Zakup CNC MCFV 1680 (TAJMAC - ZPS).

G
Artur 2006-12-05 00:00

Zakup CNC MCFV 1680 (TAJMAC - ZPS).

Zamierzam kupić nowe centrum obróbcze MCFV1680 z firmy Czeskiej TAJMAC - ZPS, a.s.
Prosze o opinie osób, które miały styczność z tą maszyną. Jak ta maszyna sprawuje się w produkcji? Jaka jest jej awaryjność? Jak działa serwis fabryczny?

G
Roman 2006-12-11 00:00

Re:Zakup CNC MCFV 1680 (TAJMAC - ZPS).

Kiedyś kupiłem jedną taką maszynę i do dziś żałuję tej decyzji. Miała być sztywna i niezawodna - no i była ale tylko przez pierwsze pół roku potem zaczeły się problemy, problemy, problemy! Nie kupię już nigdy maszyny z tej firmy!!! Nie dam się już nigdy nabrać na ich chwyty marketingowe.

G
Krzysiek_ 2006-12-19 00:00

Re:Zakup CNC MCFV 1680 (TAJMAC - ZPS).

No ja jak mój przedmówca nie mogę dobrze o tej maszynie powiedzieć, na prezentacji wszystko było ok, po uruchomieniu maszyny u mnie bajka prysła, maszyna niby pracuje ale tak jak u kolegi się psuje ( tylko że u mnie posuła się po 2 tygodniach ).
Według mnie to szmelc i odradzam zakup, a serwis to beczka śmiechu ludzie się słabo znają na własnym produkcie.
Więc twój wybór.
Pozdrawiam

G
ctf 2007-02-19 00:00

Re:Zakup CNC MCFV 1680 (TAJMAC - ZPS).

to dziwne bo ja mam bardzo dobre zdanie o TAJMAC a konkretnie o mcfv 2080 w firmie ktorej pracuje sa takie dwa i nie ma problemów.

1