Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

G
dragondar 2006-06-25 00:00

Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

Witam wszystkich
własnie szlifierka tasmowa firmy Eurotec, szukałem na necie co wart jest ten sprzet, i postanoiłem postawic post, moze ktos sie spotkał i pracował takim nazędziem . Co jest warta. moc 1750 wat podobno, więc niby sporo, i cena przystepna, tylko w czym tkwi haczyk.
Czekam na postrzezenia.
pozdrawiam Dariusz

G
KuBa 2006-08-16 00:00

Re:Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

jesli szukasz czegos zeby w domu porobic -> to warto bo za te pieniadze nic nie kupisz lepszego
jesli szukasz czegos do pracy -> omijaj z daleka :P
cena przystępna ale na pewno nie ma tej mocy co podawana jest na opakowaniu

G
majstier 2007-01-04 00:00

Re:Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

No nie tak do końca byłbym sceptycznie nastawiony do klamotów Eurotec, ja mam frezarkę tej firmy i moc jest autentycznie potężna.Nie żałuję tego zakupu .Pamięta ktoś jakie były początki DeWalt w polsce ? Nikt im nie ufał.

G
Rafał 2007-01-04 00:00

Re:Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

Zgadzam się z kolegą Kubą.
Sprzęt nie ma takiej mocy jaka jest podawana,
nie polecam

G
Corrado 2008-01-24 00:00

Re:Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

Bo podana moc na produktach Eurotec np 1750W jest moc NOMINALNĄ a moc wyjściowa, moc "robocza" wynosi tak ok.52,5% mocy nominalnej. Czyli w twoim wypadku 918W.

G
Luk Skywalker 2008-07-12 00:00

Re:Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

Witam
Jakiś czas temu nabyłem szlifierkę taśmowa Eurotec.
Niestety, po 15 minutach pracy ku mojemu zdziwieniu z maszyny poszedł dym. Spaliła się... Oczywiście poszedłem z tym do sprzedawcy, który wymienił maszynke na nową. Narazie szlifierka chodzi bez zastrzeżeń.
Mam jeszcze parę narzedzi tej firmy, i myślę że za tą kasę nic lepszego nie znajdę do domowego majsterkowania.
pozdr

G
jmakd 2008-08-02 00:00

Re:Szlifierka Taśmowa niemieckiej firmy EUROTEC

Witam czy można wymienic wirnik do szlifierki bo mi siadł i gdzie można takowy dostac? pozdro!

1

Kategorie :