Dobór spawarki

G
Felek 2010-12-07 15:33

Re: Dobur spawarki

Gość - nie napinaj się tak.
Sławek poprosił mnie o zdanie, więc je wyraziłem.
Do Wojtka nie napiszę na prv, chociaż mam ochotę - widać, że to inteligenty i kulturalny facet. Wojtek pisze niezalogowany, więc sam rozumiesz, że nie ma tu jego maila.

Jak szukasz kipiącego od powagi forum, sugeruje jakieś forum dla bankierów, ale tam będziesz musiał popisać się konkretną wiedzą. A czy mój post to wypociny? Hmmm...odpowiedziałeś, więc coś Cię zaintrygowało. Jesteś miłośnikiem wypocin? Używasz nieco zapomnianej w internecie formy "tę", zamiast "tą", więc wnioskuję, że także masz głowę na karku i skończyłeś studia wyższe (nie jesteś zatem niezalogowanym JK - to już wykluczyłem).
Ogólnie miło się z Tobą rozmawia, może będziesz tu zaglądał częściej?

G
Maariusz 2010-12-07 16:19

Re: Dobur spawarki

Inwertorową Rockwoorth 160A kupioną w Castoramie polecam. Sprzęt w miarę tani i wystarczający na domowe potrzeby. Mam taką ładnych parę lat.

G
gość 2010-12-07 16:46

Re: Dobur spawarki

Kurtka-felek. A jednak czytasz tekst, nie tylko oglądasz obrazki. Przeczytaj, zatem spokojnie ten sprzed pięciu omal lat i jeśli już, to merytorycznie... Bzdety pozostaw na imieniny u cioci lub poproś Wojtka o "małpkę".

Panie Sławku!
Jest Pan jednym z najrozsądniejszych głosów nie tylko na tym forum.
I bardzo proszę, niech tak pozostanie.

PS "Dobur" w mowie przejdzie, w piśmie niekoniecznie, w Scrabble niestety nie.

G
Felek 2010-12-07 17:57

Re: Dobur spawarki

Gościu Niedzielny, przyznaję, że w pisaniu bzdetów dawno mnie wyprzedziłeś - niby wątek o spawarce, a jakoś Twojej aktywności "niebzdetowej" tutaj jak na lekarstwo. Ja przynajmniej odpowiedziałem wywołany do odpowiedzi przez Sławka. Chyba, że pod pseudonimem "gość" kryje się ktoś jeszcze, wówczas zakładam, że cokolwiek do jakiejkolwiek dyskusji wniosłeś.

Prztyczki "rodzinne" pozostawiam bez komentarza. Cofam wniosek na temat rzekomego wykształcenia. Każdy może się pomylić.

G
gość 2010-12-07 18:27

Re: Dobur spawarki

"Prztyczki "rodzinne" pozostawiam bez komentarza."

Kurtka-felek-hipokryto!
Re: metabo, makita, dewalt 2010-11-19, 10:42
Gość: Felek ...byłbyś w stanie op....lić własną Matkę...

Te słowa "pana" dyskredytują.

G
Felek 2010-12-07 20:26

Re: Dobur spawarki

[quote:gość]

Kurtka-felek-hipokryto!


Odpowiem cytatem:

[quote:gość] Przeczytaj, zatem spokojnie ten sprzed pięciu omal lat i jeśli już, to merytorycznie...

G
Sławek1 2010-12-07 22:48

Re: Dobur spawarki

Felku:
Dzięki za sympatyczne info dotyczące Doburów ( aż paluch świerzbi aby kliknąć podkreślenie, poprawkę....). Masz rację, że nie warto się nadymać.
Dobranoc Slawek

G
Felek 2010-12-07 23:38

Re: Dobur spawarki

[quote:Sławek1]Felku:
Dzięki za sympatyczne info dotyczące Doburów

My pleasure!

G
nieGOŚĆ 2010-12-09 23:27

Re: Dobur spawarki

ehh.... fajnie, że pomogliście koledze i kilku postronnym osobą...

G
gość 2010-12-10 00:37

Re: Dobor spawarki

Przykro mi i to w dwójnasób.

Swoją drogą wstrzeliłeś się w temat i dałeś następny asumpt S1 do zaczepki "( aż paluch świerzbi aby kliknąć podkreślenie, poprawkę....)" i F do kolejnych artystycznych wynaturzeń. Powodzenia S1.F.
...i (w razie) nie przejmuj się nieGOŚCIU

G
Felek 2010-12-10 21:57

Re: Dobór spawarki

Rany julek!
Moderatorzy NAPRAWDĘ istnieją!!!

Może by tak jeszcze ten nieszczęsny "PRAKSIDE" poprawić?

G
jarilitmanen 2010-12-28 09:54

Re: Dobór spawarki

Hej mam pytanie czy lepiej zespawać dwa kawałki blachy czy zgrzać je ze sobą?

__________________________________
[url://www.trafistel.pl]spawarki[/url] czy zgrzewarki?

G
Slawek1 2010-12-28 10:13

Re: Dobór spawarki

Musisz określić do czego to połączenie ma służyć. Pojęcie blachy to tez pojecie b. ogólne. Musisz też wziąć pod uwagę sposób zabezpieczenia łączonego elementu przed korozją - przy spawaniu zniszczysz warstwę antykorozyjna b.skutecznie.
Slawek

1 2