Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Witam czy wiecie gdzie można dokupić akumulator do takiej wkrętarki
Ja też poszukuje dodatkowego akumulatora
myślę że nigdzie tak jak do tych z biedronki i innych bez firmowych
Poszukaj niemieckiej strony producenta, ktoś tu kiedyś podawał adres internetowy gdzie można było kupić wysyłkowo akumulatory. A potrzebujesz drugiego? Czy stary się zużył? Są firmy które regenerują akumulatory, wkładając w nie nowe ogniwa (niektórzy robią to na własną rękę) - nie korzystałem z takich usług, ale brzmi sensownie, chociaż przy cenie nowego urządzenia może być nieopłacalne.
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Dopiero co naprawiałem jakąś zabawke wkrętarke-chińszczyzne z tym logiem Parkside. Podobno nowa (faktycznie wyglądała na nieużywaną) ale leżała dłuższy czas. W środku akumulator LiIon 18650 1500mAh jakiejś dziwnej firmy w otulinie papierowej. Po podmianie aku na sprawny - silnik próbuje na moment wystartować. Niestety napięcie tak przysiada, że elektronika odcina zasilanie (traktuje jako przeciążenie) Wyjąłem silniczek i jałowo bierze 1,5...2A przy 4V Po wyłączeniu zabezp. złożyłem szajs i oddałem. Parkszajs
Jak naprawiasz to użyj akumulatorków li-ion wysoko-prądowych (np sanyo samsung lg panasonic a nie jakiś allegrowych) bo dlatego ci siada
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.