WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Do ostatniej strony »
G
LAIK 2005-09-28 00:00

WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Planuję zakup wiertarki oraz wkrętarki Bosch. Czy to dobry wybór?. Nie są
one najtańsze, wiec pytam. Które modele są godne uwagi?
Dziekuję za informacje

G
Rafał 2005-09-28 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Witam.Bosch to dobre elektronarzedzia ale polecał bym MAKITE.Jakosc bradzo dobra i atrakcyjne ceny.

G
Mickey 2005-09-28 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Zależy które. Jak poczytasz forum to zobaczysz, ze zielony Bosch już nie cieszy sie taką marką jak kiedyś. Niebieski jest bardzo dobry, ale drogi. Poza tym za te same pieniądze można czasami znależć coś dużo mocniejszego, lub nowocześniejszego. Niestety - w przypadku Boscha płacisz również za markę.

G
chris70 2005-09-28 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Witam.
Do tej Makity dodałbym jeszcze DeWalt, wiertarki mają dobre, a wkrętarki... praca nimi to przyjemność + znakomite osiągi i walory użytkowe. Cena do tysiąca PLN (oprócz XRP3)

G
xud11 2005-10-01 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

BOSCH niebieski jest nie do zdarcia. Pracuję taką od czterech lat (codziennie po kilkadziesiąt otworów w betonie od fi6 do fi25) i nic się z tą wiertarką nie dzieje.Nigdy nie była w serwisie

G
... 2005-11-07 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

BOSCH niebieski jest nie do zdarcia. Pracuję taką od czterech lat (codziennie po kilkadziesiąt otworów w betonie od fi6 do fi25) i nic się z tą wiertarką nie dzieje.Nigdy nie była w serwisie
to masz stary totalnego fuksa bo Bosch ostatnio jest dość awaryjny.

G
Arko 2005-11-08 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Proponuję ci niebieskiego boscha typ GBH 2-24 lub jego następca GBH 2-22 jest to świetny i wytrzymały sprzęt profesjonalny,posiada udar pneumatyczny co sprawia że wchodzi w beton jak w masło.Aktualnie dają gwarancje 2lata.100%zadowolenia.Wkrętarki też są ok a wybór szeroki.
Jeśli będziesz je dobrze używał to posłużą ci długi czas a naprawy w przyszłości będą ci sie opłacać.!!!Zaufaj serwisantowi elektronarzędzi!!! masz więcej pytań pisz:gendzioras@interia.pl

G
arko 2005-11-09 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Proponuję ci niebieskiego boscha typ GBH 2-24 lub jego następca GBH 2-22 jest to świetny i wytrzymały sprzęt profesjonalny,posiada udar pneumatyczny co sprawia że wchodzi w beton jak w masło.Aktualnie dają gwarancje 2lata.100%zadowolenia.Wkrętarki też są ok a wybór szeroki.
Jeśli będziesz je dobrze używał to posłużą ci długi czas a naprawy w przyszłości będą ci sie opłacać.!!!Zaufaj serwisantowi elektronarzędzi!!! masz więcej pytań pisz:gendzioras@interia.pl
UPS pomyłka,następca GBH 2-24 TO GBH 2-26 a nie jak napisełem GBH 2-22 za pomomyłkę przepraszam.

G
... 2005-11-10 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Proponuję ci niebieskiego boscha typ GBH 2-24 lub jego następca GBH 2-22 jest to świetny i wytrzymały sprzęt profesjonalny,posiada udar pneumatyczny co sprawia że wchodzi w beton jak w masło.Aktualnie dają gwarancje 2lata.100%zadowolenia.Wkrętarki też są ok a wybór szeroki.
Jeśli będziesz je dobrze używał to posłużą ci długi czas a naprawy w przyszłości będą ci sie opłacać.!!!Zaufaj serwisantowi elektronarzędzi!!! masz więcej pytań pisz:gendzioras@interia.pl
UPS pomyłka,następca GBH 2-24 TO GBH 2-26 a nie jak napisełem GBH 2-22 za pomomyłkę przepraszam.

zapomniałeś :):) a ja nadal twierdze ze Bosch już podupada.
Wchodza na rynek nowe dobre inne marki elektronarzedzi ...
Ot na przyklad KRESS !!!!
Pozdrawiam all

G
Arko 2005-11-10 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Proponuję ci niebieskiego boscha typ GBH 2-24 lub jego następca GBH 2-22 jest to świetny i wytrzymały sprzęt profesjonalny,posiada udar pneumatyczny co sprawia że wchodzi w beton jak w masło.Aktualnie dają gwarancje 2lata.100%zadowolenia.Wkrętarki też są ok a wybór szeroki.
Jeśli będziesz je dobrze używał to posłużą ci długi czas a naprawy w przyszłości będą ci sie opłacać.!!!Zaufaj serwisantowi elektronarzędzi!!! masz więcej pytań pisz:gendzioras@interia.pl
UPS pomyłka,następca GBH 2-24 TO GBH 2-26 a nie jak napisełem GBH 2-22 za pomomyłkę przepraszam.

zapomniałeś :):) a ja nadal twierdze ze Bosch już podupada.
Wchodza na rynek nowe dobre inne marki elektronarzedzi ...
Ot na przyklad KRESS !!!!
Pozdrawiam all
KRESS wchodzi na rynek ? to dziwne bo już dawno się spotkałem z tą marką,a z częściami jest tragicznie nic nie idzie dostać.A tak na marginesie to co zapomniałem?

G
Damian 2006-07-27 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

BOSCH niebieski jest nie do zdarcia. Pracuję taką od czterech lat (codziennie po kilkadziesiąt otworów w betonie od fi6 do fi25) i nic się z tą wiertarką nie dzieje.Nigdy nie była w serwisie
to masz stary totalnego fuksa bo Bosch ostatnio jest dość awaryjny.
przyłączam się do tej opinii, kupiłem dzisiaj wiertarkę boscha i dwa obroty tylko wytrzymała, nawet wiertła nie zdążyłem założyć :-]

G
Damork 2006-07-27 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Witam.
Do tej Makity dodałbym jeszcze DeWalt, wiertarki mają dobre, a wkrętarki... praca nimi to przyjemność + znakomite osiągi i walory użytkowe.
Rzecz gustu - najlepiej przymierzyć do ręki. Do niedawna używałem niebieskiego Boscha, teraz musiałem zmienić wkrętarkę. W pracy mamy głównie DeWalty i strasznie mi nie pasują. Z tego też względu zdecydowałem się na Makitę 6319DWDE i pomimo jej "paliwożerności" jestem zachwycony :)

G
Damork 2006-07-27 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Planuję zakup wiertarki oraz wkrętarki Bosch. Czy to dobry wybór?.
Jeszcze jedno - jeśli potrzebna jest Ci wiertarka i wkrętarka, narzędzie alumulatorowe wystarczy w zupełności. Jeśli masz zamiar wiercić w murze niezbyt twardym (cegła, gazobeton), wkrętarka w połączeniu z wiertłami do bezudarowgo wiercenia również wyrabia spokojnie. Jeśli masz zamiar wiercić w betonie, nie pchaj się w wiertarki udarowe - jakiś prosty młot z elektropneumatycznym udarem sprawi że praca będzie czysta przyjemnością :)
Sam już od paru lat zwykłej wiertarki używam wyłącznie w połączeniu ze statywem, jako stacjonarnej. Potrzeba wywiercenia około 20 otworów w suficie z jakiegoś potwornie twardego cholerstwa skutecznie wyleczyła mnie z pomysłów stosowania jej jako narzędzia do wiercenia w murze ;)

G
premko 2006-08-10 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

pracuje w firemce budowlanej i mam jakąs tam stycznosc z elektronarzedziami
z wlasnego doswiadczenia;
popieram teze iż niebieski bosch to dobry sprzęt,pracuje juz 5 lat malą wiertarką zdaje sie gb 13 model,to jest sprzet nie do zdarcia,niech posluzy przyklad ,wiercilem nią otwory w plytkach ceramicznech otwornicą diamentową(duze obroty ,dosc duze obciązenie sprzetu),i nic po kilkunastu otworach wiertara sie zgrzala,ale olalem to,po pewnym czasie poszedl dymek ze srodka i zaczelo kopcic,nie moglem tego ugasic,wiec wylączylem sprzet i...wsadzilem wiertare do wiadra z wodą:),juz spisując ją na straty
za a pare dni rozkręcilem ją wysuszylem i ona chula dalej bez problemów,aha to bylo 1,5 roku temu ok .sam jestem zdziwiony ale to sa moje spostrzezenia

G
sebokuc 2007-08-24 00:00

Re:WIERTARKI UDAROWE BOSCH-CZY TO DOBRY SPRZĘT

Witam.
Co Panowie myślicie o tym sprzęcie:
młot udarowo-obrotowy o mocy 900W
model 1765 firmy SKIL ???
Szczerze:)

1 2

Producenci :

Kategorie :