Sprzęt do robienia dekoracji

G
Norbert 2014-11-21 08:44

Sprzęt do robienia dekoracji

Koleżanka mojej żony ma jakiś magiczny sprzęt, nie wiem niestety jakiej firmy, dzieki któremu można robić przeróżne dekoracje świąteczne. Męczy mnie o to juz od miesiąca, a że z końcem listopada ma urodziny to chce jej ten gadzet kupić. Z damskch opisów wynika, że to coś ala malutka szlfierka, ale ja stawiam na jakieś urządzenie wielofunkcyjne. POdpowiedzielibyscie co jest teraz fajnego na rynku i co mógłbym dla niej wybrac?

G
Dawid 2014-11-21 10:01

Re: Sprzęt do robienia dekoracji

Jak chcesz znaleźć dobry sprzęt który cieżko zepsuć do DREMEL. Maja full wypas jesli chodzi o takie drobne wielofunkcyjne urzadzenia.

G
Erka 2014-11-21 10:22

Re: Sprzęt do robienia dekoracji

Potwierdzam słowa kolegi dremel, a dokładniej mam Dremel 4200 i super sie sprawdza, fajny zestaw ma i w ogole. Poza tym mam tez spoko pistolet do kleju 930-hobby roznokolorwy. Dremel tworzy świetne cudeńka którymi można stworzyć świetne dekoracje. Moi znajomi zawsze są zachwyceni jak przychodzą w okresie świątecznym.

G
Michaił 2014-11-21 10:47

Re: Sprzęt do robienia dekoracji

Poza dremelami, już większośc firm robi taki sprzęt. Co prawda nie ujmuje Dremelowi, bo narzędzie są na pewno świetne a zestawy kompletne, ale idzie to jednak równo z ceną w górę. Ja mam taki mały sprzet od skila 1415 ac - nie drogi, a do wykonaywania takich ozdobnych pierdół w sam raz.

1