CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Do ostatniej strony »
G
kali 2006-09-28 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

jestem przeciętnym zjadaczem chleba,ale zastanawia mnie ton wypowiedzi.
jak mozna sie wypowiadac o jakims narzędziu czy tez firmie z taką nienawiscia...?niepojete
sam pracuje narzedziami ogólnie uwarzanymi za firmowe,i dobrej jakosci(sprawdzone z autopsjii),ale nie podchodze z taką zajadloscia i nbienawiscia do bezfirmówek,one sa byly io będa,tak jak i drogie profesjonalne narzędzia,mozna jedna firme czy narzedzie uwazac za lepsze od drugich ale nienawisc???
toz szlifierka czy wiertarka to tylko rzecz martwa narzędzie do pracy...
ludzie troszke dystansu
pozdrawiam
Bo nikt z topexu i toya nie twierdzi, ze jest swietny i niemiecki i nie kosztuje tyla co szmelc-blaucraft, co bujda jest. Czy moze w milczeniu popierajmy i tolerujmy KłAMSTWO-BLAUCRAFT, co jest oszustwem.
Niech blaucraft kosztuje tyle co zolty TOPEX i przyklei na badziewiu nalepke: CHINA !
A naprawde mozna sie dziwic oslemu spokojowi i mulowatej filozofiii KOLES ~~~~~~~~~~~~

G
SEP 2006-09-28 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Witam.Jestem pracownikiem serwisu, gdzie naprawiany jest miedzy innymi sprzet firmy blaucraft. Craftool-a jeszcze nie mamy,ale to pewnie kwestia czasu ;-).I musze tutaj obalic pewne teorie,poniewaz wiem jak ten sprzet wyglada od strony technicznej.
1.To ze sie zawalila hala w katowicach to nie wina sprzetu tylko ludzi,to ludzie ja zaprojektowali,wykonali w taki a nie inny sposob.Co ma za znaczenie czy dziure w betonie zrobisz BOSCH-em ,einhell-em czy zbluzbiwanym Blaucraftem.
Zly projekt,zlabe materialy,ludzka glupota owszem to sa przyczyny ale nie to ze masz wiertarke koloru zielonego czy zoltego.Zastanowcie sie chwile.
2.Co sie tyczy samego Blaucrafta. Jest blaucraft i blaukraft.ten pisany przez K jest kierowany na rynek niemiecki.Tam jest tak zarejestrowana firma.Seria fioletowa przeznaczona dla przemyslu jest na poziomie B&D czy Boscha.I to jest fakt.Mozecie sobie wypisywac obelgi,bluzgac włascicieli i tym podobne.To nic nie zmieni.Ten sprzet jest OK przy czym nie kosztuje fortuny jak w przypadku BOSCHa czy Makity.i powiedzialbym ze jest nawet mniej awaryjny niz bosch,ktory teraz tez jest robiony w chinach.Nie najgorsza tez jest ta seria industrial Line w blaucrafcie przez C,chociaz juz odstaje. Wiec jak ktos nie chce wywalac pieniedzy nie wiadomo ile,albo chce kupic dwie sztuki w cenie jednego boscha to jest godne polecenia.
3.Reszta sprzetu jest kiepska.lepsza niz topex czy pegasus,ale...Po pierwsze zebatki nie sa robione z polichlorku winylu,poza tym jakosc obudowy jest 3 razy lepsza.
na koniec rada.Jesli nie usmiecha sie wam wywalanie kasy w bloto,szukajcie blaukrafta przez K i najlepiej fioletowej serii,ewentualnie industrial line.Bron boze nie kupujcie spawarek,najtanszych frezarek i tej wiertarki 300W.pozdr,
Przepraszam, czy ta niby fioletowa seria przemyslowa tego bubla blaszmelc jest malowana recznie przez regionalnych sprzedawcow tego szmelcu.
katastrofalna pomylka jest porownywanie tego szmelcu z B&D, itd. Przeciez ten blauszmelc to imitacja majaca na celu wyciagniewcie kasiory od naiwniaka, a potem zaplatanie sie w naprawach i ich terminach, az kliencik machnie reka i porzuci bubla....
Ku uwadze wszystkich, nawet TOPEX GRAFIT ma nowy image + gwarancja 3-letnia !!!
i co na TO fani blauszmelca ???

blaucraft - niby niemiecka firma ma glowna siedzibe w Polsce kolego i w polsce jest zarejestrowany blaucraft. Kiedys wisial tutaj KRS BLAUCRAFT GERMANY Sp. z o.o. i stad wiadomo o ruskich i ruskim pochodzeniu tego oszustwa. A radze sprawdzic ile firm i jakie znajduje sie na stronie: www.blaucraft.de
i to bedzie totalna niespodzianka dla milosnikow blaucrafta i od razu widac, ze to oszustwo jest.
Niemieckie pochodzenie - to w tym przypadku jest geneza oszustwa blaucraft
- krotko piszac zaden z wlascicieli nie jest niemcem, dwaj wlasciciele to ruscy, a glowny pociagajacy za sznurki siedzi w pekinie, a pracownicy tego koncernu - lagrach pracy, za miske ryzu i kopa na dzien dobry PA

zbaraniec mozna, kolor fioletowy, K - duze !!!
A czy bedzie blauszmelc różowy, dla milosnikow PLAYBOY&

G
bAatermann 2006-09-28 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Witam.Jestem pracownikiem serwisu, gdzie naprawiany jest miedzy innymi sprzet firmy blaucraft. Craftool-a jeszcze nie mamy,ale to pewnie kwestia czasu ;-).I musze tutaj obalic pewne teorie,poniewaz wiem jak ten sprzet wyglada od strony technicznej.
1.To ze sie zawalila hala w katowicach to nie wina sprzetu tylko ludzi,to ludzie ja zaprojektowali,wykonali w taki a nie inny sposob.Co ma za znaczenie czy dziure w betonie zrobisz BOSCH-em ,einhell-em czy zbluzbiwanym Blaucraftem.
Zly projekt,zlabe materialy,ludzka glupota owszem to sa przyczyny ale nie to ze masz wiertarke koloru zielonego czy zoltego.Zastanowcie sie chwile.
2.Co sie tyczy samego Blaucrafta. Jest blaucraft i blaukraft.ten pisany przez K jest kierowany na rynek niemiecki.Tam jest tak zarejestrowana firma.Seria fioletowa przeznaczona dla przemyslu jest na poziomie B&D czy Boscha.I to jest fakt.Mozecie sobie wypisywac obelgi,bluzgac włascicieli i tym podobne.To nic nie zmieni.Ten sprzet jest OK przy czym nie kosztuje fortuny jak w przypadku BOSCHa czy Makity.i powiedzialbym ze jest nawet mniej awaryjny niz bosch,ktory teraz tez jest robiony w chinach.Nie najgorsza tez jest ta seria industrial Line w blaucrafcie przez C,chociaz juz odstaje. Wiec jak ktos nie chce wywalac pieniedzy nie wiadomo ile,albo chce kupic dwie sztuki w cenie jednego boscha to jest godne polecenia.
3.Reszta sprzetu jest kiepska.lepsza niz topex czy pegasus,ale...Po pierwsze zebatki nie sa robione z polichlorku winylu,poza tym jakosc obudowy jest 3 razy lepsza.
na koniec rada.Jesli nie usmiecha sie wam wywalanie kasy w bloto,szukajcie blaukrafta przez K i najlepiej fioletowej serii,ewentualnie industrial line.Bron boze nie kupujcie spawarek,najtanszych frezarek i tej wiertarki 300W.pozdr,
a wiec tak panie spinacz,
1 . co do niby wlascicieli to co wierny naprawiacz moze wiedziec... Z czasem to szambo z blaucraft sie wyleje i jest pytanie koooomu beeedzie lyso. Jestem pewien, ze akurat nie mnie, ale tym ktorych aktualnie oplaca - za parasol ochronny- bialoruska czy ruska mafia !
2. Zrozumialym jest obrona sprzetu pt blaucraft bo jego naprawy nie sa charytatywne, ale tez nie sa oplacalne dla jego wlascicieli - to akurat serwis zarabia na naprawach. Wiec obrona duzego czy tez malego K jest raczej powszechnie zrozumiala. A raczej osobiscie nie widze roznicy pomiedzy zebatka z plastyku (niby TOPEX, TOYA, itp) - a np. zebatka z marnego, miekkiego i lamliwego metalu ( IV kategoria jakosci) do blauKraft.
Moze ktos, kto zawodowo trudni sie naprawa i ma z tego zarobek: czesci + naprawa nie czuje subtelnej roznicy - ze jest to REANIMACJA TRUPA POD NAZWA blaucraft = blauKraft !!!
Co do obudow to sa one podebrane pod kolor bosch, co do ich wytrzynalosci to roznie sie slyszy, ale pod pewnymi wzgledami nalezy zrozumiec entuzjaste-experta-naprawiacza!
3. A jednak nie kupujcie czegos tam z blaucrafta - BRAVOOO !
Nalezy tez dodac pozostale wiertarki(wyginaja sie walki, rozsypuja niby lozyska toczne, wylamuja sie plastykowe profile obudow - chwalonych podobno *, wspolnym felerem elektronarzedzi TYCH sa wylaczniki - i tu nie ma rady czy wiertarka, czy szlifireka czy inne CUDO TECHNIKI LAGROWEJ - made in china !
A co specjalista - naprawiac powie na przestrzenne luzy trybow szlifierek ! A jak to sie naprawia - napchac w tryby smaru ile tylko mozna - bedzie nie grzechotac ale do czasu jest to gra pozorow niestety dla niby serwisanta, wydatek dla wlasciciela CUDO SPRZZETU !
A jedna z mlotowiertarek to praktyczna jednorazowka i strata kasy - czy serwisancie spinaczu orientujesz sie, ktory to model - odpisz prosze specjalisto !
Ostrzezenie przed sprezarkami - calkowity brak czesci zamiennych !
szczerze zapraszam, jezeli macie zbedna kase do przetestowania bubli blaucraft = blauKraft
PA *

BEZ NIENAWISCI - BLAUCRAT = BlauKraft = = = BUBEL
taka jest smutna prawda, tak jak rzeczywistosc jest smutna tez

G
mc2 2006-10-09 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Witam.Jestem pracownikiem serwisu, gdzie naprawiany jest miedzy innymi sprzet firmy blaucraft. Craftool-a jeszcze nie mamy,ale to pewnie kwestia czasu ;-).I musze tutaj obalic pewne teorie,poniewaz wiem jak ten sprzet wyglada od strony technicznej.
1.To ze sie zawalila hala w katowicach to nie wina sprzetu tylko ludzi,to ludzie ja zaprojektowali,wykonali w taki a nie inny sposob.Co ma za znaczenie czy dziure w betonie zrobisz BOSCH-em ,einhell-em czy zbluzbiwanym Blaucraftem.
Zly projekt,zlabe materialy,ludzka glupota owszem to sa przyczyny ale nie to ze masz wiertarke koloru zielonego czy zoltego.Zastanowcie sie chwile.
2.Co sie tyczy samego Blaucrafta. Jest blaucraft i blaukraft.ten pisany przez K jest kierowany na rynek niemiecki.Tam jest tak zarejestrowana firma.Seria fioletowa przeznaczona dla przemyslu jest na poziomie B&D czy Boscha.I to jest fakt.Mozecie sobie wypisywac obelgi,bluzgac włascicieli i tym podobne.To nic nie zmieni.Ten sprzet jest OK przy czym nie kosztuje fortuny jak w przypadku BOSCHa czy Makity.i powiedzialbym ze jest nawet mniej awaryjny niz bosch,ktory teraz tez jest robiony w chinach.Nie najgorsza tez jest ta seria industrial Line w blaucrafcie przez C,chociaz juz odstaje. Wiec jak ktos nie chce wywalac pieniedzy nie wiadomo ile,albo chce kupic dwie sztuki w cenie jednego boscha to jest godne polecenia.
3.Reszta sprzetu jest kiepska.lepsza niz topex czy pegasus,ale...Po pierwsze zebatki nie sa robione z polichlorku winylu,poza tym jakosc obudowy jest 3 razy lepsza.
na koniec rada.Jesli nie usmiecha sie wam wywalanie kasy w bloto,szukajcie blaukrafta przez K i najlepiej fioletowej serii,ewentualnie industrial line.Bron boze nie kupujcie spawarek,najtanszych frezarek i tej wiertarki 300W.pozdr,
a wiec tak panie spinacz,
1 . co do niby wlascicieli to co wierny naprawiacz moze wiedziec... Z czasem to szambo z blaucraft sie wyleje i jest pytanie koooomu beeedzie lyso. Jestem pewien, ze akurat nie mnie, ale tym ktorych aktualnie oplaca - za parasol ochronny- bialoruska czy ruska mafia !
2. Zrozumialym jest obrona sprzetu pt blaucraft bo jego naprawy nie sa charytatywne, ale tez nie sa oplacalne dla jego wlascicieli - to akurat serwis zarabia na naprawach. Wiec obrona duzego czy tez malego K jest raczej powszechnie zrozumiala. A raczej osobiscie nie widze roznicy pomiedzy zebatka z plastyku (niby TOPEX, TOYA, itp) - a np. zebatka z marnego, miekkiego i lamliwego metalu ( IV kategoria jakosci) do blauKraft.
Moze ktos, kto zawodowo trudni sie naprawa i ma z tego zarobek: czesci + naprawa nie czuje subtelnej roznicy - ze jest to REANIMACJA TRUPA POD NAZWA blaucraft = blauKraft !!!
Co do obudow to sa one podebrane pod kolor bosch, co do ich wytrzynalosci to roznie sie slyszy, ale pod pewnymi wzgledami nalezy zrozumiec entuzjaste-experta-naprawiacza!
3. A jednak nie kupujcie czegos tam z blaucrafta - BRAVOOO !
Nalezy tez dodac pozostale wiertarki(wyginaja sie walki, rozsypuja niby lozyska toczne, wylamuja sie plastykowe profile obudow - chwalonych podobno *, wspolnym felerem elektronarzedzi TYCH sa wylaczniki - i tu nie ma rady czy wiertarka, czy szlifireka czy inne CUDO TECHNIKI LAGROWEJ - made in china !
A co specjalista - naprawiac powie na przestrzenne luzy trybow szlifierek ! A jak to sie naprawia - napchac w tryby smaru ile tylko mozna - bedzie nie grzechotac ale do czasu jest to gra pozorow niestety dla niby serwisanta, wydatek dla wlasciciela CUDO SPRZZETU !
A jedna z mlotowiertarek to praktyczna jednorazowka i strata kasy - czy serwisancie spinaczu orientujesz sie, ktory to model - odpisz prosze specjalisto !
Ostrzezenie przed sprezarkami - calkowity brak czesci zamiennych !
szczerze zapraszam, jezeli macie zbedna kase do przetestowania bubli blaucraft = blauKraft
PA *

BEZ NIENAWISCI - BLAUCRAT = BlauKraft = = = BUBEL
taka jest smutna prawda, tak jak rzeczywistosc jest smutna tez
mialem przyjemnosc probowac mlotek blaucraft u kolesi na robocie - i wiecie co - mlotek nie ma zupelnie kopa. Na oko moze ma 2 - 3 J, czyli dobry np.do luskania plytek. A mnie potrzebny jest mlotek o uderzeniu ok. 10 J. I taka jest prawda o "profesjonale blaucraft" !

G
procurator 2006-10-09 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Widać że urażony były pracownik firmy Blaucraft w dalszym ciągu oczernia tą firmę, wiec jego wiarygodność jest mniejsz niż zero.
ale chyba co nieco prawdy w tym jest - a poza tym ciekawe co jeszcze sie tyrafi ?

to i racja jest - wyglada na prawdziwe ze ten blaucraft to bujda, zreszta realnie kojarzacy osobnik po skojarzeniu pewnych faktow zrozumie wiele.
A gniot i tak naiwnym zostanie i nabity zostanie w bajke pt. blaucraft.

Oszustwa polegajace na wmawianiu klientom super jakosci i wysoka uzytecznosc towaru byly i sa karane odpowiednimi par. K.K. To tak gwoli swiadomosci i wiadomosci dla mareczki pt. BLAUCRAFT........
A weryfikacja jakosci wyrobu i jego ceny sprzedaznej nie jest az taka trudna PANOWIE !
Uspokojcie sie wiec wszyscy i stlumcie emocje, bo zapewne blaucraft nie jest idealem, na jaki to co niektorzy jego kreuja...

G
jacek s. 2006-10-25 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Widać że urażony były pracownik firmy Blaucraft w dalszym ciągu oczernia tą firmę, wiec jego wiarygodność jest mniejsz niż zero.
GRU lub KGB
agencie
wiarygodnosc w zakresie elektronarzedzi czy tez narzedzi - zerowa, bez cymanienia.
prawdziwy agent powinien bez trudu znalesc w necie na blogach pamietnik np. pt. "bialoruskie oszustwo w polsce". jest tam akurat dokladnie opisane jak polacy sa traktowani jako ciemna i naiwna masa przez pewnego cfaniaka. W polskie jest wciskany sprzet produkcji chinskich i polnocnokoreanskich kagrow pracy, ten niby niemiecki. wspomnienia tego gostka sa wstrzasajace. I dlatego sa one akurat "niewiarygodne", bo naprawde trudno dac wiary, ze takie oszustwo moze przechodzic bezkarnie. A dlaczego tak jest ?
Prosze uprzejmie domyslec sie ?

G
katalizator 2006-10-25 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Widać że urażony były pracownik firmy Blaucraft w dalszym ciągu oczernia tą firmę, wiec jego wiarygodność jest mniejsz niż zero.
ale chyba co nieco prawdy w tym jest - a poza tym ciekawe co jeszcze sie tyrafi ?

Oj chyba sie trafi, bo mozna wyczuc ze ten blaucraft cieniutki jest w jakosci swej.
I wiarygodnosc niby firemki chinsko-bialorusko-rusko (pseudoniemieckiej) jest mizerna, jezeli pozostawia po sobie niby urazonych pracownikow.
jest bardzo ciekawe co ten niby porzucony pracownik wie, a zapewne zna niektore szwindle super koncernu blaucraft !

G
spinacz 2006-10-29 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Dawno mnie tu nie bylo,ale wy caly czas o jednym.To juz jest smieszne,ale pogadajmy jeszcze
mialem przyjemnosc probowac mlotek blaucraft u kolesi na robocie - i wiecie co - mlotek nie ma zupelnie kopa. Na oko moze ma 2 - 3 J, czyli dobry np.do luskania plytek. A mnie potrzebny jest mlotek o uderzeniu ok. 10 J. I taka jest prawda o profesjonale blaucraft !

model BDH 1050 profi BlauKraft -10.2 J
model BDH 1240 profi BlauKraft - 28 J
według nowego katalogu ;P.Jak dopadne skaner to wam wrzuce link,to zobaczycie.A z reszta wejdzcie na strone
www.blaukraft-tools.com
Jesli chodzi o jakość wykonania to jest postęp.Jakbym mial aparat to bym zrobil zdjęcia, bo jest roznica.
Nowe produkty,fioletowa seria, calkiem niezle wyglada. Szczgólnie szlifierki katowe i te dwa mloty co wyzej wymienilem.Ponadto wietarka BSB 650 profi i opalarka BHP 1800L profi( z cyfrowym wyswietlaczem LCD -ale bajer ;-))). Reszta to to samo tylko g.. z inna nalepka.

G
spinacz 2006-10-29 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Jeszcze jedno,sorki ze post pod postem,kolega pisal"co moze wiedziec na temat budowy marny naprawiacz".Przez dwa lata pracowalem na budowie,w malej miejscowosci na trasie rzeszow -wa-wa.Mam uprawnienia SEP wiec stycznosc z elektronarzedzaimi miałem,nie tylko w serwisie.Wiec niech mi nikt nie wciska kitu,ze to ma znaczenie czy wywierce dziure zielonym Boshem czy Makita.Jedno pozyje troche dłużej,a drugie nie.Wiec dajmy juz spokoj tym ludziom co zgineli w Katowicach +++.

G
kolec 2006-11-03 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Dawno mnie tu nie bylo,ale wy caly czas o jednym.To juz jest smieszne,ale pogadajmy jeszcze
mialem przyjemnosc probowac mlotek blaucraft u kolesi na robocie - i wiecie co - mlotek nie ma zupelnie kopa. Na oko moze ma 2 - 3 J, czyli dobry np.do luskania plytek. A mnie potrzebny jest mlotek o uderzeniu ok. 10 J. I taka jest prawda o profesjonale blaucraft !

model BDH 1050 profi BlauKraft -10.2 J
model BDH 1240 profi BlauKraft - 28 J
według nowego katalogu ;P.Jak dopadne skaner to wam wrzuce link,to zobaczycie.A z reszta wejdzcie na strone
www.blaukraft-tools.com
Jesli chodzi o jakość wykonania to jest postęp.Jakbym mial aparat to bym zrobil zdjęcia, bo jest roznica.
Nowe produkty,fioletowa seria, calkiem niezle wyglada. Szczgólnie szlifierki katowe i te dwa mloty co wyzej wymienilem.Ponadto wietarka BSB 650 profi i opalarka BHP 1800L profi( z cyfrowym wyswietlaczem LCD -ale bajer ;-))). Reszta to to samo tylko g.. z inna nalepka.

Popieram, prawdziwe jest ostatnie zdanie - ale dotyczy to wszystkiego z nalepka blaucraft @

G
germin 2006-11-08 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Dawno mnie tu nie bylo,ale wy caly czas o jednym.To juz jest smieszne,ale pogadajmy jeszcze
mialem przyjemnosc probowac mlotek blaucraft u kolesi na robocie - i wiecie co - mlotek nie ma zupelnie kopa. Na oko moze ma 2 - 3 J, czyli dobry np.do luskania plytek. A mnie potrzebny jest mlotek o uderzeniu ok. 10 J. I taka jest prawda o profesjonale blaucraft !

model BDH 1050 profi BlauKraft -10.2 J
model BDH 1240 profi BlauKraft - 28 J
według nowego katalogu ;P.Jak dopadne skaner to wam wrzuce link,to zobaczycie.A z reszta wejdzcie na strone
www.blaukraft-tools.com
Jesli chodzi o jakość wykonania to jest postęp.Jakbym mial aparat to bym zrobil zdjęcia, bo jest roznica.
Nowe produkty,fioletowa seria, calkiem niezle wyglada. Szczgólnie szlifierki katowe i te dwa mloty co wyzej wymienilem.Ponadto wietarka BSB 650 profi i opalarka BHP 1800L profi( z cyfrowym wyswietlaczem LCD -ale bajer ;-))). Reszta to to samo tylko g.. z inna nalepka.

profesjonale blaucraft !

model BDH 1050 profi BlauKraft -10.2 J
model BDH 1240 profi BlauKraft - 28 J
i w to akurat nie wierze absolutnie !!!
jezeli toto cudo mialoby taaaakie parametry to rozsypaloby sie z wrazenia zaraz po starcie. Przy przemnozeniu przez wspolczynnik 0,01 otrzymujemy realne parametry badziewia, co mozna by kupic np. na stadionioe

G
kapsel 2006-11-08 00:00

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
katalog 2006-11-09 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

I gdzie ty widziales katalog tego blaucrafta. W necie na uch stronie sa tylko suuuper fotki wyrobow tych wyrobnikow bez zadnych danych. A przy innych mlotkach tez nie chwala sie sila uderzenia, bo widocznie jest ona mizerna........ Parametry w stylu 10-20 J sa dla oszolomow, bo tak nedzne narzedzia nie wytrzymaja takieeego uderzenia.
Bo przeksztalcalcajac znana reklame to:
BLAUCRAFT DLA NAIWNYCH IDIOTOW !

G
KAPO 2006-11-11 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Widać że urażony były pracownik firmy Blaucraft w dalszym ciągu oczernia tą firmę, wiec jego wiarygodność jest mniejsz niż zero.
i co jeszcze moze wypisac ten "niby urazony byly pracownik"?
o bubelnej jakosci niby-kopii elektronarzedzi z metka blaucraft = to jest nie wymysl, a prawda i najladniejsze kolorkiw necie tego nie zakryja !
o niby podrobkach, ktore jednak byly prawdziwymi metkami blaucraft, bo nie ma zabezpieczen ochronnych.i czy naprawde to byly falszowane sztuki ? sa co do tego watpliwosci..
radze znalesc odpowiednie blogi w necie, aby poznac prawde o rusko-chinskim produkcie pod niby niemiecka nazwa blaucraft = PA!

G
lucjan 2006-11-14 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Widać że urażony były pracownik firmy Blaucraft w dalszym ciągu oczernia tą firmę, wiec jego wiarygodność jest mniejsz niż zero.
GRU lub KGB
agencie
wiarygodnosc w zakresie elektronarzedzi czy tez narzedzi - zerowa, bez cymanienia.
prawdziwy agent powinien bez trudu znalesc w necie na blogach pamietnik np. pt. bialoruskie oszustwo w polsce. jest tam akurat dokladnie opisane jak polacy sa traktowani jako ciemna i naiwna masa przez pewnego cfaniaka. W polskie jest wciskany sprzet produkcji chinskich i polnocnokoreanskich kagrow pracy, ten niby niemiecki. wspomnienia tego gostka sa wstrzasajace. I dlatego sa one akurat niewiarygodne, bo naprawde trudno dac wiary, ze takie oszustwo moze przechodzic bezkarnie. A dlaczego tak jest ?
Prosze uprzejmie domyslec sie ?

Ciekawe co to za pseudoagent KGB czy GRU wciska ciemnoty. Poczytaj se blog koles, a ja mysle ze wlasnie ty tam byles i naiwnych polaczkow wyciskales jak cytrynke.Jedynym pozytywnym faktem jest to, ze w wyniku niby kontroli technicznej - wlaczenie grata (o ile dal sie wlaczyc) i posluchanie grzechotu bubla --- to w polske puszczano gruchoty I jakosci, co i tak nie przeszkadza ich szybkiemu zepsuciu.
Tak wiec dlaczego agenctwo KGB i GRU jest jeszcze tolerowane w Polsce i co ten agent robi na tym FORUM ???
moze nie moze trafic napowrot do ojczyzny swej ?

1 ... 2 3 4 ... 8