yato opinie

Do ostatniej strony »
G
nikool 2010-12-14 22:24

Re: yato opinie

jestem mechanikiem wszystko nowe firmy jato sa to klucze do amatorow do zakladu poprostu kicha

G
KRIS 2010-12-15 00:39

Re: yato opinie

MOŻE NIE TYLE LICZY SIE MARKA ILE KONKRETNY MODEL (EGZEMPLARZ)
PRZYKŁAD : NARZĘDZI UŻYWAM YATO ALE 1 GRZECHOTKA ROZSYPAŁA SIE PO ROKU DRUGA MA PRAWIE TRZY I ZDARZYLO MI SIE WALIC W NIA MŁOTKIEM Z CZEGO STANLEY TEZ NIE WYTRZYMAŁ PRZYKRĘCANIA PRZEZ PRZEDŁUŻKI. WIERTARKE BOSCH ZAJEZDZILEM. DŁUGO MI SŁUŻYŁA 5-6 LAT CODZIENNEJ EKSPLOATACJI TRZY LATA TEMU KUPIŁEM SKILA ZA 220 ZŁ I ZŁEGO SŁOWA NA NIA NIE MOGE POWIEDZIEC. WKRETARKI HILTI NA FIRME I SKILL DLA SIEBIE KUPIONE W JEDNYM CZASIE TYLE SAMO UŻYWANE I SKILL DZIALA HILTI BYŁA ZWRACANA NA GWARANCJE. I WYDAJE MI SIE ZE RÓZNIE SIE TRAFI









0

G
boserwolf 2010-12-15 20:38

Re: yato opinie

Witam
Na Twoim miejscu zainteresowałbym się kluczami firmy STAHLSON, dostępne są tylko w Castoramie. Mam kilka kluczy tej marki (wyprodukowane w Indiach) - dosyć wytrzymałe, nieźle wykonane i najważniejsze - 25 lat gwarancji !!! Jeśli firma przez te lata nie upadnie to wymienią Ci w Castoramie na nowe:)

G
WOJTEK 2011-02-05 11:46

Re: yato opinie

POWIEM WAM LUDZIOM SZCZERZE ,ŻE WSZYSTKIE TEGO TYPU NARZEDZIA TO CHINY .PRACOWAŁEM W PODOBNEJ FIRMNIE NARZEDZIOWEJ PRZEZ PARE LAT I UWAŻAM CZY YATO CZY PROFIX TO WSZYSTKO TO SAMO TYLKO ZALEŻY CO CHIŃCZYK MA DO ZROBIENIA JAKI MATERIAŁ DOSTANIE . A W OGÓLE NIE MA TERAZ DOBRYCH NARZĘDZI FIRMY TAKIE IDĄ NA ILOŚĆ A NIE NA JAKOŚĆ ABY TANIEJ ZALEŻY DO 400 ZŁ TO BYM WYBRAŁ COVAL ALE TYLKO NASADKI.

G
wojtek 2011-03-01 21:14

Re: yato opinie

Mam zestaw kluczy nasadowych z grzechotką yato już ze 3 lata. Trwałość moim zdanie jest bardzo wysoka, jestem rolnikiem i wiecie jak to jest niekiedy się rurę zakłada i na siłę. O dziwo grzechotka jeszcze nigdy nie puściła! Na kluczach tez nie widać większego zużycia. Kupiłem już drugi podobny zestaw i nie chce innego bo czego więcej chciec.

G
Vino 2011-03-14 15:29

Re: yato opinie

każdy kupuje yato bo jest względnie tanie ale czy nikt nie zastanawiał się nad kluczami COVAL? mam na myśli oryginały a nie podróbkę skądś tam ;)

G
rafał 2011-03-25 17:15

Re: yato opinie

a kto teraz wie jak kupuje z alle... czy ze sklepu czy dany zestaw kluczy to podróba czy nie, ja zastanawiam się też nad yato http://allegro.pl/zestaw-kluczy-yato-216-el-3884-wysylka-gratis-i1513030526.html gdyż ich wy wyposażenie jest bote, natomiast honiton który też mnie interesuje nie ma bogato wyposażonego zestawu, ale poradźcie coś też temacie, cenowo są podobne

G
eryk7 2011-03-25 21:42

Re: yato opinie

witam, ostatnio kupiłem zestaw yato ale 109 elem. i powiem tak, jakość do ceny (200zł) jest naprawdę świetna, pytanie do czego będziesz używał kluczy, ja kupiłem do celów prywatnych, i myślę żę posłużą mi łaaadnych parę lat, i nie wiem czy mądre było by inwestowanie przeze mnie w bahco czy facom, ale wybór należy do ciebie. pozdrawiam

G
rafał 2011-03-26 08:58

Re: yato opinie

chcę kupic gdyż w jednej skrzynce maja prawię wszystkie rodzaje nasadek nie tak jak inni tylko sześciokątne i parę końcówek , będe używał w domu i napraw samochodu we własnym zakresie, nie wykluczone że bedą poddane napewno odkręcaniu zapieczonych śrub jak to bywa w starszych autach, chcę kupić raz a na długi czas aby służylo

G
rafał 2011-03-26 09:02

Re: yato opinie

oczywiście chodzi o kupno yato, gdyż w ich skrzynkach jest bardzo zróżnicowane wyposażenie, co jest bardzo przydatne od razu wszystkiego nie bede używał ale z czasem napewno bo nigdy nie wiesz jaki klucz Ci bedzie potrzebny a latanie po sklepach za kupnem jednego potrzebnego elementu strata czasu trochę,

G
eryk7 2011-03-26 17:12

Re: yato opinie

to śmiało kupuj yato, ten zestaw którym jesteś zainteresowany ok 220 częściowy jest w nim wszystko co bedzie Ci potrzebne. pozdrawiam

G
fox 2011-04-02 16:48

Re: yato opinie

Wszystkie marki (yato, stanley, coval, neo itp.) to typowa chińszczyzna i jeśli któs woli np. neo od yato to moim zdaniem po prostu bardziej podoba mu się disajn neo, bo jeśli chodzi o cechy użytkowo to klasa jest ta sama. Profesjonalne narzędzia ręczne to Gedore, Bahco, Unior i jeszcze kilka innych, które są produkowane w większości (bo i część także w Chinach) w Europie. Można sobie debatować w nieskończoność o wyższości jednych czy drugich, ale każdy musi przeliczyć na co go stać i do czego są używane dane narzędzia.

G
Maariusz 2011-04-02 19:03

Re: yato opinie

Zawsze słyszałem, że Neo Tools jest produkowane na Taiwanie. Unior jest bardzo dobry ale mało znany.

G
flanszowo 2011-04-06 21:48

Re: yato opinie

Powiem Wam tak handluje Neo powiem szczerze na Neo jest teraz 25 lat gwarancji i czy to jest produkowane w Chinach czy na Taiwanie czy też może w Wietnamie tego to ja nie wiem ale wiem jedno że jest 25 lat i jak narazie wszystko ale to wszystko wymieniają na nowe. Handluję tym od tej pory jak tylko wyszło i jak narazie nie zrezygnuje z tej firmy. Mam również serwis pilarek i kos spalinowch zakupiłem największy kpl. nasadek i jak narazie się nie zawiodłem więc polecam tą firmę i mam nadzieje że się nie zawiodę. Teraz się nie patrzy gdzie to jest produkowane tylko jak to jest zrobione no i oczywiście większość patrzy na cenę, Neo chyba jest w dobrej cenie bo mi się bardzo dobrze sprzedaje, handlowałem Honitonem i jednak wolę Neo bo nawet z reklamacją jest lepiej bo gwarantem jest Topex,

G
pablo 2011-04-22 10:20

Re: yato opinie

Witam wszystkich
Po przeczytaniu większości waszych opinii na temat narzędzi, gotów jestem stwierdzić, że nie ma na świecie dobrej marki bo jeden zaprzecza drugiemu...dzięki za tak obszerne informacje, ale chyba pójdę do zabawkowego...a tak na poważnie to za dużo konkretów sie nie dowiedziałem.

1 ... 2 3 4 ... 6

Producenci :