Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Do ostatniej strony »
G
momek0109 2010-05-03 07:22

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

osobiście polecam ci klucze COVAL mam je 4 lata i otwożyłem warsztat samochodowy jakieś 2 lata temu i nieda ich się zerwać nie pękają ani nic świetnie wspułpracują z pneumatem. Miałem kiedyś te toya czy jak to tam to sąsiadowi je sprzedałem bosię do niczego nie nadawały

G
momek0109 2010-05-03 07:24

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

sory YATO

G
Młody 2010-05-06 21:07

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Witam jestem tu nowy mam problem jakie klucze kupić YATO ,HONITON czy COVAL.Czekam pilne na waszą odpowiedź.Pozdrawiam

G
Maariusz 2010-05-08 19:11

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Do użytku domowego i nie tylko to wszystkie trzy wymienione wystarczą. Mam parę narzędzi tych firm i dają radę przy drobnych naprawach. Yato nawet do warsztatów kupują bo jest dostępne w hipermarketach i większych sklepach

G
Maariusz 2010-05-10 07:37

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Bardzo dobre są klucze firmy King Tony. Mieliśmy takie na warsztacie gdzie pracowałem i dawały radę w ciężkich warunkach. Czasami można je spotkać na promocji w bardzo dobrej cenie.

G
Roland_ 2010-07-05 09:31

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Czy ktoś się orientuje czy warto kupić taką grzechotkę
http://www.moto.allegro.pl/item1094944687_rofesjonalna_grzechotka_pneumatyczna_1_2_nasadki.html
chodzi mi o to czy jest wytrzymała i czy daję radę??

G
misiek 2010-07-08 01:11

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

witam wszystkich
jak szukacie dobrych kluczy to kupujcie hazet brat ich używa. testuje je przy największych obciążeniach i nawet nie pikną jakość super.
pozd.

G
dan 2010-07-08 23:37

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

nasadki "LOW BUDGET" - Yato(TOYA)
nasadki "HIGH BUDGET"- Sata ;]

G
Maariusz 2010-07-09 20:34

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Do użytku domowego Hazet jest moim zdaniem za drogi. King Tony, Jonnesway, Honiton wystarczą

G
rychu 2010-11-26 00:14

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

zdecydowanie polecam hazeta i gedore sprawują się idealnie przy obsłudze maszyn budowlanych i w warsztacie nigdy mi się nie zdarzyło żeby nawaliły polecam również facoma usaga elore ,stahlwille ,were(zestawy z grzechotką zyklop) peddinghaus ,carolusa , kokena,bahco i belzera(teraz bahco)

G
andrew 2011-01-08 23:13

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Witam jakie klucze są lepsze honiton czy king tony ,jaka jest relacja cena jakość zależy mi na zestawie nasadki, grzechotki ,bity i klucze płasko oczkowe w jednym komplecie

G
Maariusz 2011-01-09 17:45

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Firmy Honiton i KingTony są z Taiwanu, więc jakość ich wyrobów jest bez zarzutu. Bardziej znana jest ta druga.

G
andrew 2011-01-10 22:05

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

klucze yato są produkowane w chinach tego się dowiedziałem od sprzedawcy w sklepie, który sprzedaje tą markę i polecił mi , king tony przed yato i jako trzecie hanitony czy to jest dobra kolejność ,chodzi o jakość

G
Maariusz 2011-01-11 19:33

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Jeżeli już to King Tony, Honiton, Yato. Lepszy od Yato jest Neo Tools.

G
Sasza 2011-01-12 18:30

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Od trzech lat intensywnie eksploatuję zestaw kluczy nasadowych LUX-Profi plus !
Z czystym sumieniem mogę polecić -bardzo solidna "grzechotka" a nasadki wykonane z należytą precyzją.

1 ... 2 3 4 ... 7