Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Do ostatniej strony »
G
ciekawy 2007-03-06 00:00

Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Witam czy ktoś z Was zna markę elektronarzędzi Blaukraft ... jest tania ale czy dobra ?

G
maniana 2007-03-07 00:00

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Buble sa chinskie, oficjalnie producent (przykrywka - blaucraft fulda niemcy), do polski sprowadza "centrum logistyczne" pod nazwa "TATIANA" W-wa, ul. Stalowa 67, siedziba "koncernu" BLAUCRAFT w Polsce - W-wa, ul. Stalowa 67.
Czyli jeden bubel przechodzi trzy razy przez te same ręce, bo centrum logistyczne sprzedaje je "firmie -matce". Dane dotyczące nazw firm i adresów uzyskane z listy bubli w internecie.
Wiec jest typowy przekręt aby z bubla wycisnac maxymalnie optymalnie i przy okazji namacic w papierach. A czytalem w necie opinie, ze 1 usd =20 zet w machinacjach blaucraft !

G
kalibro 2007-03-07 00:00

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Buble sa chinskie, oficjalnie producent (przykrywka - blaucraft fulda niemcy), do polski sprowadza centrum logistyczne pod nazwa TATIANA W-wa, ul. Stalowa 67, siedziba koncernu BLAUCRAFT w Polsce - W-wa, ul. Stalowa 67.
Czyli jeden bubel przechodzi trzy razy przez te same ręce, bo centrum logistyczne sprzedaje je firmie -matce. Dane dotyczące nazw firm i adresów uzyskane z listy bubli w internecie.
Wiec jest typowy przekręt aby z bubla wycisnac maxymalnie optymalnie i przy okazji namacic w papierach. A czytalem w necie opinie, ze 1 usd =20 zet w machinacjach blaucraft !

BLAUCRAFT - tandeta chinska sprzedawana przez ruskich jako uznanna i swietna marka niemiecka.
BLAUKRAFT = OSZUSTWO

G
topex 2007-03-08 00:00

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

ciekawy, maniany i kalibro to jedna i ta sama osoba (ten sam IP). Ciekawe czemu mu tak zależy na dyskredytowaniu tej firmy? Chyba wiem - zazdrosna konkurencja :-)

G
Majster 2007-03-16 00:00

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Brawo dla Topex, za obiektywizm i zasady fair play:) Pozdrawiam serdecznie.
RK

G
kum 2007-10-09 00:00

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Brawo dla Topex, za obiektywizm i zasady fair play:) Pozdrawiam serdecznie.
RK
blaucraft to jest gowno nie marka - wrecz bezkonkurencyjny bubel !!!

G
IP 2007-10-24 00:00

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

ciekawy, maniany i kalibro to jedna i ta sama osoba (ten sam IP). Ciekawe czemu mu tak zależy na dyskredytowaniu tej firmy? Chyba wiem - zazdrosna konkurencja :-)
BLAUKRAFT - bezkonkurencyjny w oszustwie i kretactwie !!!! Topex nie pozostawie zludzen - mizerna jakosc za mala kaske !
A BLAUKRAFT ........... odwrotnie !!!! Cena nadmuchana jakosc podla, china dolna polka, wrecz piwnica - ponizej podlogi !!!!

G
kajo 2010-01-29 09:37

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

NIECH NIKT Z FIRMY BLACRAFT NIE ZAPRZECZA !!!!
DOBRZE WIEMY ŻE TO ZŁOM CHIŃSKI!!!!!
SAM MIŁEM KONTAKT Z TĄ FIRMĄ I POTWIERDZAM Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ - FIRMA ZNAJDUJĄCA SIĘ W PIWNICACH , ZATRUDNIA STUDENTÓW DO PAKOWANIA TOWARU KTÓRY JAK PRZYCHODZI TO JUŻ JEST ZARDZEWIAŁY , CZĘSTO GO CZYSZCZĄ I PAKUJĄ W PUDEŁKA ....
FIRMA JEST TYLKO ZAREJESTROWANA W NIEMCZECH ALE WŁAŚCICIELEM JEST RUSEK (DESPOTA ) , KTÓRY KUPUJE W CHINACH - MA JEDNO KRYTERIUM KUPIĆ JAK NAJTANIENIEJ I BYLE CO , OD FIRM PODOBNYCH DO SWOJEJ!!!!
PISZĘ TO JAKO WSPÓŁPRACOWNIK FIRMY (INFORMACJE PEWNE)I NIESTETY DWA REAZY JAKO KLIENT ; WIERTARKA PRACOWAŁA 6 GODZIN ŁĄCZNIE!!!!!
PROSZĘ SPRAWDZIĆ MOJE IP - NIE JEST TAKIE JAK INNYCH :)

G
Sławek1 2010-01-29 11:50

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

kajo, mommento , ktore wytoczyłeś jest przyczynkiem działania wszystkich firm tych dużych i małych " WŁAŚCICIELEM JEST RUSEK (DESPOTA ) , KTÓRY KUPUJE W CHINACH - MA JEDNO KRYTERIUM KUPIĆ JAK NAJTANIENIEJ I BYLE CO" , OD FIRM PODOBNYCH DO SWOJEJ! . Dlaczego taka szowinistyczna ocena narodowości pada z Twoich ust. Fe, Tak się nie godzi mówic , z taka pogarda o innym narodzie.
Jeżeli cokolwiek rozumiesz z naszej liberalnej rzeczywisyości to przestaniesz się denerwować. działaj na innej niwie gdzie możesz wyładować swoja frustrację. Przypuszczam ,ze w aktualnej sytuacji ekonomiczno- politycznej niewiele zmienisz , a jeszcze nabawisz się kłopotów jak niejaki Endrju Leper.
Poza tym bądź lojalny wobec swojego pracodawcy, a jeżeli nie umiesz to zmień pracę. Dobieraj sobie otoczenie tak aby Ci pasowało , a będziesz szczęśliwym człowiekiem, pozbedziesz się też frustracji i stressu.
pozdrawiam Sławek

G
Darek 2010-01-29 18:32

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

kajo, mommento , ktore wytoczyłeś jest przyczynkiem działania wszystkich firm tych dużych i małych ...
Nieprawda, na pewno nie wszystkich... Uogólnienie fałszywe. W całym tym zalewie tandety są jeszcze firmy produkujące niekoniecznie na Dalekim Wschodzie i niekoniecznie zgodnie z zasadą "byle taniej, byle co".

G
Sławek1 2010-01-29 19:30

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Wszystkie firmy, czy to produkujące samochody, czy wiertarki produkują dla zysku. Zysk określa min. technologie, zysk okresla miejsce produkcji. Wg. teorii niektórych polityków i ekonomistów w przyszłosci krajami , które maja być na czele produkcji są właśnie Chiny, jest Turcja i .... POLSKA.
Pamiętam zdania, ze Japończycy nie potrafią wyprodukować dobrego samochodu, później mowa była Koreańczycy nie potrafią wyprodukować dobrego samochodu tutaj same cuda elektronika produkowana jest w Chinach, Singapurze, w Malezji...
Niektóre opinie o przodującej roli niektórych potęg są przereklamowane. Jak to TRZECI SWIAT może produkować coś dobrego!? A tak 1 ten trzeci świat ma broń i elektrownie atomowe. Szanujmy wiec Chiny, Indie, Pakistan chociaż nie pasują do teorii o producentach dobrych narzędzi.
pozdrawiam Slawek

G
Darek 2010-01-30 11:07

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Szanujmy wiec Chiny, Indie, Pakistan chociaż nie pasują do teorii o producentach dobrych narzędzi.
pozdrawiam Slawek
Primo - firmy produkują dla zysku, to oczywiste. Ale są firmy, które nie zejdą poniżej pewnego poziomu jakości, niezależnie od miejsca produkcji. Dlaczego w innym poście piszesz że wolisz stare/używane AEG niż jakąś chińską wiertarkę? Właśnie z tego powodu, prawda?
Secundo - nie wskazuj mi proszę Chin jako wzorca do naśladowania. To chory kraj, kraj który wykorzystuje swoich własnych obywateli, kraj w którym życie ludzkie nie ma wartości, a praca w wielu zakładach to praca niewolnicza. Kraj wypuszczający masowo podróbki narzędzi, urządzeń, odzieży itd, bazujący na szeroko rozwiniętym szpiegostwie przemysłowym. Kraj rujnujący środowisko naturalne w którym żyje. Kraj dodający trucizny do produktów spożywczych. Nie widzę nic, co mogłoby mi aktualnie imponować.
I na marginesie fakt, że Chiny mają broń atomową, to już chyba najmniejszy powód do "zachwytu" nad ich "zaawansowaniem" technologicznym.

G
Sławek1 2010-02-01 16:10

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Darku, wszystko co dotyczy sfery techniki jest wytworem ludzkich umysłów i rąk . Ludzie z dalekiego wschodu bardzo szybko się uczą . Weź Korea, Taiwan. Hongkong, Singapore, Malezja, Filipiny, Indie, Pakistan w wielu dziedzinach przewyższają zachód. Dostarczając tym krajom technologii, zapewniając reżim produkcji w aspektach norm i jakości materiałów godzimy się na ich udział w naszym życiu codziennym.
Wspominasz coś o łamaniu praw człowieka , niestety więcej tych przykladów płynie z "demokratycznych " wojen USA, Israela i ich wasali m. in. Polski.... .Zresztą nie rozmawiajmy na temat polityki na tym forum , bo to nie jest dobre miejsce do tego celu.
pozdarwiam Sławek

G
JK. 2010-02-01 17:25

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

Sławku bądź miły i nie siej bzdurnej teorii spiskowej żydo-masonów, bo to forum o narzędziach a nie o polityce.

G
Sławek1 2010-02-02 10:59

Re:Blaukraft co to za marka jestem ciekawy !

JK nie sugeruj czegoś czego nie powiedziałem i nie wciskaj negatywnych intencji , a jeżeli chcesz już być taki akuratny i zwrócić mi uwagę na cudzysłów to proszę Cię abyś wyraził oburzenie ( tak jak ja to uczyniłem) na stwierdzenia w postach powyższych dotyczące pogardliwych nazw narodowości " Rusek", "Chinole".
W jednym masz rację ,że gościnność tego Forum nie jest do dyskusji politycznych.
pozdrawiam
Sławek

1 2 ... 3