BRZESZCZOTY DO SZBLASTEJ

P
Paweł Sando 2013-12-10 10:53

BRZESZCZOTY DO SZBLASTEJ

Koledzy chciałbym sobie kupić zapas brzeszczocików na nowy sezon brzeszczoty różne glównie metal drewno też . Teraz pytanie jakie kupić milwaukee czy np bosch?? Jak wogóle wygląda rynek w Polsce i na świecie bo wydaje mi sie ze np metabo dewalt bosch maja takie same tylko kolor inny co polecacie.

G
dodas 2013-12-10 15:54

Re: BRZESZCZOTY DO SZBLASTEJ

Milwaukee chyba jest w czołówce jeżeli chodzi o brzeszczoty. Dobre, ale też drogie są brzeszczoty Bahco. Też zależy ile tych brzeszczotów potrzeba bo np. Milwaukee ma swoje brzeszczoty w opakowaniach zbiorczych po 50 szt. i wtedy wychodzi taniej. Brzeszczoty Bahco słyną z wysokiej jakości stali...tylko czasami ta cena odstrasza.

G
Mike 2014-01-18 01:30

Re: BRZESZCZOTY DO SZBLASTEJ

O temat dla mnie - Paw-Therm rynek wygląda tak ze rządzi Bosch: oni produkują najwięcej brzeszczotów do pił szablastych i wprowadzili własną numeracje typów brzeszczotów, której nawet Milwaukee się trzyma. Zauważ jest zawsze napisane: odpowiada typowi Bosch nr. S1531L. (na marginesie najlepszy brzeszczot do żywego drewna np. do ogrodu...)
Bosch a właściwie ich Hawera produkuje brzeszczoty dla wielu producentów elektronarzędzi jak sam zauważyłeś: Metabo, Makita, Hitachi, Hilti, Flex i wielu innych... ich brzeszczoty to nic innego jak Hawera w innym kolorze lub kształcie. Z tego co mi wiadomo Dewalt robi samemu brzeszczoty i na pewno Milwaukee. Jest jeszcze Bahco, MK Morse, Lenox/Irwin...
Ja kupuje Milwaukee. Teraz zrobiły się najlepsze, kilka lat temu miały spadek jakości. Kupuj wersje ICE, są trwalsze. Patrz uważnie żeby na typach THE TORCH I THIN KERF był napis "double duty upgrade". Brzeszczoty Bosch również są zacne. Endurance For Heavy Metal szczególnie. Kupuj ogólnie Bosch oryginalne nie Metabo ;-) ;-P bo będą tańsze. Dewalta i Irwina/Lenoxa nie polecam. Łamią się albo gubią zęby znacznie szybciej niż Bosch czy Milwaukee.

PS. Masz jeszcze tą gównianą piłę Metabo PSE 1200 (alias Dewalt, alias Flex)? Sprzedaj ten szmelc i kup sobie Makite JR3070CT. Zobaczysz że to jest kosmiczna różnica w wibracjach, szybkości cięcia i pracy sprzęgła.

G
PawTherm 2014-01-18 18:39

Re: BRZESZCZOTY DO SZBLASTEJ

mam niestety ale teraz ważniejsze rzeczy do zakupu mam np wiertnice diamentową .
milwaukee jest najlepsze mialem do metalu i boscha i milwaukee różnica ogromna . Do drewna tylko amerykan. Kupiłem paczke irwinów ostatnio ale to porażka jest totalna.

1

Producenci :

Kategorie :