Spis zestawów kluczy płasko-oczkowych - który zestaw wybrać?

K
Kamil92 2020-04-03 03:30

Spis zestawów kluczy płasko-oczkowych - który zestaw wybrać?

Cześć wszystkim!

Chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze zestawu kluczy płasko-oczkowych, noszę się z kupnem zestawu 6-32mm, około 25 elementów. Budżet na ten zakup to 300zł, chyba, że np. któryś za 350zł mocno przewyższa jakością pozostałe to jest to do zaakceptowania. Klucze nie będą używane profesjonalnie codziennie w warsztacie, bardziej w robotach w przydomowym warsztacie gdy nadarzy się potrzeba. Przejrzałem jakiś czas temu alle i stworzyłem spis ofert takich zestawów. Wychodzę z założenia, że nie sztuka wydać 300zł na pierwszy lepszy zestaw, mam wrażenie, że w okolicach 200-300zł można kupić zarówno zestawy przyzwoite jak i szmelc, który jest robiony z założenia by nadziać klienta na bubel. Tym bardziej, że robiąc spis zauważyłem, że sprzedawcy potrafią ten sam zestaw wystawiać równocześnie na rożnych aukcjach za 129zł, 540zł i 999zł pewnie by łapać nieuważnego klienta. Niezależnie za jaki rząd pieniędzy kupuję narzędzia, staram się wcześniej rozeznać w opiniach by kupić sprzęt, który starczy mi na lata przy okazjonalnym użytkowaniu i uczyni robotę przyjemną :)

Chciałbym Was prosić o rzucenie okiem na poniższy spis i wyrażenie swojej opinii, co doradzilibyście mi w tych pieniądzach:

https://docs.google.com/spreadsheet...NHnN8lpw19uAPLEAUosgm94e_7ovHkaSlVChtx8#gid=0

Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie, a możliwe też, że ten temat pomoże niejednej osobie w wyborze sprawdzonych kluczy na początek.

Jestem prywatną osobą, nie zależy mi na żadnej sprzedaży, potrzebuję praktycznych porad. Dla tych, którzy obawiają się klikać w link, wrzucam screena z tego arkusza z tego linku, chodzi przeciez tylko o dostępne firmy, ceny i ilość kluczy w zestawie.

Dla ułatwienia zawęziłbym pole poszukiwań i zapytał o Wasze typy ze zbioru zaznaczonego na czerwono.
Chyba, że brakuje tu jeszcze jakiejś dobrej firmy w tym przedziale cenowym?

Pozdrawiam!

Zdjęcia

1