Wybór szlifierki i wiertarki akumulatorowej

G
Starkiler17 2020-07-10 09:15

Wybór szlifierki i wiertarki akumulatorowej

Witam Państwa. Potrzebuję porady jaka wiertarkę i szlifierkę akumulatorowa wybrać. Sprzęt pracować będzie może nie ciągle ale głównie przy remontach koparek i osprzętu nie wiem w jaka firmę się pakować chciałbym coś porządnego więc zdaje sb sprawę iż troszkę się wykosztuje ale co tam. Proszę o poradę. Patrzyłem na produkty firmy Bosh ale nie bardzo wiem na które się zdecydować.

G
Zeno 2020-08-03 12:40

Re: Wybór szlifierki i wiertarki akumulatorowej

Hej,

Generalnie do takich zastosowań idealnie się nadają wkrętarki Bosch z linii niebieskiej oraz DeWalt, ewentualnie Makita. To są koszta większe, ale pewność, że urządzenie "przeżyje" tyle co kilka najtańszych również.

G
girid 2020-08-19 23:07

Re: Wybór szlifierki i wiertarki akumulatorowej

ja mam obydwa te urządzenia od AEG, mam sprzety akumulatorowe i sprawdzają sie, są wydajne i trzymają bardzo długo baterię, jeśli potrzebujesz czego wytrzymałego i w dobrej cenie to zdecydowanie polecam

G
majsterek 2020-08-31 16:28

Re: Wybór szlifierki i wiertarki akumulatorowej

Cześć:) ja od kilku lat majsterkuje przy pomocy narzędzi Ryobi, mają dobre akumulatory, w dodatku jeden akumulator pasuje do wszystkich narzędzi, często mają promocje na narzedzia.pl, więc zerknij sobie!

B
Baks 2020-09-07 19:06

Re: Wybór szlifierki i wiertarki akumulatorowej

Hej :) Elektronarzędzi firmy DeWalt używam od lat i bardzo mogę je polecić. Makita również jest na poziomie, jednak DeWalt ma bardziej "kompaktowe" wkrętarki i jakoś lepiej mi leżą w dłoni. Kiedyś miałem okazje pracować również na Milwaukee, bardzo solidne i mają super wydajne akumulatory, jednak cena urządzeń od nich powala.

1