Tarcze BlauCrafta są ok!!

Do ostatniej strony »
G
Tommy 2006-01-07 00:00

Tarcze BlauCrafta są ok!!

Bzdury - współpacuje z tą firmą już od dłuższego czasu - wystarczy sobie przekalkulować i nie przepłacać za tarcze do cięcia metalu betonu które kosztują 2 albo 3 razy więcej innych firm a jakościowo niczym sięnie rużnią - Tak na zdrowy rozsądek - co do narzędzi to są niższej klasy ale co się spodziewać za taką cene - firma BOSCH też zamawia w chinach podzespoły do sowich narzędzi .

G
kawa 2006-01-07 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!


pogratulowac indywidaulnego wyboru, taka EXTRA REKLAMA swiadczy ze masz te tarcze GRATIS! Znam lepsze i tansze tarcze, np. słowackie.
Udanego rzniecia???

G
Ślusarz 2006-03-18 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Ja używam tych tarcz od dawna powiem jedno kto by co nie mówił dla mnie są bardzo dobre wiem co mówię jestem ślusarzem. Za tę cenę nie znalazłem nic lepszego.

G
baran 2006-03-30 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Ja używam tych tarcz od dawna powiem jedno kto by co nie mówił dla mnie są bardzo dobre wiem co mówię jestem ślusarzem. Za tę cenę nie znalazłem nic lepszego.
TARCZE TECO OSZUSTA blaucraft sa tak samo warte jak jak ta niby niemiecka firemka, nabierająca bezczelnie polaczkow...
KTO POPIERA TEN REALNY POGLAD - PROSZE O WPIS ++++++++++

G
TUR 2006-04-27 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Ja używam tych tarcz od dawna powiem jedno kto by co nie mówił dla mnie są bardzo dobre wiem co mówię jestem ślusarzem. Za tę cenę nie znalazłem nic lepszego.
TARCZE TECO OSZUSTA blaucraft sa tak samo warte jak jak ta niby niemiecka firemka, nabierająca bezczelnie polaczkow...
KTO POPIERA TEN REALNY POGLAD - PROSZE O WPIS ++++++++++

zgadzam sie calkopwicie!!!!!!!!!!! to jest prawdziwy szajs i kit wciskany ludziom po haslem niemieckiem spojrzxcie na striniczke tego blowkrofta, TO JEST NAPRZWDE CHINSKIE I PRAWDE MOWIAC
nic nie warte

G
lotek 2006-06-20 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

ciekawe dlaczego to gowno chinskie (niemieckie dla naiwnych) jest keszcze w POLSCE sprzedawane i reklamowane bezkarnie !!!!!!!!
Przecież to szajs i bebel, fachoecy diskonale wiedza co jest grane
TYLKO NAIWNI ŁADUJĄ KASĘ W GÓWNO,
A GŁUPCY KUPUJĄ BLAUCRAFT >>>>>>>
Ja używam tych tarcz od dawna powiem jedno kto by co nie mówił dla mnie są bardzo dobre wiem co mówię jestem ślusarzem. Za tę cenę nie znalazłem nic lepszego.
TARCZE TECO OSZUSTA blaucraft sa tak samo warte jak jak ta niby niemiecka firemka, nabierająca bezczelnie polaczkow...
KTO POPIERA TEN REALNY POGLAD - PROSZE O WPIS ++++++++++

zgadzam sie calkopwicie!!!!!!!!!!! to jest prawdziwy szajs i kit wciskany ludziom po haslem niemieckiem spojrzxcie na striniczke tego blowkrofta, TO JEST NAPRZWDE CHINSKIE I PRAWDE MOWIAC
nic nie warte

G
BODZIO 2006-06-22 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Bzdury - współpacuje z tą firmą już od dłuższego czasu - wystarczy sobie przekalkulować i nie przepłacać za tarcze do cięcia metalu betonu które kosztują 2 albo 3 razy więcej innych firm a jakościowo niczym sięnie rużnią - Tak na zdrowy rozsądek - co do narzędzi to są niższej klasy ale co się spodziewać za taką cene - firma BOSCH też zamawia w chinach podzespoły do sowich narzędzi .
PISAL TO NIESTETY "CIEZKI IDIOTA", bo inaczej nie mozna nazwac tego : "specjaliste" - nalezy domniemywac, ze moze kiedys dotrze do niego piechota, ze byl idiota
PA

G
pikus 2006-06-27 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Bzdury - współpacuje z tą firmą już od dłuższego czasu - wystarczy sobie przekalkulować i nie przepłacać za tarcze do cięcia metalu betonu które kosztują 2 albo 3 razy więcej innych firm a jakościowo niczym sięnie rużnią - Tak na zdrowy rozsądek - co do narzędzi to są niższej klasy ale co się spodziewać za taką cene - firma BOSCH też zamawia w chinach podzespoły do sowich narzędzi .
Gosciu,
ty na jakiej zasadzie niby "wspolpracujesz", jak to zgrabnie okreslasz.... Dostajesz paczke tarczy raz na jakis czas, abys mial klapki na oczach i niby nie wiedzial co za szajs jest w tej polsce sprzedawany przez skandalistow i oszustow gospodarczych BIAŁORUSINÓW. To co chodxzii nja bialorusi, ze niby germany - ich rajcuje i podnieca bo na oczy czasami nie widzieli niemca, wiec namiastke niemieckosci w postaci chinskiego blaucrafta chaca miec..
KTO ZACHWALA MARKE BLAUCRAFT ????
ZYCZE UDANEJ PRACY TYM SZAJSEM, KTÓRY NIE NADAJE SIĘ NAWET DLA MAJSTERKOWICZOW - BO PASUJE JEDYUNIE NAWYUSTAWKE DO SKLEPOW - KOLOR - BUTELKOWY, prawie jak bosch, a jest to BUBEL

G
minus 2006-07-13 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Bzdury - współpacuje z tą firmą już od dłuższego czasu - wystarczy sobie przekalkulować i nie przepłacać za tarcze do cięcia metalu betonu które kosztują 2 albo 3 razy więcej innych firm a jakościowo niczym sięnie rużnią - Tak na zdrowy rozsądek - co do narzędzi to są niższej klasy ale co się spodziewać za taką cene - firma BOSCH też zamawia w chinach podzespoły do sowich narzędzi .
FACET,
ten BLAUCRAFT to rzaden koncern jest. To p[arada oszustów i naciągaczy naiwnych POLACZKÓW przez cwaną bandę chińko-białoruską. To nie jest dbanie o markę i jakość, w tym bisnesie chodzi o to by taniop, jeszcze taniej kupić, oznakować blaucraft i szajs biednym ludziskom wciskać..
Nw wystawie w styczniu w P-niu można było naocznie stwierdzić jaka to jest nędzna firemka........................................................a naiwni z małych miasteczek i wioseczek uwierzą i tak w bajki o BLAUCRAFT, koncernie i gigancie
B LAUCRAFT - MARKA OSZUSTÓW i ZŁODZIEI.....

G
tele 2006-07-27 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Ja używam tych tarcz od dawna powiem jedno kto by co nie mówił dla mnie są bardzo dobre wiem co mówię jestem ślusarzem. Za tę cenę nie znalazłem nic lepszego.
naprawde mozna trafic inne tarcze, moze troche drozsze, ale o kilka klas lepsze od tego niby niemieckiego blaucrafta. Sam widzialem na stadionie ten sprzet, zachwalany przez bialorusinow, ktorzy niby przemycili super exportowy towar niemiecki z bialorusi. Oczywiscie ceny super niskie, zwlaszcza jak kupisz sprzet za pare paczek, wtedy upust jest oszalamiajacy. Ale ten caly towar pod nazwa blaucraft, to czwarta chinska liga pod wzgledem jakosci.
Naprawde TOPEX, czy tez TOYA, jest lepszy bo kosztuje o wiele mizernej od bublowatego blaucarafta.
Wyrzuccie wreszcie ten chlam - blaucraft z polski, a tych co sprzedawali buble, pod haslem "made in germany" do pierdla !

G
mal 2006-08-10 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Bzdury - współpacuje z tą firmą już od dłuższego czasu - wystarczy sobie przekalkulować i nie przepłacać za tarcze do cięcia metalu betonu które kosztują 2 albo 3 razy więcej innych firm a jakościowo niczym sięnie rużnią - Tak na zdrowy rozsądek - co do narzędzi to są niższej klasy ale co się spodziewać za taką cene - firma BOSCH też zamawia w chinach podzespoły do sowich narzędzi .
rozimie sie "wspolprzcowniku", ze wynagrodzenia za "wspolprace" poluczasz w tarczach blaucraft, dlatego tak chwalisz ten szmewlc !
Musisz tak robic, bo kto od ciebie kupi te braki !!!

G
set 2006-08-10 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

Ja używam tych tarcz od dawna powiem jedno kto by co nie mówił dla mnie są bardzo dobre wiem co mówię jestem ślusarzem. Za tę cenę nie znalazłem nic lepszego.
no to to "od dawna" to ile lat ?
Wsuwasz kit facio, bo np. tarcze slowackie sa lepsze i tansze od chininy pod nazwa blaucraft >>>>>

G
feta 2006-08-24 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

super koncern blaucraft sprzedajacy szajs po bazarach i malusienkie sklepiki szuka lokalnych dystrybutorow za wysoka prowizje - podobno 50% wartosci cennikowej tego zlomu !
zglos sie a moze zarobisz i orzniesz kolegow - moze cie skopia przy okazji...
co tacy oszusci szukaja w polsce ????

G
BETA 2006-08-24 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

super koncern blaucraft sprzedajacy szajs po bazarach i malusienkie sklepiki szuka lokalnych dystrybutorow za wysoka prowizje - podobno 50% wartosci cennikowej tego zlomu !
zglos sie a moze zarobisz i orzniesz kolegow - moze cie skopia przy okazji...
co tacy oszusci szukaja w polsce ????
NAIWNYCH !

G
EWA 2006-08-31 00:00

Re:Tarcze BlauCrafta są ok!!

super koncern blaucraft sprzedajacy szajs po bazarach i malusienkie sklepiki szuka lokalnych dystrybutorow za wysoka prowizje - podobno 50% wartosci cennikowej tego zlomu !
zglos sie a moze zarobisz i orzniesz kolegow - moze cie skopia przy okazji...
co tacy oszusci szukaja w polsce ????
NAIWNYCH !

To istotnie i prawda, ze tarcze blaucraft sa super do rzniecia - zwlaszcza naiwnych z kasy. U nas w firmie kiedys dali sie nabrac jakiemus borysowi wlasnie z tego "koncernu", a potem ruski sie wyparl, ze niewlasciwie akcesoria byly uzytkowane i nie uznali reklamacji naszej.
A w ogole, jezeli na tym szajsie mozna zarobic 50% jego ceny to wyobrazcie sobie, ze sprzedajacy musi zarobic swoje 100% to jaka jest cena i wartosc uzytkowa tego "super bosza" !

1 2 ... 4

Producenci :