szlifierka kątowa

G
tomasz 2007-04-10 00:00

szlifierka kątowa

mam szlifierke kątowa black & decker i poprostu byla przeciazona przez porzyczanie prawdopodobnie:/ dzisiaj jak ja odpalilem i chcialem przeciac cienki pręt zaczela sie dymic co mnei zaszokowalo... poradzcie mi co sie moglo stac i czy warto ja naprawiac.. nie maielm doswiadczenia z elektronarzedziami wiec nie wiem czy silnik przewicac oddac do naprawy czy wymienic na np einhella gdyz to mnie taniej wyniesie... aa i dodam iz nie ejst przeciazana, rzadko rpacuje jednak czasami ciezko gdzy mam do przeciecia np tregle metalowe. dziekuje z gory za odpowiedz

G
satan666 2007-04-13 00:00

Re:szlifierka kątowa

kup sobie toye w supermarkecie jak nie wiesz co zrobic.. albo blaucrafta na bazarku.. pozdro..

G
Marcin 2007-05-01 00:00

Re:szlifierka kątowa

prawdopodobnie pada wirnik, jeśli maszyna jest po gwarancji kup nową, bo to najdroższy element w każdej kątówce i naprawa moze okaza się nieopłacalna

G
Paweł 2007-05-06 00:00

Re:szlifierka kątowa

Oddać do serwisu - bezcenne.

G
Michał 2007-05-07 00:00

Re:szlifierka kątowa

jaki model masz kolego??

G
tomasz 2007-05-10 00:00

Re:szlifierka kątowa

raczej stary black&decker 650 wat model nie pamietam kg... :( kupilem juz nowa einhella jak na razie spisuje sie nie dobrze. ma 2 lata gwaracji zawsze, jest tania, ja nie ejstem profesionalista chocciaz potrafie wysszlifofac troche tarcz dziennie ale biorac pod uwage fakt ze katowka jest doscy prostym narzedziem postanowilem zaryzykowac.. powinna sie splacic;) co do przezwojenia wirnika 60 zl.. a nowy b&D 110.. dziekuje i pozdrawiam

1

Kategorie :