Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia
Sprawdź
Gość: Zibi
2006-03-03 00:00

Wiertarka SDS BOSCH 2-24 DSR

Witam. Proszę o pomoc w kwestii kupna wiertarki SDS BOSCH 2-24 DSR na allegro. Zdaje sobię sprawę że za takie pieniądze (200 - 270 zł)to jest napewno podróba. W związku z tym moje pytanie. Lepiej kupić tego podrobionego Boscha, czy jakąś dużą i ciężką Toye, Agoyame czy cooś w tym stylu. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii. Dziękuje za pomoc.
Gość: Serwis
2006-03-04 00:00

Re:Wiertarka SDS BOSCH 2-24 DSR

Z tego co wymieniłeś to najlepiej nic nie KUPUJ!!!!! ani podróbe boscha ani żadnej toya ponieważ jest to tak tandetnie zrobione że szkoda gadać.Za tą kwote co wymieniłeś powinieneś się zainteesowć SKILEM. Napewno pochodzi to dłużej niż jakaś chinina a jak się zepsuje to zawsze masz gwarancje a w późniejszym czasie bezproblemu j naprawisz taki sprzęt. Zaznaczam że SKIL to jest sprzęt amatorski.
Gość: misiollo
2006-03-09 00:00

Witaj
Również przestrzegam Cię przed zakupem marketowych sprzętów, ustrzeżesz się wtedy przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
Jeśli najczęściej używanymi przez Ciebie średnicami wierteł będzie zakres 6-14 mm dołóż lepiej trochę grosza i kup Kressa PH 500.
To w tej chwili najlepszy wybór jeśli chodzi o tańszy
sprzęt profi.
Pozdrawiam
Marcin
Gość: Paweł
2006-03-20 00:00

Nie zgodził bym sie z moimi przedmówcami na temat dsr-a na allegro wiem ze to podroba ale używam go dość ostro juz od dłużeszgo czasu inic mi sie nie dzieje z nim wiec moge z czystym sumieniem polecic za te pieniadze naprawde warto jezeli ktos szuka narzedzia z udarem pneumatycznym
Gość: Serwis
2006-03-20 00:00

No to jesteś w czepku urodzony skoro ta CHININA jeszcze ci działa,ale to się zdarza 1 na 1000 żeby trafić w miarę dobrze poskładane urządzenie.Tak czy siak lepiej nie kupować tego G_ W _ A !!!!!!!!!
Gość: paweł
2006-03-23 00:00

KUP BOSCHA TYLKI NIE NA ALLEGRO. DLACZEGO ??? BO TO ALLEGRO TO JAK STADION W W-WIE. KUPISZ I NIE WIESZ CO DALEJ !!!!!!!!!
Strona 1 z 1