Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

G
mirek 2007-10-13 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Witam.
Ja sam mam podanego przez ciebie einhela 726 i mogę o nim powiedzieć tyle:
Chodzi 3 lata. Zrobił kilkanaście remontów ( min. panele ścienne czyli na prawdę ogromna ilość otworów 6mm , większość w wielkiej płycie). Nadal działa i nie zanosi się żeby miał się skończyć. Używałem go też często do przewiertów pod kabla ( np. antenowe) , i też daje radę. Jeśli chodzi o wiercenie jest super. Niestety z funkcją kucia to już porażka. Więcej się trzęsie niż kuje. Tak więc jeśli chcesz tylko wiercić to polecam. Jeśli chodzi o kucie to w klasie ok 2 kilo polecam boscha 2-26 ( niestety nie jest tani).
Pozdrawiam

G
juerk s. 2007-10-15 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Nie obrażając nikogo ale widzę, że mojego PYTANIA nikt nie zrozumiał. Prosiłem o pomoc w wyborze wiertarki pneumatyczno-udarowej w cenie do 350 PLN. Podałem trzy typy które są w/w cenie. Nie interesuje mnie czy dany sprzęt był robiony w Chinach czy Europie. Dlaczego jakość sprzętu się pogarsza i takie tam inne problemy. Jeśli Panów to interesuje to już wybrałem. Kupię DWT, serwis jest w moim mieście. Czy dobry to wybór? to się okaże w trakcie remontów. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

G
ADAM 2007-10-15 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

wiec niekupilbym zadnej z tych wiertarek
moge ci sprzedac blecka kd 650 za 320 zl-nowka
lub makite hr 2020 po remoncie(oryginal,uzywana) za jakies250,-
lub gbh 2-24 dsr po remoncie,uzywka za 350
ale wszystko oryginal nie tak jak na alegro podobki z walizkami i moja gwarancja serwisowqa 3 miesieczna

G
Terror 2007-10-31 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Panie Migbud mam pytanie odnośnie Ferma - czy mieliście narzędzia z serii power line?

G
ADAM GG4589039 2007-10-31 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

NIEKUPILBYM ZADNEJ Z W/W PONIEWAZZ-einhel0slaba jakosc brak zaplecza serwisowego
ferm-slaba jakos czesci koszmar drogie na tyle ze mala awaria i lepiej wywalic
dwt wcale nielepij wolalbym porozgladac sie za makita dawaltem teraz dewatr 3 funkcyjny jest w promocji iu nas na sklepie jest za 600 zl a to jusz sprzet profesjonalny lepiej odzalowac i kupic cos na lata

G
Marcin 2007-10-31 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Adamie, z całym szacunkiem dla Ciebie, ale zastanawiam się ile jest bezstronności w tym co piszesz. Szczególnie gdy jednocześnie nakłaniasz kogoś do zakupu czegoś co aktualnie masz w sprzedaży?
To forum ma harakter informacyjno poglądowy a nie handlowy. od tego jest allegro. w razie wątpliwości przestudiuj regulamin forum. pisze jak byk że ogłoszenia komercyjne nie są tu mile widziane, bo ani są wiarygodne w odbiorze, ani Twoja opinia nie jest bezstronna i obiektywna.
pozdro

G
Terror 2007-10-31 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Marcinek ma racje ... brakuje adresu i to już jest konkretna oferta. Nie jeden użytkownik forum jest pewnie pracownikiem jakiegoś sklepu serwisu itd.itp. Więc zachowajmy fason niech forum służy do dyskusji nie róbcie tutaj allegro. Pozdr.

G
Grzesiek 2007-11-02 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Jestem zainteresowany kupnem makity moj nr tel. 602591567

G
Terror 2007-11-02 00:00

Re:Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

Makita - pojęcie wzgledna? Chodzi o wiertarko wkrętarkę, wiertarkę udarową, młodek pneumatyczny, młot obrotowy, a moze wyburzeniowy? Napisz coś więcej :) Pozdrawiam...

G
E. 2014-02-15 11:07

Re: Einhell, Ferm, DWT, którą wiertarkę wybrać?

DWT to złom. Niby duża gwarancja(4 lata) ale jakoś łatwo się unieważnia... Prowadzę od 11 lat firmę instalacyjną i przerobiłem w zakresie udaru wszystko co się dało...

Z przykrością donoszę że na dzień dzisiejszy nr 1 to Bosch, pewien byłem że Hilti ale koszty serwisu są tak zajebiste że lepiej co 3 lata kupić Boscha i potem po prostu sprzedać - wyrzucić - się pozbyć i wziąć nowego.

1 2

Producenci :

Kategorie :