Ryobi Czy Skil master? A może coś innego

P
Popcraft 2020-05-05 15:35

Ryobi Czy Skil master? A może coś innego

Cześć, postanowiłem rozszerzyć swoje działania i potrzebuję szlifierki mimośrodowej, pilarki tarczowej, wkrętarki akumulatorowej itp. Na początku nie chciałbym wchodzić w zbyt wysokie koszty więc szukam sprzętu który wytrzyma półprofesjonalny użytek i nie będzie z najwyższej półki cenowej. Moją uwagę zwrócił Skil master, kiedyś używałem wyrzynarki od Ryobi I też byłem zadowolony. Czy ktoś kto aktywnie używał sprzęt tych marek mógłby się wypowiedzieć? Przeglądałem jeszcze oferte od DeWalta i jeżeli te dwie poprzednie firmy to porażka to może jednak warto dołożyć? Wszystkie narzędzia na 230V, tylko wkrętarka akumulatorowa.

G
Hiszpan 2020-08-10 11:37

Re: Ryobi Czy Skil master? A może coś innego

Moim zdaniem nie ma sensu brać narzędzi tylko jednego producenta , jeśli nie są pod ten sam aku. Myślę że rozsądnie było by kupić mimośrodową JCB , wkrętarka Ryobi , a co do piły to warto troszkę więcej wydać na lepszą markę.

G
jabcok 2020-09-09 23:12

Re: Ryobi Czy Skil master? A może coś innego

Mam kilka urządzeń od ryobi akumulatorowych one+, do uzytku domowego sprawdzają się na piątkę, a myk mają taki, że w tej linii to jeden akumulator pasuje do ponad 100 różnych urządzeń.

1