Wiertarko-wkrętarka do domu

A
Adamkk 2018-07-14 15:52

Wiertarko-wkrętarka do domu

Co powiecie na temat wiertarko-wkretarek Einhella np.TE-CD 12 X-Li czy TE-CD 12 Li lub TC-CD 12 Li nie bardzo wiem czym się różnią poszczególne modele chyba ilością baterii.
Czy lepiej Bosch GSR 120 LI?
A może Makita DF330DWE?
Narzędzie ma służyć sporadycznie w domu głównie jako wkrętarka. Nie chce kupować byle czego ale też nie szukam czegoś mega mocnego dlatego że posiadam dużą młoto-wiertarke do wiercenia w betonie.
Bosch i Makita są bardzo uważane ale Einhell jest chyba też nie najgorszy i napewno tańszy od np. Makity.
Co polecacie?

G
Smolkio 2018-07-17 16:04

Re: Wiertarko-wkrętarka do domu

Do domu to polecam Ci jeszcze inną markę, ryobi. A jeśli chodzi o konkretną wiertarko-wkręterkę, to myślę, że będziesz zadowolony z modelu RCD18-LL99S. Używam jej od roku i nie widzę słabych punktów!

G
lidi 2018-08-08 20:19

Re: Wiertarko-wkrętarka do domu

zgadzm się z przedmówca sprzęt moim zdaniem mają bardzo dobry ja mam do ogrodu sporo rzeczy. Teraz przez myrybi mozna testować ich produkty, cały wlasnie system oneplus jak to działa, co jets dobrym ułatwieniem bo nie kupujemy nic w ciemno i z polecenia tylko sami możemy sprawdzić z czym to się je :D

G
adam 2018-08-09 14:07

Re: Wiertarko-wkrętarka do domu

a właśnie chce sę przekonać czy na serio są dobrej jakości, dobrze ze teraz mozna testowaać te prdukty, myślę, że o wiele lepsze jest takie rozwiązanie.

G
rufi 2018-08-21 14:13

Re: Wiertarko-wkrętarka do domu

można testować produkty ryobi? gdzie to można sprawdzić? na jakiej zasadzie to wszystko działa? No faktycznie opcja jets super, mmyślę, że dzięki temu więcej osób się przekona na przykład.

G
Filip 2018-09-12 12:14

Re: Wiertarko-wkrętarka do domu

Można! Ja miałem wkrętarkę do testów. To się nazywa Myryobi. Fajna sprawa, bo przed zakupem można sobie popatrzeć, jak to działa. Tylko potem piszesz taką swoją recenzję z testów.

G
tery 2018-09-20 21:29

Re: Wiertarko-wkrętarka do domu

nawet nie widziałam ze ryobi ma opcję testowania swoich sprzetów, bawię się w majsterkowaie i troche od nich sprzetu mam, warto sobie tą serią one+ sprawdzić, potem łatwo skompletować więcej urządzeń i nie trzeba dokupować dodatkowych akumulatorów

1