szlifierka kątowa

G
jammarta 2005-06-25 00:00

szlifierka kątowa

Prosze o poradę jaka szlifierke wybrac. Cena ok.300 zl i nie BOSCH. Do warsztatu i bedzie duzo pracowac.

G
chris70 2005-06-25 00:00

Re:szlifierka kątowa

W tym przedziale cenowym nie ma zbyt dużego pola manewru, jednak można polecić dwie szlifierki Szwajcarskiej firmy PERLES. To modele HSW 125 850W za 265zł i HSW 325 1010W za 319zł.Więcej danych znajdziesz na tej stronie. Pozdrawiam.

G
jaro 2005-07-11 00:00

Re:szlifierka kątowa

Prosze o poradę jaka szlifierke wybrac. Cena ok.300 zl i nie BOSCH. Do warsztatu i bedzie duzo pracowac.
- to chyba oczywiste ze nie bosch , no chyba ze dla kogos kto nie ma pojecia o jakosci narzedzi

G
MWodnik 2005-08-06 00:00

Re:szlifierka kątowa

Prosze o poradę jaka szlifierke wybrac. Cena ok.300 zl i nie BOSCH. Do warsztatu i bedzie duzo pracowac.
- to chyba oczywiste ze nie bosch , no chyba ze dla kogos kto nie ma pojecia o jakosci narzedzi
A czy słyszeliście cokolwiek o firmie Mannesmann? Czy narzędzia tej firmy są coś warte?

G
chris70 2005-08-06 00:00

Re:szlifierka kątowa

Mannesmann? sprawdzałem... eech szkoda gadać to jakaś tania chałtura w typie TIPów, TOYA itp.Nawet nie trać na to czasu. Pozdrawiam.

G
u-r 2006-03-06 00:00

Re:szlifierka kątowa

doloz 100pln i metabo

G
Paweł 2006-03-11 00:00

Re:szlifierka kątowa

Nie słuchaj bzdur o Boschu - ja mam w firmie kilka Boschów niebieskich szlifierek (fakt że dałem za za każda tysiąc złotych) ale są nie do zdarcia choć, pracują praktycznie na okrągło i to w bardzo trudnych warunkach. Niebieski Bosch jest bardzo dobry ale też nie tani. Poza tym Bosch ma niezły serwis - choć ja swoje używam od pięciu lat to nie miałem jeszcze z nimi problemu poza jednym przecięciem kabla przez pracownika. Bosch niebieski jest dobry ale nie tani. Nawet wśród owego zielonego czasem trafi się niezły sprzęt ale człowiek który go używa musi wiedzieć co czyni i mysleć a jeżeli nie będziesz tego robił osobiście to raczej nie liczyłbym na to.

1

Kategorie :