Wiertarki stolowe / kolumnowe

G
Artist 2005-11-04 00:00

Wiertarki stolowe / kolumnowe

Czesc, temat chyba zadko poruszany, mianowicie male 350/500W wiertarki stolowe.
Wybor na naszym rynku nie jest powalajacy: od Dedry za 177, przez Einhella za 280 po Ferm za 370 zl. Szukalem\czytalem\pytalem w sklepach i w sumie nic sie nie dowiedzialem. Chyba bede sie sklanial w strone Einhella - 2 lata gwarancji, znosne luzy jak na ta cene i cichutko chodzi.
Macie jakies doswiadczenia z tego typu urzadzaniami / firmami ?

G
Conrado 2005-11-04 00:00

Re:Wiertarki stolowe / kolumnowe

Co do tego typu maszyn to nie mam za duzego doswiadczenia ale zamiast einhella wybralbym juz Prome.
Zalezy do jakiej pracy potrzebujesz.

G
FELIX 2005-12-03 00:00

Re:Wiertarki stolowe / kolumnowe


Ja tez sklanialbym sie do PROMY. Przstrzegam przed zakupem wiertarek stolowych bardzo kiepskiej firemki BLAUCRAFT. W montazu skomplikowane, trzeba poglowkowac przy skladaniu takiej sztu, konstrujkcja przestarzala - np. nie ma wylacznika bezpieczenstwa, klawisze male, bardzo nieczxytelne, plastyk ochraniajacy klawisze(zapewniajace niby hermetycznosc) twardy, po paru tygodniach pekl, duuuze luzy przy pracy. Slowem bardzo nieudany zakup, ale wpadlem i jestem skazany na miernote BLAUCRAFT - szajs kompletny.
Przestrzegam przed zakupem tego szmelcu....

G
DOM 2005-12-08 00:00

Re:Wiertarki stolowe / kolumnowe

To na co kupiles brak blaucraft, ciekawe dlaczego takie gowna sa jeszcze sprzedawane w polsce. Bez wyraznego oznakowanego i latwo dostepnego wylacznika bezpieczenstwa nie powinien bubel nie powinien byc w ogole sprzedawany w polsce. Jest to przerstarzala konstrukcja z konca latpiec dziesiatych.Dzisiaj taka wiertarka stolowa powinna lezac na skladnicy zlomu.
PZDR....

1

Kategorie :