szlifierka taśmowa

G
rebo 2019-01-10 14:09

szlifierka taśmowa

jakie polecacie akumulatorwe szlifierki taśmowe? potrzebuje czegoś dobrego do firmy

G
leoncjo 2019-01-13 11:12

Re: szlifierka taśmowa

zobacz sobie model aeg BHBS18-75BL-0, akumulatorowa, mam w pracy i używam bardzo często. Bardzo jest wydajna, nie ustępuje szlifierkom sieciowym, czuć ze ma wysoką moc a w aeg akumulatorowych to jest fajne że pracuje tak samo aż do pełnego zużycia baterii

G
majster3 2019-01-21 10:19

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
lodff 2019-06-08 22:20

Re: szlifierka taśmowa

Też myśle o AEG, czy używałeś może do niej tych akumulatorów pro? Wiem, ze na zestawy jest teraz promocja. W tym modelu jest slnik bezszczotkowy, myślę że do firmy płaca się inwestować w taki sprzęt. Dłuższa praca, mniejsza awaryjność to mniej nerwów i większy zarobek. Wiem, że te modele mają zabezpieczenia przed przegrzaniem, używałem kilku szlifierek różnych firm i niestety przy dłuuższej pracy był spory problem z tym, tu tego nie odczułem.

G
nudek 2019-07-14 11:54

Re: szlifierka taśmowa

Akumulatory aeg PRO są o tyle fajne, że są trwalsze, mają dobrą ochronę przed przegrzaniem ale też przed przeładowaniem, no i tz posiadają wskaźnik naładowania, będziesz wiedzieć czy już szykować drugi na wymianę.

G
Marek 2019-07-14 13:50

Re: szlifierka taśmowa

ja mam u siebie w firmie właśnie tą szlifierke aeg z akumularem pro i jest niezawodna. Idealnie się nadaje do dużych powierzchni i faktycznie silnik bezszczotkowy to mniejsza awaryjność i większa wydajność. Poza tym dobrze się nią pracuje, bo jest lekka i pewnie się ją trzyma- tzn nie męczy i ten system odprowadzania pyłu to fajna sprawa, zyskuje się wtedy trochę czasu. Ja jestem zachwycony tym sprzętem.

1