Wiertarka Black&Decker KD574CRE / informatyk prosi o pomoc :)

G
Pink 2006-07-11 00:00

Wiertarka Black&Decker KD574CRE / informatyk prosi o pomoc :)

Witam wszystkich,
z moja wiertarką obcuje tak często jak często moja żona wymysli jakąś półeczkę na pierdoły - a więc kilka razy do roku na 2 dziurki. Teraz okazało się że muszę zmienić głowicę (ten element w ktory wkręca się wiertło). Mam głowicę, mam chęci i zapał do wymiany ...ale nie wiem jak to zrobić. Myślałem, że jakimś kluczem chwycę to coś na co wkręcona jest głowica - ale to coś jest całe okrągłe...
Pomoże mi ktoś - żona mi grozi, że obiadu nie będzie
Pozdrawiam
PINK

G
Darkart 2006-07-12 00:00

Re:Wiertarka Black&Decker KD574CRE / informatyk prosi o pomoc :)

He he tak to jest z firma b@d , przy tej wiertarce bedzie troche zabawy z wymiana uchwytu .Niech pan sprawdzi czy w srodku uchwytu (maxymalnie go rozkracajac) nie ma srubki jesli jest trzeba ja wykrecic ;) ma ona jednak lewy gwint . Jesli niema wkladamy imbus (solidny jakis )skrecamy szczeki , bierzemy motek i udzerzamy w imbus tak by odkrecil sie uchwyt ,czasami tak sie udaje jesli sie nie uda pozostaje rozkrecenie wiertarki wyjecie calego wrzeciona z uchwtem .Wrzeciono takie mocujemy np. w imadle i odkrecamy uchwyt za pomoca np. klucza francuskiego . A jak nie to niech Pan idzie do jakiegos serwisu . A w B@D najczesciej sa uchwyty 3,8 " . Mam nadzieje ze nie zdradzilem zaduzo tajemnic pracy serwisow ;].

G
Zibi57 2011-08-12 18:11

Re: Wiertarka Black&Decker KD574CRE / informatyk prosi o pomoc :)

Dzięki za podpowiedź jak zdemontować główkę,miałem zgryz ale imbus się
sprawdził idealnie,dzięki.

1

Producenci :

Kategorie :