Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Do ostatniej strony »
G
rafek6666 2011-02-11 14:46

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Witam wszystkich:) zastanawiam się nad kupnem tego zestwu: http://allegro.zumi.pl/yato-yt-1268-zestaw-kluczy-nasadowych-94el-klucze-i1441057372.html poradźcie czy warto służył mi będzie do domowo - garażowych naprawach no i czasem większych naprawach auta, gdzie klucz naprawdę musi być wytrzymały, czekam na opinie i ewentualne inne propozycje. Pozdrawiam :-)

G
eryk7 2011-02-11 16:28

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

witam a co sądzicie o zestawie kluczy firmy Beta? zestaw 94 elementów na allegro cena ok 340zł czy warto? jak ma się cena do jakości? pozdrawiam

G
Rafał 2011-02-19 13:07

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Mam już ok 3 lat zestaw Yato które naprawdę dostają w kość i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Wiec jeśli ktoś szuka kluczy do garażu, to naprawdę polecam.

G
Hendrych 2011-02-28 14:48

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
hendrych 2011-02-28 14:52

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Poprzedi post do usuniecia, zly link :).

tutaj poprawny :)
http://www.solostocks.pl/sprzedaz-produkty/narzedzia/narzedzia-reczne

G
tomas 24 2011-03-27 14:44

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Witam co sadzicie o firme GEKO na allegro jest zestaw nasadek duzych 3/4 nie wiem czy warto 129 zł moze byc bardzo słabe za ta kase jak cos wiecie to dajcie oGEKO

G
w dom 2011-03-27 16:14

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

zasadniczo cena = jakość. Też się zastanawiałem nad tą firmą dopóki pomimo prób nic o niej nie znalazłem, więc wybrałem też w sumie nie drogiego Covala.

G
w dom 2011-03-27 16:29

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

dodam do wypowiedzi powyżej: nic pozytywnego o GEKO nie znalazłem.

G
w dom 2011-03-27 16:30

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

dodam do wypowiedzi powyżej: nic pozytywnego o GEKO nie znalazłem.

G
rychh 2011-03-27 23:28

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

poleciłbym narzedzia jonnesway cena do jakości naprawde super osobiscie ich nie mam ale kolega używał ich przy remoncie ciagnika gdzie nie miały lekko i radziły sobie super , ja osobicie kupiłem zestaw Bety którą wszyscy zachwalają po paru drobnych naprawach grzechotki zaczely nawalac przerywanie nietrzymanie nasadki itp nasadki próbowałem przy wiekszych rzeczach 17 nasadka pokretło 1,5 rury dawały rade albo urywały srube moim zdaniem beta ma dobre nasadki lecz grzechotki to lipa a i jeszcze jedno grzechotek urzywałem tylko do kręcenia a nie do dokrecania czy luzowania tym wieksze moje zdziwenie ich zużycia jonnesway tak beta tylko nasadki

G
rychh 2011-03-27 23:30

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

jutro ide zareklamowac moje grzechotki zobaczymy co mi powiedza w sklepie

G
ppp 2011-03-28 23:38

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

polecam klucze honiton sa super

G
Marek 2011-04-18 09:52

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Postanowiłem przekazać trochę wiedzy o zasadch posługiwania się kluczami. Dobry zestaw do prac domowych, samochodowych można skompletowac za około 200 zł. pod warunkiem że potrafimy się nimi posługiwać. Jestem inż mechanikiem, konstruktorem z 20 letnim stażem. Najproszty i najtańszy lecz w zupełności wystarczający: zestaw : nasadkI - wystarczą Topex (CHROM-VANAD) do tego KONIECZNIE POKRĘTŁO STAŁE I POKRĘTŁO Z GRZECHOTKĄ, RUKRA PRZEŁUŻAJĄCA PÓŁ CAŁA DŁ OKOŁO 0,5 M. POKRĘTŁA Z GRZECHOTKĄ SŁUŻA JEDYNIE DO WSTĘPNEGO DKORECANIA ŚRUB LUB ODKRĘCANIA ŚRUB POLUZOWANYCH - TO ŻELAZNA ZASADA. ŚRUBY ODKRĘCAMY LUB DOKRĘCAMY KOŃCOWO POKRĘTŁEM STAŁYM JEŻLI TRZEBA TO Z PRZEDŁUŻKĄ 0,5 M 1/2 CALA. kOSZT 1 NASADKI TO OKOŁO: 4 DO 14 ZŁ, POKRĘTŁO STAŁE - OKOLO 20 ZŁ, POKRĘTŁO Z GRZECHOTKĄ - DOWOLNE PRZY PRZESTRZEGANIU PODANEJ ZASADY POKRĘTŁO ZA 4 ZŁ WYSTARCZY WAM DO KOŃCA ŻYCIA - CHOĆ ZE WZGLĘDU NA WYGODĘ POPRPONUJĘ WYDAC JAKIEŚ 30 ZŁ. OCZYWIŚCIE WYMIAR NASADEK I POKRĘTEŁ - PÓŁ. CALA. WARTO UTRZYMYWAC W CZYSTOŚCI KLUCZE I NASADKI, POKRĘTŁA I WSZYSTKIE NARZĘDZIA. kKLUCZE PŁASKIE TO INNA BAJKA LECZ WARTO DĄŻYĆ DO POSŁUGIWANIA SIĘ NASADKAMI ZAMIAST PŁASKIMI LUB OCZKOWYMI (KOSZT NSADKI JEST MAŁY A JEJ SPOSÓB MOCOWANIA NA ŁBACH ŚRUB MINIMALIZUJE UZKODZENIE ŚRUB). jESZCZE JEDNO STAŁE POKRĘTŁO PLUS OWA PRZEDŁUŻKA 0,5 M 1/2 CAŁA GWARANTUJĘ POTĘZNY MOMENT DOKRĘĆENIA PRZY MAŁEJ SILE PRZYŁOŻENEJ DO RAMIENIA PRZEDŁUŻKI STĄD RADZĘ MYŚLEĆ ZERWANIE ŚRUBY OŚEMKI NAWET KLASY RZĘDU 8.8. TO ŻADEN PROBLEM NAWET 12 L;ETNIE DZIECKO Z SWA MIERNĄ SIŁĄ BEZ PROBLEMU TAKĄ ŚRUBE ZERWIE DLATEGO RADZE MYŚLEĆ I POSŁUGIWAC SIĘ OWĄ PRZEDŁUŻKĄ Z GŁOWĄ JEDYNIE TAM GDZIE RZECZYWIŚCIE POTRZEBNY JEST DUŻY MOMENT DOKRECENIA ŚRUBY LUB JEST PROBLEM Z JEJ ODKRĘCENIM.

G
Dziurka 2011-04-23 21:56

Re: Zestaw narzędzi - klucze nasadowe - co polecacie ??

Osobiście polecam zestaw narzędzi nasadowych, udarowych 1/2" i 25 Częściowy Zestaw Kluczy Nasadowych 1/2" JONNESWAY. Pracuje nimi w warsztacie od kilku lat i wymieniłem tylko 10 i 13 udarowe bo się wyrobiły i śrub nie łapały. Tak to duży + dla tej firmy. A tak poza tym paczcie na jakość kluczy, a nie na cenę. Nie zawsze cena=jakość. Gdy się weźmie taki do ręki to od razu widać i czuć że będzie długo służył :-).

G
Felix2l 2011-06-03 14:10

polecam IRIMO

92 elementy grzechotki 1\2 od 10 do 32 i 1\4 od 4 do 13 klucze oczkowo-płaskie i wiele potrzebnych elementów, a wszystko w trwałej walizce z metalowymi zapięciami za jakieś pięć stów.
Śmiało mogę powiedzieć, że komplet będzie służył całe życie w domowych warunkach.
Tą marką posługują się profesjonalne warsztaty, a obciążenia kluczy są maksymalne i świetnie dają sobie rade.
polecam 100%
Pozdrawiam Fx

1 ... 3 4 5 ... 7