szukam dobrej wiertarki

G
Łukasz 2007-03-14 00:00

szukam dobrej wiertarki

witam
zacząłem zajmować sie instalacjami sat. chciałbym sobie kupić dobrą wiertarke z dobrym udarem do 400zł chodzi mi o wiercenie w blokach w żelbetonie. posiadam teraz zwykłą (zieloną)bosch, w cegle sie sprawuje dobrze ale w betonie ma problemy. co byście koledzy doradzili? prosłbym o jakieś konkretne modele. ja naprawde sie na tym nieznam. dzieki za pomoc

G
los Sandalos 2007-03-14 00:00

Re:szukam dobrej wiertarki

W tej cenie to można polecić jedynie zakup ORYGINALENEJ choć używanej młotowiertarki np. makity czy boscha. Nowego nic nie dostaniesz a używka w tej cenie będzie w doskonałym stanie. Jeszcze raz tylko napiszę - musisz byc pewny oryginalności sprzętu bo jest pełno podróbek fatalnej jakości, nie do rozpoznania dla laika.

G
Łukasz 2007-03-15 00:00

Re:szukam dobrej wiertarki

dziekuje za podpowiedz. a jak mozna tak na pierwszy rzut oka sprawdzic czy to nie podróbka? bo niewiedziałem że jak kupie wiertarke bosch to moge dostać podróbke.

G
Michał 2007-03-16 00:00

Re:szukam dobrej wiertarki

a moze kress model PH 500? cena 408zl udar elektropneumatyczny wierczenie z udarem i bez udaru. chyba ze chcesz uzywac funkcji podkuwania to juz bedzie wyzsza cena.
pozdro

G
satan666 2007-04-13 00:00

Re:szukam dobrej wiertarki

a ja szukam fajnej dupy na wydupczenie.. moze mi koledzy poradzicie jakas?

G
new 2007-04-15 00:00

Re:szukam dobrej wiertarki

satan poszukaj owcy

1

Kategorie :