Wiertarko - wkretarka do 300 zl

G
JK. 2010-12-17 17:45

Re: Wiertarko - wkretarka do 300 zl

Bzdurą jest że identycznie te same model są w marketach grosze, może żartowałes, ale widać sa tacy co w to uwierzą, bo najłatwiej zgonić na duzy sklep;) Ale częsciowo masz rację, że czasem w marketach są gorsze narzędzia znanych marek, bo sa specjalnie produkowane dla danej sieci. ..Ale najczęsciej nie ma aż takich róznic w jakości, które mozna by odczuć.

G
Slawek1 2010-12-17 18:49

Re: Wiertarko - wkretarka do 300 zl

Trudno mi uwierzyć aby w dobie tak wielkiej konkurencji ktoś mógł wpaść na pomysł pchania tandetnych części do obudowy z logo firmy. Owszem producenci sprzedają te same narzędzia dla różnych firm ale różnią się znacznie zewnętrznie np kolorem obudowy albo przynajmniej etykietą z oznaczeniem co to jest i czyje.
Tak robi np . Alpina ( żółte , zielone i nazwa firmy rożna). Jakość ? jeżeli wypuszcza na rynek badziewie to konkurencja zaraz to wychwyci, Kupujący tez raz da się naciągnąć jeden raz . jeżeli więc bosch produkuje dla obi to na pewno nie dadzą coś nazwijmy to z wadami!!!!
Stawianie więc tezy ,ze w markecie sprzedaje się narzędzia Firmowe drugiego gatunku to paranoja. W markecie sprzedadzą 100 narzędzi w ciągu dnia , a w małym sklepie tyleż w ciągu roku więc gdzie im się lepiej opłaca sprzedawać?
Slawek

G
re 2013-08-06 13:25

Re: Wiertarko - wkretarka do 300 zl

Optymalnie jeśli będzie to Wiertarko-wkrętarka litowo – jonowa WAK-Li 10 DB. W tym momencie nie jestem w stanie zaproponować nic lepszego - jest tania, ale przede wszystkim nie zawodzi. Przechodziłem przez kilka miesięcy remontu, wiem jak lipny sprzęt mają znani producenci.

G
maniura88 2014-11-08 05:50

Re: Wiertarko - wkretarka do 300 zl

Gdybys pracowal w takim markecie,to bys wiedzial dlaczego nie kupowac tam zadnego sprzetu... to jest najwiekszy szajs jaki tylko moze byc. Nawet markowe produkty typu Makita, Bosch maja wsadzane gorsze elementy.

G
Pietia 2014-11-08 08:48

Re: Re: Wiertarko - wkretarka do 300 zl

Bosch maja wsadzane gorsze elementy.

Gorsze, czyli jakie, czym sie różnią ?... Jakieś konkrety ?
Jak tak piszesz, to rozumiem że rozbierałeś i porównywałeś ???...
A może jakiś przykład tego samego modelu narzędzia, produkowanego w kilku miejscach w tym samym czasie ?...

1 2