Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

G
Andriu 2012-09-08 11:07

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

Ludzie nie kupujcie tego śmiecia co w temacie, ja właśnie kupiłem :) Niby dwa akumulatory, ale co z tego jak ładuje je 10 godzin!!!. Na kartonie ładny piktogram że łąduje 3 godziny a w instrukcji informacja że po 3 godzinach wkrętarki można używać!!! Aładować na full trzeba 8 -10 godzin. Jak dla mnie to jawne oszustwo

G
Andriu 2012-09-08 11:07

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

Ludzie nie kupujcie tego śmiecia co w temacie, ja właśnie kupiłem :) Niby dwa akumulatory, ale co z tego jak ładuje je 10 godzin!!!. Na kartonie ładny piktogram że łąduje 3 godziny a w instrukcji informacja że po 3 godzinach wkrętarki można używać!!! Aładować na full trzeba 8 -10 godzin. Jak dla mnie to jawne oszustwo

G
3maja 2012-10-16 09:40

Black&Decker to syf

Firma Black and Decker to syf. Kupiłem kilka ich produktów i wszystko okazało się śmieciem. Diaks i wkrętarka się spaliły. Wkrętarka padła po kilku tygodniach użytkowania, ale gwarancji mi nie uznali, bo ją "przeciążyłem" skręcając szafki kuchenne. Najbardziej rozwalił mnie kątownik z linijką, który nie miał kąta prostego, a podziałka z linijki zmyła się, jak przypadkiem zachlapałem ją wodą. Chcecie się wkurzyć to kupcie sobie noname - przynajmniej taniej wyjdzie.

G
Janusz 2013-08-12 21:34

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

Kupuj najtańszą. Są już w cenie 70 zł. Do tych w cenie 150-200 zł akumulatory są w cenie wkrętarki. Nawet droższe. Po zużyciu akumulatorów ich wymiana jest nieopłacalna. W taniej wkrętarce po zużyciu akumulatora wyrzucasz ją i kupujesz następną. Ja mam ten problem. Nie kupię już droższej wkrętarki. Pozdrawiam

G
Janusz 2013-08-12 21:38

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

Aha kupiłem wkrętarkę Skila z zaslaniem na 230 V. CUDO.Baj.

G
Franc 2018-07-12 10:59

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

Jeśli chodzi o wkrętarkę 18V to sprawdź sobie AEG :) Kupiłem taką jakieś dwa miesiące temu i żałuję, że zwlekałem z zakupem. Fantastyczny sprzęt, który na pewno sprawdzi Ci się w pracy, a jak chcesz porządnego do domowego warsztatu, to tym bardziej będzie służyć.

G
Globi 2018-08-06 22:37

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

@Franc, zgadzam się z Tobą! AEG mają sprzęty pierwsza klasa. Mam firmę, która zajmuje się montażem mebli u klientów w domu. Wiadomo, każdy kupuje meble w paczkach, ale nie każdemu chce się to skręcać lub zwyczajnie nie potrafi. No i rok temu dostałem dofinansowanie na firmę. Nakupiłem sprzętu AEG i teraz muszę jeszcze dokupić, bo zatrudniam już dwóch pracowników. Taki mam ruch!

G
Stefan32 2019-01-21 20:30

Re: Wkrętarka Black&Decker EPC18CABK 18V - WARTO?

Ja co prawda nie mam swojej firmy, ale jak nam szef przywiózł na budowę akumulatorówki aeg to zastanawialiśmy się z chłopakami, czy nie będziemy co chwila wymieniać baterii. nic takiego się nie stało, bo akumulatory są mocne, a poza tym szef zadbał o multiłdowarkę i zapasy. a praca bez kabli jest o niebo lepsza!

1 2