Szlifierka katawa einhell ... prosze o opinie i porady

G
Karton 2006-12-02 00:00

Szlifierka katawa einhell ... prosze o opinie i porady

witajcie chcialbym spytac o szlifierke katowa einhell do uzytku domowego moj budzet jest dosc skromny bo ok 130zl i dlatego decyduje sie na produkt firmy einhell. slyszalem w miare dobre opinie o szlifierce 125 mm 850wat z zoltej serii BAVARIA moze ktos potweirdzic ?? ma ktos ta szlifierke ?? zakladam ze ktos ja ma i prosze o podzielenie sie opinia :) naprawde ma buc do amatorskiego ciecia metalu i terakoty ... jezlei odradzacie tej szlifierki to prosze o podanie modelu innej lepszej niz szlifierka einhell w cenie do 130zl
pozdrawiam i dziekuje z gory

G
los_sandalos 2006-12-02 00:00

Re:Szlifierka katawa einhell ... prosze o opinie i porady

Czy nie możesz troszkę dozbierać i kupić coś markowego? Stara maksyma mówi, że tanie może kupować tylko bogaty. Biedny musi kupić coś, co posłuży mu parę lat. Z tanich a nie najgorszych polecam np. Skila, odradzam Black&Decker. Oczywiście kupując tani sprzęt musimy wiedzieć, że nie będzie on za mocny a więc dusić nie radzę za mocno. Może skusisz się nabyć coś używanego? Ja osobiście używam małych kątówek o mocy 1400W (GWS-14-125, GWS-14-150) oraz super wynalazku w postaci małej kątówki (1500 W) ale z tarczą 180 mm. Coś wspaniałego.

G
Karton 2006-12-03 00:00

Re:Szlifierka katawa einhell ... prosze o opinie i porady

wolalbym jednak cos nowego ... ta szlifierka einhell nawet mi sie potoba i mysle ze saspokoi potrzeby domowe jednak moge sie mylic moglby odpowiedziec ktos kto ma zolta werseje BAVARIA na tarcze 125mm i niebieska wersje GLOBAL rowniez na 125mm bylbym wdzieczny bo z tych dwoch musze wybierac niestety bo mam okazje kupic je troche taniej

G
Raf 2006-12-04 00:00

Re:Szlifierka katawa einhell ... prosze o opinie i porady

Mam taką 800W. Jak do używania od czasu do czasu i cięcia niegrubych elementów to Ci powinna wystarczyć.

G
Karton 2006-12-04 00:00

Re:Szlifierka katawa einhell ... prosze o opinie i porady

ale masz z serii BAVARIA czy GLOBAL

1

Producenci :

Kategorie :