKS 1500 W (Ergo Tool), wyrzynarkę 750 W (Global), młotowiertarkę BHG 726 (Global) - wszystkie jak na razie bez większego problemu, jedynie w wyrzynarce poluzował się nit w stopce co dało się naprawić w pięc minut (wyrzynarka tnie drzewo do 10 cm - sam przecinałem wzdłużnie belke 8 cm i poszło choć drzewo o takiej grubości wymaga oryginalnego brzeszczotu Einhla bo inne sa zbyt krótkie a Einhell nie ma rewelacyjnych brzeszczotów aczkolwiek najgorsze nie są, można je ręcznie podostrzyć iglakiem i wtedy są bardzo dobre). Ogólnie nie narzekam aczkolwiek ostatnio pożyczyłem debilowi struga i zepsuł mi noże których się nie ostrzy - sa dwustronne i po zużyciu drugiej strony wyrzuca się je i trzeba kupić nowe i nie wiem jak to bedzie z owym zakupem choć dzwoniłem i podano mi adres gościa który prowadzi sprzedaż części zamiennych. Wiem że firma ma przedstawicielstwo w Polsce i sama naprawia swój sprzęt i prowadzi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne (bez tego bym nie kupił sprzętu owej firmy PONIEWAŻ TO PODSTAWA W KAŻDYM SPRZĘCIE). Ogólnie mam dobre zdanie o sprzęcie tej firmy choć wymaga on (jak każdy sprzęt) wiedzy i umiejętności posługiwania się nim. Jeżeli masz zrobić robotę przy której możesz zniszczyć sprzęt to sie najpierw zastanów czy warto ja robić w ten sposób, lepiej robić to dwa razy dłużej niż zrobić to szybciej i zniszczyć ów sprzęt - to generalna zasada - jeżeli jej nie przestrzegasz to przy robocie wartej kilkadziesiąt złotych zniszczysz sprzęt za kilkaset złotych I NIE POŻYCZAJ ELEKEKTRONARZĘDZI LAIKOM TECHNICZNYM KTÓRZY ROBIĄ JAKIEŚ PRACĘ RAZ NA PIĘĆ LAT - RECZĘ ŻE GO ZNISZCZĄ I JESZCZE USŁYSZYSZ JAKIE TO BADZIEWIE miałeś bo go zapewne mieć juz nie będziesz bo ów człek cie od niego uwolni recze za to swą głową. Zanim człek dostanie do ręki strug elektryczny winien zakrochmalać strugiem recznym i nauczyć się nim posługiwać i dopiero jak masz pewność że umie pracować ręcznym możesz takiemu człekowi dać do ręki strug elektryczny - jak mu przyjdzie zakrochmalać ręcznym kilka godzin to dopiero wtedy nauczy się cenić narzędzie którym będzie mógł to zrobić w kilka minut i mocno się zastanowi zanim zrobi coś co może owo narzędzie zniszczyć. Ogólnie należy myśleć, mieć pojęcie o tym co się robi, utrzymując sprzęt w czystości (głównie otwory wentylacyjne, wyłaczniki, przy pracy obserwować czy się nie grzeje - co czujesz w ręku trzymając owo narzędzie, smarować to co trzeba smarować), nie przeciążać sprzętu, używać go według zasad określonych w instrukcji obługi (zanim weźmiesz sprzęt do ręki to weź najpierw instrukcję obsługi z niej się dowiesz co to za sprzęt i jak nim pracować by go nie zniszczyć - jeżeli będziecie przestrzegali tych zasad to reczę że sprzęt tej firmy wam trochę posłuży. Mam cały komplet niezbędnych elektronarzędzi - trzy wietraki, spawarkę, szlifierkę kątową, dwutarczową szlifierkę stacjonarną, piłę stacjonarna tarczową, betoniarkę, piłe łańcuchową (elektryczną), opalarkę, frezarkę do drzewa (żadnego elektronarzedzia jeszcze nie zniszczyłem - w jednej z wiertarek psuł się jedynie włącznik - wiertarka ma 20 lat i dalej pracuję Celma bez udaru, używam jej do mieszania zaprawy przy małych robotach - i co myślę o firmie Einhell - jeżeli potwierdzą się zdania że można kupić części zapasowe, jeżeli masz coś w głowie i wiedzę techniczną, umiesz się posługiwać owymi narzędziami, nie używasz elektronarzędzi profesjonalnie (czyli gdy nie pracują non stop) to polecam sprzęt tej firmy (Global lub Ergo Tool) bo napewno posłużą ci wiele lat.

G
Mirek 2007-01-01 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Oczywiście oprócz wymienionych w końcu mej wypowiedzi elektronarzędzi posiadam i używam również te które wymieniłem na jej wstępie i które są marki Einhell.

G
Zbych 2007-01-02 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Ja nie mam tej piły ale ma kolega który ma dorabia sobie remontami u ludzi jak również tnie drzewo na zime dla siebie i sąsiadów i jak do tej pory jest ok nie narzeka na ową piłę - 2000 W.

G
ostry-arbud 2007-02-11 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Odkurzacze firmy Einhell,porażka kompletnie nie udane,worki sa za male,rozrywaja sie bo zamiast lezec w zbiorniku to wisi jak kokon,worek sie napelnia...i wiadomo co dalej.
Ponadto,ladunki elektrostatyczne przeplywaja przez metalowe rury co powoduje ze co chwile odkurzajacego kopie prad!
Bardzo nie mile uczucie.
Ogolnie wole kupic uzywanego niebieskiego Boscha niz nowego Einhella.

G
iwonas85@onet.eu 2007-03-21 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

zgadzam sie z poprzednikiem kupiłam odkurzacz firmy einhell zapłaciłam ponad 300zł i wogóle go nie użyawam..hałasuje, kopie prądem, strasznie nie ekonomiczny -worki drogie, nie wytrzymałe, trudno je dostać..nikomu nie polecam..
jakby ktoś wiedział czy można stosować jakieś zamienniki worków do einhella to proszę dać znać...iwonas85@onet.eu

G
damian 2007-06-03 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

naprawa elektronarzedzi oraz czesci

G
Michał 2007-06-11 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

ein-jedno, hell-piekło. :)
pozdrawiam

G
Zwiesio 2007-06-29 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Nie polecam nikomu elektronarzędzi Eihell, po okresie gwarancyjnym nie ma praktycznie dostępu do części. Dystrybutor Einhell Polska na e-mail raczy odpowiadać po miesiącu, a notabene niemiecki Einhell już następnego dnia. Sam posiadam: wiertarkę (poszło łożysko), Frezarkę (poszedł zacisk prowadnic i tuleja redukcyjna pękła, wkrętarkę (po niecałym roku "dostała" takich luzów i bicia, że do wiercenia już się nie nadaje). Narzędzi używam tylko do majsterkowania i remontu domu. Uważam, że na Allegro za nieduże pieniądze można dostać sprzęt używany (firmowy), ale w dobrym stanie i co najważniejsze dokupić można za parę złotych uszkodzone na części. Powiedziałem sobie, niech te co mam się zużyją, ale nigdy więcej Einhella. Lepiej zapłacić trochę więcej, ale kupić markowy sprzęt do którego przynakmniej są dostępne części.

G
Zwiesio 2007-07-18 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Firma Einhell sama naprawia swój sprzęt i ma serwis gawaranycjny i pogwaranycjny -podaję namiary gdyby ktoś potrzebował.
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne narzędzi Einhell wykonuje firma Einhell. Uszkodzony sprzęt prosimy wysyłać kurierem na koszt serwisu na adres:
Einhell Polska Sp. z o.o., Wymysłowskiego 1, 50-080 Nowa Wieś Wrocławska
kontakt z działem serwisowym:
Jacek Sztorc - Serwis Menadżer
e-mail: jaceksz@einhell.pl
tel 071/ 360 30 77 fax 071/ 334 65 03
Dominik Okręglicki - dział obsługi klienta, części zamienne
e-mail: domino@einhell.pl
tel 071/ 334 65 01 fax 071/ 334 65 03
Marek Iwaszkiewicz - dział obsługi sieci i marketów
e-mail: mareki@einhell.pl
tel 071/ 360 30 85 fax 071/ 334 65 03
Piszę miesiącami do "Szacownej Firmy Einhell" i można pisać do u... śmierci z prośbą o części. Nigdy, powiadam przenigdy nic Einhella, a i każdemu odradzam kupno sprzetu. Na dowód posiadam Maile od pracowników firmy Einhell, wymijające i i odsyłanie do coraz to innych działow.

G
Rafał 2007-09-03 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Podaj mi taka hurtownie która podmienia naklejki na sprzęcie a później sprzedaje go jako inny (w świetle prawa jest to świadome wprowadzenie klienta w błąd). Jeżeli chodzi o markę Einhell to co tu dużo oczekiwać. Kupujesz atrakcyjną cenę a nie narzędzie. Żeby było śmieszniej przychodzi taki cwany właściciel firmy budowlanej nabierze tego "super sprzętu" a po paru dniach przynosi z pretensjami że to gówno i nie nadaje się do niczego.To nic że wcześniej został poinformowany że sprzęt jest amatorski. Pomimo tego że Einhell wymienia narzędzia na nowe to i tak trwa to dość długo i przestój w robocie jest. Myślę że jeżeli komuś zależy na sprawnej pracy ( a przede wszystkim jeżeli ktoś ma swoją firmę i używa narzędzi w celach zarobkowych) to raczej zainwestuje w lepszy sprzęt. Lecz do celów amatorskich można powiedzieć że Einhell jest chińczykiem z tych bardziej wytrzymalszych i jeżeli ktoś używa go z głową (a nie wiertarkę 550W do mieszania kleju) to trochę nim popracuje

G
Rafał 2007-09-03 00:00

Re:Elektronarzędzia Einhell

Nie polecam nikomu elektronarzędzi Eihell, po okresie gwarancyjnym nie ma praktycznie dostępu do części.
A czego wy ludzie się spodziewacie po sprzęcie za parę złotych jeżeli wiertarka kosztuje ok 50-80 zł to ile może do niej kosztować łożysko ?? komu będzie się opłacać to wymieniać? bebechy też są tak zrobione że trudno tam cokolwiek wymienić żeby czegoś nie połamać. Sprzedawcy już przy kupnie ostrzegają że będzie problem z częściami (jeżeli nie to radzę zmienić sklep) ale ludzi i tak przyćmieni ceną kupują a potem mają pretensje

1 2 3 ... 13

Producenci :