wiertarka Bosch PSB 1000

G
Tomek 2006-02-11 00:00

wiertarka Bosch PSB 1000

Jestem zainteresowany kupnem tej wiertarki,ale cena jest za wysoka w Castoramie jest po 416 zł

G
Jarek 2006-02-14 00:00

Re:wiertarka Bosch PSB 1000

Ja mam Bosch PSB 1000 RPE i jestem z niej zadowolony ale mało jej używam, poza tym wiertarka jest przeznaczona dla majsterkowiczów (kolor zielony) i jeżeli chcesz ja używac w domu a nie w firmie (aczkolwiek mam znajomego który używa jej w firmie od dwóch lat i nic się z nią nie dzieję złego i jest zadowlony) to opłaca się wydać te pieniadzę, poza tym wiertarka ma opcję wkrętarki która jest dobra i mocna w przeciwieństwie do tych akumlatorowych badziejstw słabych a dodatkowo non stop trzeba to ładować, co w połaczeniu z tym że jest lekka powoduje że pracuje się nią bardzo dobrze. Polecam, do domu jest idealna, mocna, dobra wiertarka i wkrętarka. Nie wiem jak się by sprawowała przy mieszaniu zaprawy, ale może tego nie wytrzymać zresztą niewiele wiertarek dla majsterkowiczów to wytrzymuję, w każdym razie jeżeli chodzi o moc to powinna sobie bez problemu poradzić, gorzej z częściami mechanicznymi.

G
Andrzej 2010-02-09 16:02

Re:wiertarka Bosch PSB 1000

Wiertarka ta ma dobry udar przy małej wadze i bardzo fajnie działający samo-zacisk na wiertła. Znajomy powiedział mi że jak będę dbał o ten uchwyt samozaciskowy (wiercenie w suficie z osłoną gumową imaka)co by się nie sypało do uchwytu to będzie służyć latami. Kiedyś miałem 500W wiertarkę no-name i rozpadła się na wierceniu w metalu, ale służyła kilka lat do majsterkowania. Ten PSB1000 jest wreszcie mocna,imak nie bije,precyzyjnie i powoli nawierca się i gwintuję na funkcji wkrętarki-duża zaleta bo wiertarka dysponuje wtedy dużą mocą,ma dobrze działające elektroniczne sprzęgło jak się wiertło zablokuje wiertarka nie wybije nam zębów...pod warunkiem że ustawimy odpowiednio pokrętło regulacji. Mam ją już dwa lata i uważam że jest to udany zakup. Jako wiertarka domowego użytku - jest wręcz doskonała !

G
kwa 2010-02-09 19:58

Re:wiertarka Bosch PSB 1000

cena za wysoka 416zł? to jedna z najtańszych, noramlnie chodzi po 450-ponad 500zł
a jeśli o mnie chodzi to jak zawsze wolałbym mieć narzędzie profesjonalne niewiele droższe od tego psp1000
boscha GSB 19-2re 850w w zupełności wystarczające, do tego ma przeszło dwa razy większy moment obrotowy, a wybór zostawiam oczywiście tobie
nie jestem żadnym sprzedawcą, ani budowlańcem, zastosowanie wyłącznie domowe/hobbystyczne

1