CMI - Co To jest ?

Do ostatniej strony »
G
bogdanc77 2010-12-02 17:38

Re: CMI - Co To jest ?

wirzcie jak sie wydarzy takie CMI to lata pochodzi i niech sie chowa inna chińszczyzna to sprzęt OK i tak jak ktoś napisał jak wap padnie a macie gwarancje idziesz do obi i od reki dostajesz nowe narzedzie a jeśli nie maja na skłdzie oddają kase i kupójesz cos innego. w innych przypadkach bedziesz czekałna rozpatrzenie reklamacji nawet pare miesięcyjak miałem w przypadku SKIL a to już total lipa jeszcze musiałem dzwonić żeby odesłali bo sie zapodziało....

G
JK. 2010-12-03 00:20

Re: CMI - Co To jest ?

Niezupełnie;) CMI nie jest składana w niemczech, baa narzędzia CMI widzą Niemcy co najwyżej w czasie transportu z Amsterdamu po całej europie. Obi zamawia tego cały statek, całość made in China...
A co to wymiany, to już nie tak szybko, zmieniło sie podobno prawo choć o niczym takim nie słyszałem, że nie można wymienić towaru sztuka za sztuke od ręki...W od panów z Obi słyszałem, że teraz klient czeka parę dni i dopiero przyjeżdża po nowe narzędzie.

Ja twierdze, że to bzdurne wymysły ludzi, którzy kochają papierkową robotę lub jakiś urzędasów........

G
Slawek1 2010-12-03 10:15

Re: CMI - Co To jest ?

Mam strugarkę i miałem wiertarkę. na przykładzie tych dwóch narzędzi mogę powiedzieć tylko negatywna opinię 0 obie z OBI. Topex, Eurotec w porównaniu z CMI to mistrz trwałości ..... Narzędzia CMI to takie zużyj i wyrzuć, poniżej przeciętnej , dół tabeli rankingowej, albo samo dno.
Sławek

G
JK. 2010-12-03 16:35

Re: CMI - Co To jest ?

Sławku troche przesadzasz;) choć by z tego względu, że wiele takich tanich narzędzi jest takich samych, zmieniają tylko naklejke i kolor obudowy;] więc wszelikie marketówki jak CMI, Nupower, Budget, tanie linie topxa, Power up, handy power itp... to to samo. Owszem wszedzie zdażają się totalne pomyłki jakościowe. CMI ma kilka dobrcyh narzędzi jak na swoja cenę i klika w miare solidnych. Np: mieszadło 1200w, szlifierkę oscylacyjną 200W - widziałem te narzędzia u ludzi którzy kładą gładzie ... więc skoro sobie chwalili to znaczy, że nie jest najgorzej.

G
Klamot 2011-01-04 22:23

Re: CMI - Co To jest ?

CMI faktycznie to chińczyk ale wszystkie części do maszyn spalinowych można dostać w warszawie w serwisie kjb technik ( miła i fachowa obsługa ) . Ja zamówiłem części do pilarki i w przeciągu 2 dni miałem je u siebie w domu
wszystko załatwiłem przez emaila serws@kjb-technik.pl

G
Rufus 2011-01-31 12:21

Re: CMI - Co To jest ?

CMI sprzedawane jest głównie w obikach po za Niemcami-w Niemczech dzisiaj prym wiedzie Lux-Tools i Werx z marek tańszych a podstawowa marka wyższa to Metabo.
W Polsce Metabo dogadało się z Casto choć markę tą w zasadzie u nas wprowadzało przed laty OBI.
Na dzień dzisiejszy OBI rezygnuje z Red Einhella a w ich miejsce wprowadza niebieskiego Lux toolsa jako markę własną.
CMI też podobno ma być systematycznie opierane na Einhellu tylko na linii Blue-narzędzia będą koloru szarego dla odróżnienia od Lux-tools który jest taką marką średnią.
Oferta elektronarzędzi w OBI jest już rozbudowywana o Hitachi ( widziałem w Warszawie) ma być też większy wybór Kressa i AEG.
Generalnie oferta elektronarzędzi w OBI zaczyna być dosyć ciekawa-powinni pozbyć się części zielonego badziewnego Boscha i jeszcze bardziej marnego Black Deckera.

G
Rufus 2011-01-31 12:24

Re: CMI - Co To jest ?

WORX a nie WERX :)

G
Mark4 2011-02-06 18:16

Re: CMI - Co To jest ?

Mała dygresja...
Po drugiej wojnie światowej, kiedy Stany zaczęły otwierać swój rynek dla towarów z Dalekiego Wschodu czyli bardzo tanich, towary z Japonii były synonimem tandety. Później doszedł Hong Kong, Tajwan, Singapur i teraz Chiny.
Amerykanie coraz chętniej kupują azjatyckie wyroby nie tylko ze względu na cenę ale również z uwagi na coraz wyższą jakość, nieraz po prostu nie możliwą do prześcignięcia.
Teraz w naszym kraju słychać wiele pogardliwych uwag pod adresem towarów z tamtego obszaru choć przynajmniej ni tyczy się to Japonii bo tego pułapu nigdy nie osiągniemy. Chciałbym zwrócić uwagę malkontentom że technologie używane w Chinach czy nawet w Indiach są z najwyższej półki światowej a cena wyrobów jest pochodną kosztów pracy i organizacji tejże pracy. Znakomite narzędzia Makita to w większości tzw.chińszczyzna.
Montowałem niedawno kabinę natryskową o dość skomplikowanej geometrii i byłem mile zaskoczony precyzją wykonania wszystkich podzespołów i łatwością montażu oraz jakością surowców.
Tak na marginesie odnośnie narzędzi, to jeżeli mają służyć do pracy należy kupić w miarę tanio i wywalić gdy się zużyją a jeśli do oglądania to mogą być drogie bo i tak będą służyć wiele lat.

G
Gabryś 2011-03-19 19:35

Re: CMI - Co To jest ?

Mam piłę łańcuchową CMI C-ESK 1800 elektryczną, działa bardzo dobrze, ale nawaliła w niej pompka oleju do smarowania łancucha. Gdzie taką mogę kupić i za ilę. Proszę o pomoc. Gabryś.

G
biały 2011-04-04 19:05

Re: CMI - Co To jest ?

mam młota wyburzeniowego interesuje mnie olej do niego do przekładni czy ktoś wie jaki to olej lub zamiennik..pozdrawiam a co do produktów cmi to jak z każdym jak sie wmiare pilnuje smaru i oleju to pochodzi

G
biały 2011-04-12 20:01

Re: CMI - Co To jest ?

już wiem co to za olej jest to olej przekładniowy
numer do serwisu jakby ktoś potrzebował 224245420

G
MIMA 2011-06-30 10:09

Re: CMI - Co To jest ?

Proszę podaj mi adres tej placówki serisu CMI.

Pozdrawiam

G
MIMA 2011-06-30 10:28

Re: CMI - Co To jest ?

Proszę podaj adres tego serwisu, bo telefonu nikt nie chce odebrać.

G
emek 2011-07-08 23:02

Re: CMI - Co To jest ?

www.domest.eu zadzwoń tam i zapytaj, ja potrzebowałem prowadnicę i mieli.
jak wyslesz zdjęcie pompki to powinni znaleźc oraz podaj model

G
Simi 2011-08-09 13:33

Re: CMI - Co To jest ?

Adres tego serwisu, to W-wa, ul Ostroroga 18a

1 ... 3 4 5 ... 7