budget BHR 215

G
artur 2008-05-17 00:00

Re:budget BHR 215

Cóż, najlepiej wywiercic od góry otwór i zrobić coś w rodzaju klina....
więc oki uporałem się z tym talerzykiem ale to nie to, wiem co się stało że się włączała i wyłączała, w pompce jest taki cypel który jak jest za duże ciśnienie to on się wysuwa i wyłącza myjke, tylko czemu on mi chodzi tam i spowrotem nie trzyma ciśnienia?? nigdzie nie przecieka. i dalej jest słabe ciśnienie z węża wysokociśnieniowego,
please help, bo nie chce narazie kupowac nowej myjki, ale tym razem nie będzie to już żadne BADZIEWIE

G
Romano 2008-05-17 00:00

Re:budget BHR 215

Więc wygląda na to że zacząłem od zbyt zaawansowanej strony...
Więc cypel o którym piszesz to tzw. By-pass czyt (bajpas) i jest on odpowiedzialny za elektryczne wyłączenie silnika podczas gdy pompa gromadzi za duże ciśnienie....
Jeżeli chodzi Ci on cyt: "on mi chodzi tam i spowrotem nie trzyma ciśnienia" to oznacza że gdzie jest niedrożność w lancy (dostał się jakiś paproch).Jeżeli nie używałeś filtra wody to tak się czasem dzieje.....
Pytanie: Jak naciśniesz lance to myjka i pompa cały czas pracuje? czy myjka się załącza i wyłącza (coś w rodzaju czkawki)?

G
artur 2008-05-17 00:00

Re:budget BHR 215


Pytanie: Jak naciśniesz lance to myjka i pompa cały czas pracuje? czy myjka się załącza i wyłącza (coś w rodzaju czkawki)?

tak jest jak nacisnę lance to myjka i pompa cały czas pracuje, a jak zwolnie spust czyt. wyłącze lance, ma "czkawke"

G
misiollo 2010-02-14 14:00

Re:budget BHR 215

Witaj
Po prostu rozszczelniła się pompa i woda przedostała się do oleju.
Stąd jego białawy kolor.
W takiej sytuacji nie powinieneś nią pracować do momentu wymiany uszczelnień.
Ale czy do tej myjki dokupisz zestaw naprawczy ?
Pozdr
Marcin

G
adam0203 2011-05-21 15:36

Re: budget BHR 215

witam masz powietrze w głowicy odkręc wąz i odkrec wodę włącz myjkę...

1 2

Kategorie :