CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Do ostatniej strony »
G
FINEK 2005-08-09 00:00

CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

wrzucam zapytanie na temat elektronarzędzi CRAFTOOL. Czy ktoś pracował z nimi ? Czy są coś warte przy pracy ? Cena, którą mi ktoś zaproponował - po znajomości - jest extra ! Ale sami wiecie, że cena to dzisiaj sprawa umowna.
Z zainteresowaniem czekam na opinie kolegów.......

G
BEKAS 2005-08-20 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

TAK JAK I OSŁAWIONY BLAUCRAFT, "SZAJS" DO ŚMIETNIKA!!!!!

G
LYSA PALA 2006-02-12 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

I gdzie swoboda wypowiedzi pogladow w necie ???
Czyzbuy zostala sprzedanja za pare kopiejek (czytaj tysiecy zlociszow) ????
Dlaczego0znikly salagiery FORUM, pod tytulem:
CO SADZICIE O ELEKTRONARZEDZIACH BLAUCRAFT
i
BLAUCRAFT - DOMINATOR
oszust, aferzysta BLAUCRAFT i tak nie ucieknie od medialnego rozglosu i antyreklamy, chociaz forum kryje to DRANSTWO za mizerna zapewne oplata !!!!
JAK DLUGO OSZUSTWO POD NAZWA "BLAUCRAFT - MADE IN GERMKANY" BIAORUSKA DYWERSJA W PRZEKUPONEJ POLSCE, bedzie tolerowana w POLSCE, KRAJU - PROSTYTUTCE, jak to określi l idealny przywódca narodu, jakim jest osawiony zamordystra
LUKASZENKO
CZY TO TEZ BEDZIE SKASOWANE (t.j. zakupione przez blaucraft ???)

G
smutny 2006-02-15 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?


TO JEST STRASZNE, WRECZ PRZERAZAJACE !!!!!!!!!!!!!!!
I gdzie swoboda wypowiedzi pogladow w necie ???
Czyzbuy zostala sprzedanja za pare kopiejek (czytaj tysiecy zlociszow) ????
Dlaczego0znikly salagiery FORUM, pod tytulem:
CO SADZICIE O ELEKTRONARZEDZIACH BLAUCRAFT
i
BLAUCRAFT - DOMINATOR
oszust, aferzysta BLAUCRAFT i tak nie ucieknie od medialnego rozglosu i antyreklamy, chociaz forum kryje to DRANSTWO za mizerna zapewne oplata !!!!
JAK DLUGO OSZUSTWO POD NAZWA BLAUCRAFT - MADE IN GERMKANY BIAORUSKA DYWERSJA W PRZEKUPONEJ POLSCE, bedzie tolerowana w POLSCE, KRAJU - PROSTYTUTCE, jak to określi l idealny przywódca narodu, jakim jest osawiony zamordystra
LUKASZENKO
CZY TO TEZ BEDZIE SKASOWANE (t.j. zakupione przez blaucraft ???)

G
wp211 2006-03-18 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Ja tam carftoola nieużywam, natomiast Blaucrafta owszem. Od dawna jestem właścicielem firmy specjalizującej się w budowaniu konstrukcji metalowych min. pod budynki, bram itp. Wykupiłem prawie cały katalog i jestem zadowolony. W mojej firme szlifierka kątowa Boscha czy Makity wytrzymuje pół roku a profesjonalna Blaucraft własnie przekroczyła ten czas i działa.

G
NAIWNY 2006-03-30 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Ja tam carftoola nieużywam, natomiast Blaucrafta owszem. Od dawna jestem właścicielem firmy specjalizującej się w budowaniu konstrukcji metalowych min. pod budynki, bram itp. Wykupiłem prawie cały katalog i jestem zadowolony. W mojej firme szlifierka kątowa Boscha czy Makity wytrzymuje pół roku a profesjonalna Blaucraft własnie przekroczyła ten czas i działa.
i przez takich wlasnie cwaniakow, szukajacych niby oszczednosci, CZYLI ZYSKU DLA SIEBIE KOSZTEM INNYCH, runela na ludzi i golebie hala wystawowa w miescie katowice. tacy cfaniacy nie licza sie z jakoscia i bezpieczenstwem wykonywanych konstrukcji, dla takich właśnie kombinatorow zysk, wyzysk szukanie ekonomicznie uzasadnionej redukcji kosztów, nawet kosztem ludzkich tragedii, a nawet smierci.
CZY MOZE OSLAWIONE KONSTRUCJE STALOWE MONTOWANE SA PONIZEJ KRYTERIUM WSPOLCZYNNIKA BEZPIECZENSTWA I LACZONE DLA OSZCZEDNOSCI ALUMINIOWYMI NITAMI ????

G
BURY 2006-04-27 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Ja tam carftoola nieużywam, natomiast Blaucrafta owszem. Od dawna jestem właścicielem firmy specjalizującej się w budowaniu konstrukcji metalowych min. pod budynki, bram itp. Wykupiłem prawie cały katalog i jestem zadowolony. W mojej firme szlifierka kątowa Boscha czy Makity wytrzymuje pół roku a profesjonalna Blaucraft własnie przekroczyła ten czas i działa.
O co ????????
jednak sie przytkalesm czyzbys jednak montowal hale w katowicsach i yteraz wkrotce staniesz przed sadem ????
I TAK SIE WYLGASZ !!!!!!!!

G
bela 2006-06-20 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Ja tam carftoola nieużywam, natomiast Blaucrafta owszem. Od dawna jestem właścicielem firmy specjalizującej się w budowaniu konstrukcji metalowych min. pod budynki, bram itp. Wykupiłem prawie cały katalog i jestem zadowolony. W mojej firme szlifierka kątowa Boscha czy Makity wytrzymuje pół roku a profesjonalna Blaucraft własnie przekroczyła ten czas i działa.
O co ????????
jednak sie przytkalesm czyzbys jednak montowal hale w katowicsach i yteraz wkrotce staniesz przed sadem ????
I TAK SIE WYLGASZ !!!!!!!!

Narzedzia BLAUCRAFT sa tak samo spartaczine jak i CRAFTOOL. Toz to ta sama fabryka, inny kolor plastyku i inna etykietka.
JAKOŚĆ BLAUCRAFT i BRAFTOOL jest identyczna
DENNA
w sam raz dla białoruskich idiotow, co GERMANY znaj a tylko z obrazka i wierza w dzienniki, naprzykład telewizyjne, ha, ha>>>>>>

G
LYSY 2006-06-27 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Ja tam carftoola nieużywam, natomiast Blaucrafta owszem. Od dawna jestem właścicielem firmy specjalizującej się w budowaniu konstrukcji metalowych min. pod budynki, bram itp. Wykupiłem prawie cały katalog i jestem zadowolony. W mojej firme szlifierka kątowa Boscha czy Makity wytrzymuje pół roku a profesjonalna Blaucraft własnie przekroczyła ten czas i działa.
O co ????????
jednak sie przytkalesm czyzbys jednak montowal hale w katowicsach i yteraz wkrotce staniesz przed sadem ????
I TAK SIE WYLGASZ !!!!!!!!

Narzedzia BLAUCRAFT sa tak samo spartaczine jak i CRAFTOOL. Toz to ta sama fabryka, inny kolor plastyku i inna etykietka.
JAKOŚĆ BLAUCRAFT i BRAFTOOL jest identyczna
DENNA
w sam raz dla białoruskich idiotow, co GERMANY znaj a tylko z obrazka i wierza w dzienniki, naprzykład telewizyjne, ha, ha>>>>>>

i jak tam specjalista od hal montowanych blauicraftem - jakos sie nie odezwal obronca bialoruskich aferzystow gospodarczyych, kumpel ŁUKASZENKI, wodza mas....

G
palancik 2006-07-13 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

I gdzie swoboda wypowiedzi pogladow w necie ???
Czyzbuy zostala sprzedanja za pare kopiejek (czytaj tysiecy zlociszow) ????
Dlaczego0znikly salagiery FORUM, pod tytulem:
CO SADZICIE O ELEKTRONARZEDZIACH BLAUCRAFT
i
BLAUCRAFT - DOMINATOR
oszust, aferzysta BLAUCRAFT i tak nie ucieknie od medialnego rozglosu i antyreklamy, chociaz forum kryje to DRANSTWO za mizerna zapewne oplata !!!!
JAK DLUGO OSZUSTWO POD NAZWA BLAUCRAFT - MADE IN GERMKANY BIAORUSKA DYWERSJA W PRZEKUPONEJ POLSCE, bedzie tolerowana w POLSCE, KRAJU - PROSTYTUTCE, jak to określi l idealny przywódca narodu, jakim jest osawiony zamordystra
LUKASZENKO
CZY TO TEZ BEDZIE SKASOWANE (t.j. zakupione przez blaucraft ???)

ta firemksa blaucraft to som oszusty tanie.Ich nraki powinny być spokojnoie w cenie TOPEX, tu jest tajemnica. Opłaca sie im sprzedawaz te braki w cenie x 3, a potwm cawiż sie w niby remonty gwarancyjne.
Ile i kogo trzeca opłacać by szmwlc w POLSCE zwalać ?
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO DYSKUSJI NA TEN TEMAT ......

G
sonda 2006-07-27 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

I gdzie swoboda wypowiedzi pogladow w necie ???
Czyzbuy zostala sprzedanja za pare kopiejek (czytaj tysiecy zlociszow) ????
Dlaczego0znikly salagiery FORUM, pod tytulem:
CO SADZICIE O ELEKTRONARZEDZIACH BLAUCRAFT
i
BLAUCRAFT - DOMINATOR
oszust, aferzysta BLAUCRAFT i tak nie ucieknie od medialnego rozglosu i antyreklamy, chociaz forum kryje to DRANSTWO za mizerna zapewne oplata !!!!
JAK DLUGO OSZUSTWO POD NAZWA BLAUCRAFT - MADE IN GERMKANY BIAORUSKA DYWERSJA W PRZEKUPONEJ POLSCE, bedzie tolerowana w POLSCE, KRAJU - PROSTYTUTCE, jak to określi l idealny przywódca narodu, jakim jest osawiony zamordystra
LUKASZENKO
CZY TO TEZ BEDZIE SKASOWANE (t.j. zakupione przez blaucraft ???)

ta firemksa blaucraft to som oszusty tanie.Ich nraki powinny być spokojnoie w cenie TOPEX, tu jest tajemnica. Opłaca sie im sprzedawaz te braki w cenie x 3, a potwm cawiż sie w niby remonty gwarancyjne.
Ile i kogo trzeca opłacać by szmwlc w POLSCE zwalać ?
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO DYSKUSJI NA TEN TEMAT ......

I o czym tu nawijac.......
poprostu wstyd, ze w jasnie oswieconej polsce znalezli sie naiwni, ktorzy uwierzli w super koncern niemiecki, a w niemczech nie widali i slysali o takowej marce. Blaucraft, to super potega internetowa, wszedzie ja znajdziesz - wiadomo tym sposobem mozna niektorym zrobic piane z mozgu i wcisnac KIT *

G
katoda 2006-08-10 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Dlatego marzedzia craftool ( patrz www.blaucraft.pl - a czemu to nie blaucraft.de ???) sa wrecz bezcenn - oferowana cena - cytuje: 0,00 PLN !

G
bak 2006-08-24 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Dlatego marzedzia craftool ( patrz www.blaucraft.pl - a czemu to nie blaucraft.de ???) sa wrecz bezcenn - oferowana cena - cytuje: 0,00 PLN !
A zerknijcie prosze na adresik: blaucraft.de i wtedy sie posmiejecie ******
otoz wejscie jest z elektronarzedziami, ale potem wyjasnia sie ze jest to firma spedyjno-marketingowa oczywiscie kierowana przez russkich - poczytajcie sobie familie
I co praktycznie oznacza R w koleczku w logo tego niby koncernu blaucraft ???? Przeciez ten caly niby superkoncern blaucraft to jest wielkie oszustwo

G
maly 2006-08-31 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Dlatego marzedzia craftool ( patrz www.blaucraft.pl - a czemu to nie blaucraft.de ???) sa wrecz bezcenn - oferowana cena - cytuje: 0,00 PLN !
A zerknijcie prosze na adresik: blaucraft.de i wtedy sie posmiejecie ******
otoz wejscie jest z elektronarzedziami, ale potem wyjasnia sie ze jest to firma spedyjno-marketingowa oczywiscie kierowana przez russkich - poczytajcie sobie familie
I co praktycznie oznacza R w koleczku w logo tego niby koncernu blaucraft ???? Przeciez ten caly niby superkoncern blaucraft to jest wielkie oszustwo

sluchaj koles, znaczy sie ta "R" jest tyle warta ile i sam blaucraft. Bo jezeli do ciebie jeszcze nie dotarlo to:
CRAFTOOL = BLAUCRAFT = CHININA ( 4 liga jakosci)- smutny fakt ze do niektorych nie dotarlo jeszcze TO !

G
spinacz 2006-09-02 00:00

Re:CO SĄDZICIE O ELEKTRONARZĘDZIACH CRAFTOOL ?

Witam.Jestem pracownikiem serwisu, gdzie naprawiany jest miedzy innymi sprzet firmy blaucraft. Craftool-a jeszcze nie mamy,ale to pewnie kwestia czasu ;-).I musze tutaj obalic pewne teorie,poniewaz wiem jak ten sprzet wyglada od strony technicznej.
1.To ze sie zawalila hala w katowicach to nie wina sprzetu tylko ludzi,to ludzie ja zaprojektowali,wykonali w taki a nie inny sposob.Co ma za znaczenie czy dziure w betonie zrobisz BOSCH-em ,einhell-em czy zbluzbiwanym Blaucraftem.
Zly projekt,zlabe materialy,ludzka glupota owszem to sa przyczyny ale nie to ze masz wiertarke koloru zielonego czy zoltego.Zastanowcie sie chwile.
2.Co sie tyczy samego Blaucrafta. Jest blaucraft i blaukraft.ten pisany przez K jest kierowany na rynek niemiecki.Tam jest tak zarejestrowana firma.Seria fioletowa przeznaczona dla przemyslu jest na poziomie B&D czy Boscha.I to jest fakt.Mozecie sobie wypisywac obelgi,bluzgac włascicieli i tym podobne.To nic nie zmieni.Ten sprzet jest OK przy czym nie kosztuje fortuny jak w przypadku BOSCHa czy Makity.i powiedzialbym ze jest nawet mniej awaryjny niz bosch,ktory teraz tez jest robiony w chinach.Nie najgorsza tez jest ta seria industrial Line w blaucrafcie przez C,chociaz juz odstaje. Wiec jak ktos nie chce wywalac pieniedzy nie wiadomo ile,albo chce kupic dwie sztuki w cenie jednego boscha to jest godne polecenia.
3.Reszta sprzetu jest kiepska.lepsza niz topex czy pegasus,ale...Po pierwsze zebatki nie sa robione z polichlorku winylu,poza tym jakosc obudowy jest 3 razy lepsza.
na koniec rada.Jesli nie usmiecha sie wam wywalanie kasy w bloto,szukajcie blaukrafta przez K i najlepiej fioletowej serii,ewentualnie industrial line.Bron boze nie kupujcie spawarek,najtanszych frezarek i tej wiertarki 300W.pozdr,

1 2 ... 8