uszkodzony reg.obrotów

G
stanisław 2005-10-17 00:00

uszkodzony reg.obrotów

Mam uszkodzony regulator obrotow we wiertarce.To narzędzie amatorskie z zielonej serii z udarem.Wiertarkę da się włączać ale są tylko wysokie obroty.Czy taki regulator można jakoś samemu naprawić?

G
chris70 2005-10-17 00:00

Re:uszkodzony reg.obrotów

Witam.
Z tego co mi wiadomo to ten podzespół raczej jest nienaprawialny i należy go wymienić. Oczywiście mówimy tutaj o regulatorze obrotów umieszczonym we włączniku, jak z resztą w większości wiertarek.Pozdrawiam.

G
Romeo 2005-10-26 00:00

Re:uszkodzony reg.obrotów

Witam!
Powodem nie działania regulatora jest przewaznie zanieczyszczenie płytki elektronicznej prosze o podanie typu urzadzenia pozdrawiam

G
jarlatan 2005-11-02 00:00

Re:uszkodzony reg.obrotów

może być uszkodzony triak,ale nie koniecznie.To jest do zrobienia,ale nie wiem czy się znasz na elektronice?

G
Darkart 2006-07-11 00:00

Re:uszkodzony reg.obrotów

No bez podania modelu , to panu nie pomoge .

G
romeo 2006-07-27 00:00

Re:uszkodzony reg.obrotów

Mam uszkodzony regulator obrotow we wiertarce.To narzędzie amatorskie z zielonej serii z udarem.Wiertarkę da się włączać ale są tylko wysokie obroty.Czy taki regulator można jakoś samemu naprawić?
Za doslownie 3 zlocisze jest do kupienia regulator obrotow w serwisie BLAUCRAFT, warszawa, ul. stalowa 67. Mozna dopasowac do twojego sprzetu. Nawet gdy powlaczeniu znowu powtorzy sie usterka, to pamietaj - zaplaciles zaledwie trzy zlocisze !

1