Tysiące produktów w super cenach
Sprawdź
Gość: Waldemar
2008-01-04 00:00

Czy warto zakupić wiertarke udar. Makita HP 1500 ??

Mam okazje po okazyjnej cenie nabyć wiertarkę udarową firmy Makita HP 1500. Sprzęt jest nowy co po nim widać lecz podobno zakupiony w 1995 roku i od tamtej pory nie używany wogóle. Jest na niego Rachunek uproszczony zakupu na osobę która ja sprzedaje , gwarancja i jakieś inne papiery jeszcze. Naczytałem sie ze duzo podrób Makity jest w obrocie a wiec czy może to nie jest jakaś tania chińska podróba ?? Na stronie Makity nie ma nic o tym modelu. Wiertarka potrzebna mi wsumie jest to takiego drobnego majsterkowania ptrzy domu , od czasu wywiercić coś w metalu , drewnie , murze, nie do jakiś ciężkich robót. Czy jest to coś warte czy sypnie sie szybko tak jak moja poprzednia wiertarka Einhell która przy bardzo rzadkim uzywaniu padła po roku. Oraz czy cena 170zł. to nie za duzo za ten sprzęt który jakby nie było ma juz ponad 10 lat ?? Dziękuje za wszelkie sugestie dotyczace mojego problemu
Gość: mirek

Re:Czy warto zakupić wiertarke udar. Makita HP 1500 ??

Witam.
Kolego najpierw musielibyśmy znać model tej wiertarki. Najlepiej jeszcze jak byłoby dostępne jakieś zdjęcie. Nie piszesz nic o parametrach tego narzędzia. Tak więc ciężko będzie coś powiedzieć. Uzupełnij więc dane a na pewno otrzymasz pomoc.
A jeśli to jest na prawdę makita a nie podróbka to na pewno jest to sprzęt dobry i niezawodny. Tylko ta cena 170 zł . Sprzęt bez gwarancji i już leciwy więc nie wiem jakie ma parametry.
Pozdrawiam
Gość: bebe

Nowy model MAKITY HP 1500 to wydatek 150$. Wydaje mi się że jeśli to nawet starszy model to do majsterkowania w zupełności wystarczy. Musiałbyś tylko sprawdzić czy to podróba czy nie, jeśli masz wątpliwości. Najlepiej idź do serwisu makity, tam powinni ci pomóc!
Gość: Waldemar

Na tabliczce znamionowej jako model jest wpisane HP1500 ,to co na tabliczce jeszcze pisze to: 220/230V , 2.5 A , 50-60Hz , 550W , 0-2800/min. ,0-1800/min. , wiertło jest narysowane i oznaczone do fi 13, jeszcze pisze Makita Manufacturing Europe e.UK
Gwarancja wydaje mi sie jest oryginalna Makity , na rachunku cena 389zł. widneje.
Gość: alan
2008-01-07 00:00

Te wiertarki Makity były jednymi z lepszych z udarówek. Takze za tą cene można byłoby wziasc. Poleciłbym po zakupie dać ją do serwisu lub samemu rozbrac jak sie ma choć troche pojęcia o takich urzadzeniach i wymienic smar na łożysku ślizgowym. Swego czasu była partia w sprzedazy tego sprzetu co miała nieodpowiedni smar i potrafiły sie zatrzec w trakcie pracy , w tym czasie duzo wracało sprzetu do nas na gwarancji. Wystarczyło przesmarowac na nowo i niektóre podejrzewam do dziś chodzą bez problemowo.
Gość: ja43
2013-03-29 12:06

Re: Czy warto zakupić wiertarke udar. Makita HP 1500 ??

Taka samą kupiłem w 95r przetrwała budowę i remont domu, pracuje do dziś. Polecam
Strona 1 z 1